21
Szal...
  • Sephi
    #1
    Aha! Na ehez szojatok hozza :D
  • Sephi
    #2
    Ugyertem kivancsi lennek ha letezik e valaki ezen a forumon aki erdelyi :D
  • Garfield
    #3
    Ehhh, vazze, ha a 3200 magyar településről kiterjesztjük a történelmi Magyarországon levő összes településre a lehetséges Esgé Konneksönök lehetséges célpontjait, annak külön fórum kell.

    U.i.: Már várom az SG: Cleveland Connection-t...
  • Killgore
    #4
    jah :DDD Sztem nincs itt más nagyváradi :D
  • Killgore
    #5
    Milyen ott az élet?
  • _Vegeta_
    #6
    Mindenhol ottvagyunk csak a New Yorki pajtasaink nem mernek topikot nyitni. ;)
  • Sephi
    #7
    Hehe :D

    Csak kivancsi voltam na. Turulheto :D

    (egyebkent naon nem ertem hogy kozelited meg a Nagyavrad - Caveland dolgot!)
  • Garfield
    #8
    (egyebkent naon nem ertem hogy kozelited meg a Nagyavrad - Caveland dolgot!)

    Ott is élnek magyarok. Ennyi.
  • Sephi
    #9
    Faxomba Nagyavrad 10 kilometerre van magyaroszagtol ... De latom spamelni akarsz. Tedd mashol! Barom! Hua'!
  • Garfield
    #10
    A szpemmelés imho a topik megnyitásánál kezdődik...
  • Garfield
    #11
    Ja, és lehet, hogy az lenne annyira népes, mint a Nagyvárad Konneksön.
  • Garfield
    #12
    A szpemmelésről meg csak ennyit:

    8 órával a topiknyitás után ezt írod:

    Csak kivancsi voltam na. Turulheto

    Szal... (csak hogy idézzek tőled)
  • Camaro SS
    #13
    na itt is pang az élet-nyom :P
  • Oszkár46
    #14
    Úgy dübörög itt az élet, mint a magyar gazdaság.
  • Várad
    #15
    Sziasztok befogadtok engem is a fórumra?
  • jenőamenő
    #16
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni az itt megforduló emberektől. A főiskolán feladatként kaptunk, hogy üzleti tervet kell készíteni, és ehhez lenne szükségem néhány informáicóra ami egy ottani emernek sztem nem nagy szám, de nekem sokat segítenétek vele.
    Szóval a kérdés: kb 4db Nagyváradon működő számítástechnikai üzlet neve esetleg címe, egy kb 50nm-es iroda rezsie és bérlete mennyit kóstálhat?
    Nagyon megköszönném ha tudna valaki ezen kérdéskere választ adni.
  • wellvita
    #17
    AZ EGÉSZ ORSZÁG TERÜLETÉRŐL / és a környező országok magyar lakta részéről / KERESEK MÉG 5- OLYAN CSAPATTÁRSAT, AKIK OTTHONRÓL SZERETNÉNEK DOLGOZNI EGY IGEN GYORSAN FEJLŐDŐ TREND ÜZLET-ÁGBAN. Változtasson, megéri!! Otthonából végezhető független, nyereséges INTERNETES ÜZLETI VÁLLALKOZÁS aktiv tenniakaró emberek számára. Bővebb információk elérhetőségeinken!! http://members.wellbizcenter.com/09Vica22/
  • Hajduk
    #18
    Sziasztok!Ha tud segíteni valaki akkor megköszönöm.Keresek egy cimet,a név:Barbóczi Attila,és Nagyváradon lakik.
  • Varadium
    #19
    igen....
  • leedeero
    #20
    már 3 éve nem írt ide senki.nincs már egy nagyváradi sem az SG-n?
    én vagyok!
    jelzem:esztergomból!
  • karesz57
    #21
    Halló én itt vagyok.Véletlenül kerültem ide.De látom,hogy kevesen használják.Én váradi vagyok.Szeretem Váradot.Nagyon tetszik a város.Régebben jobban tetszett.Ki mit csinál?Akik messze élnek,hogyan élnek.A Facebookon is jelen vagyok 'Elkezdtem egy blogot szerkeszteni Váradról 'Itt megtaláljátok a linkeket' Mindegyik Váradinak jó egészséget kivánok '
    Nagyvárad és vidéke
    Nagyvárad-Facebook
    Egyváradi Személyes Blogja
    Általános információk Nagyváradról :
    Nagyvárad.lap.hu