837
  • bodesz
    #1
    sokat még nemtudunk róla de annyit igen hogy DWYANE WADE lesz a borítóján.
    kevéske info : itt
    ez a 1st kép :
  • Tufa
    #2
    pc-n szerintem szinte játszhatatlan. 02-03-04 ig meg van az összes ps2re, ott lehet jáccani. 2005ös verzió megvan pc-re de valami hihetetlenül irányíthatatlan. Legalábbis a freestyle versenynél én egyszerüen nem tudok trükköket csinálni(olyanokat, mint amit pl a gép csinál,elkezdeni sem tudtam ...)
  • Iori
    #3
    Wade nagyon jó választás!
  • KG21
    #4
    joyt PC-re is lehet kapni. Amúgymeg sztem billel sokkal jobban lehet játszani, amikor paddal nyomtam, majdnem mindenki lealázott.
  • Tufa
    #5
    te a 2005ben tudsz trükközni pcvel? olyanokat mint pl a labdát feldobja a pontjelzőre, onnan visszapattan a kezébe és úgy huzza be. Ha igen, áruld el hogy csinálod :)
  • ForRedGlory
    #6
    Gamepaddal símán lehet. Persze normális gamepaddal :DDD
  • precision
    #7
    billentyűzettel is lehet
    nba live 2005 topicban már leírták párszor, tessék rákeresni
  • KG21
    #8
    Speedlink Bullfrog, 3500 FT-ba fájt... nem értem egyesek miért tartják a konzolbanánt olyan elérhetetlen kiváltságnak :D
  • ForRedGlory
    #9
    Tudom hogy lehet, de azzal nagyon körülményes, főleg meccs közben.
  • KG21
    #10
    1. videó a játéból Ha ez egy ingame részlet, és nem csak egy animáció a játékból, akkor ez komoly fejlődés az előző évekhez képest.
  • grebber
    #11
    Nem lesz rossz.
  • bodesz
    #12
    jöhetne új muvi :P
  • KeKKSZike
    #13
    Megnéztem a videót, és... Hát ez nagyon komoly lesz!! :) Már nagyon-nagyon várom, de hát azért még odébb lesz mire megjelenik a játék!
  • bodesz
    #14
    múvi :
    hivatalos

    újoncal nba live :)

    dunkolgatás

    egy kis williams mix

    ha tudtok még múvik akkor linket :)
  • bodesz
    #15
    na ilyesmi is csak gamepaddal lesz :
    dejó hogy már vettM
  • bodesz
    #16
    megjelenés : 2005 oct 15
    minnyá csinálok egy bannert és visszaszámlálót is... :P
  • bodesz
    #17
    keksz te még játszasz vmi ligában?vagy nem is játszottál?
  • bodesz
    #18
    milyen sokan vannak errefele
  • HELPer
    #19
    nem túl sokan vagyunk :-)
  • eightmiles
    #20
    én ezt megtudom csinálni élőben is, jáccik még vki itt stílusosan? i mean real fekete kosarat. notic, and1? valaki? senki?
  • webibebi
    #21
    én naon várom ezt a gémet!!!!!!!!
  • KG21
    #22
    nem, mi olyat nem tudunk. De egyszer ma sikerult leutni a labam kozt, az jo? :DDD
  • eightmiles
    #23
    ha neked az elég :PP
  • bodesz
    #24
    akkor irl talin biztos jót szakadtak a többiek akikkel voltál :D
  • KG21
    #25
    jah, a csapatom szegyene voltam :(
  • FrezeR
    #26
    nos, ki milyen újitásokat vár az idei játéktól? jó lenne ha a régóta meglévő bugokat kiirtanák végre. gondolok itt a palánk háta mögül bezsákolt labdákra, meg az AI "mindent bedobok az utolsó percekben és csak hármasokat vagyok hajlandó megpróbálni" bugra:) stb stb. meg jó lenne több ingame animáció egy kicsit több élet a meccsekre.
  • bodesz
    #27
    nemdob be mindent ha jól védekezel :P és igaz lehetne több animáció mint fifában bár ittis van meccs eleji anim de időkérésnél lehetne több is és segédezdő is lehetne esetleg te magad edzhetnéd embereid.pl futni velük az utcán :D vagy ilyesmik :P
  • FrezeR
    #28
    hehe futni velük ez jó:) na igen meg lehetne változatos is az anim nem csak egyfajta hanem több időkérésnél is akár. meg pl hiányolom, hogy ha győztes kosarat szerek akkoris ugyugy vonulnak le a pályáról mintha simán nyertünk volna:) apróságok ezek de nagyot dobna a hangulaton ha ezeket felturbóznák kicsit
  • bodesz
    #29
    engem az zavar hogy büntetőt vagy büntntetővonal mögül vagy 1 méterre dobják :D .de télleg :P
  • Cassell
    #30
    Azt kéne elfelejteni a programozóknak ,hogy néha hót üresen felugrok tempót dobni ahelyett ,hogy szépen kitartaná a dobást eldobja hirtelen könyékből persze rá a gyűrű tövére.Szerintem
  • FrezeR
    #31
    na meg a gyorsinditásokat normálisan megcsinálni, hogy legyen is.
  • KeKKSZike
    #32
    Én már nagyon várom... Néztem videókat, állati lesz az biztos!!
  • Cassell
    #33
    Gyorsindítás van benne csak kifejezetten erre szakosodott csapattal kell lenni.A Seattle meg a Phoenix egy jó zónával lepattanókból leindít ha olyan emberke irányítja a csapatot.Ami elég idegelő tud lenni....
  • FrezeR
    #34
    azt tudom, hogy van benne de elég gyengén kivitelezhető. minden csapattal játszottam és hát nem volt valami meggyőző :) na mindegy remélem az újban jobban érvényesül majd.
  • bodesz
    #35
    minden csapatban van gyorsindítás.amikor futtok előre és felrakja a kezét akkor futás közbe kapja a lasztit.csak nem mindig... :(
  • FrezeR
    #36
    jah ez tény. de a védő szinte mindig visszaér mint a villám és ezért nem olyan az a gyorsinditás mint amit elvárhatna az ember
  • bodesz
    #37
    hát ja :(.bár nem mindig.ezért kell feladni a labdát centernek vagy pf nek és máris 1szerübb :D
  • Laci08
    #38
    Állítólag szept 30.-án megjelenik. Frankó
  • KeKKSZike
    #39
    Jó is lenne! :D
  • FrezeR
    #40
    várjuk, bár egy demó is jólesne előtte :)