13
Másolásvédelem típusának meghatározása, hogyan?
  • HerrKiss
    #1
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy gyári lemezem (egészen konkrétan a Sims - Megastar nevű CD-ről lenne szó), amin van másolásvédelem, hogy tudom meg, hogy ez milyen típusú másolásvédelem? Az Alcohol ugyan másol 1 csomó fajtát, de ahhoz be kell állítani neki egy "profilt". Szóval milyen progival lehetne megtudni, mi is védi a Sims - Megastar-t?
  • blackgamer
    #2
    talán itt tudnak segíteni, vagy itt
    bár szerintem nem érdemes piszkálni a dolgot, félsz, hogy a gyári lemezed elromlik? azért akarsz biztonság másolatot?
  • HerrKiss
    #3
    Köszi a hozzászólást. Igen, rettenetesen félek, hogy elromlik. Ezért lekoppintom, és az eredetit kiteszem vitrinbe, nem is használom többet...
  • sd54321
    #4
    szinte biztos, hogy vmilyen securom -ot használ.
    Az EAGames előszeretettel veszi igénybe. A lényeg, h raw módban kell beolvasni a cd-t és max. 1x-szeres sebességgel!!! És elöbb mindeképpen iso-ba, majd az isot egy virtuális meghajtóba. ha ott ok, akkor írd ki cd-r -re, de még így sem 100%, h müxik majd! Lehet, h érdemesebb elöbb egy cd-rw-re kiírni.
    A lényeg, h olvasásnál ne eröltesse a hibajavítást, mert akkor rossz adatot olvass be a cd-ről.
    A siker sajnos függ a cd olvasó /író tipusától is...
    Sok sikert.
  • dr Kotász
    #5
    A válasz itt található.
  • dr Kotász
    #6
    Szinte biztos, de ez kivétel.
  • Tetsuo
    #7
    www.gamecopyworld.com
  • asdefge
    #8
    Netán a Clony_XXL esetleg? Free progi. És nincs többé találgatás, megmondja őszintén mi is a védelem mikéntje...
  • HerrKiss
    #9
    Köszönöm, _ezt_ kerestem! Korrektül megmondta, hogy mivel van védve a lemez. Mégegyszer is köszi mindenkinek!
  • Lammer
    #10
    nem rossz a clony, de sajnos mar nem fejlesztik igy a legujabb vedett stuffokat mar nem latja, inkabb akkor mar A-Ray az opciokban valaszd ki a 20MBnal nagyobb fajlokat is... es csinalj sector scant, meg komplett scan-t is!
  • slylecz13
    #11
    Sziasztok! Valaki nem tudna nekem abban segíteni, hogy hogyan lehet másolásvédetté tenni DVD filmet, amit otthon rakok össze (VIDEO_TS)? Tudom nincs olyan program, ami teljesen biztos lenne, de ha már nem lehet egyszerűen felmásolni az már nekem I. osztályú lenne. A válaszokért előre is köszönet...


  • Tomicsek
    #12
    Nehéz ügy.
    Ezt találtam, Super Easy CD Security, hogy jó e??
  • KO
    #13
    Több program is képes erre (pl. Adobe Encore), de nincs értelme vesződni vele.

    A DVD Decrypter az összes védelmet egy gombnyomásra hatástalanítja. És a többi DVD rippelő program is. Megéri a kínlódást?
    Adobe Encore DVD 2.0 leírás

    Innen letölthetsz egy kipróbálsi verziót:

    ftp://83.167.65.8/adobe/Adobe_Encore_2_0_Tryout.zip