17
valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?
  • sabodave
    #1
    valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?
  • blackgamer
    #2
    pl Goldwave van tutorial a szűrésre, az a lényeg, hogy zajmintát kell felvenni és azt kiszedi a progi
  • sabodave
    #3
    és hol?
    kell a tutorialt elindítani?
  • blackgamer
    #4
    [URL=http://www.goldwave.com/faq.php]"noise" szóra keress a lapon belül[/URL]
  • Phat Smoker
    #5
    sound forgehoz is van ilyen plugin....declicker, denoiser stb...asszem a steinberg készíti őket
  • Dead
    #6
    MOst erre nyitottál, egy új topikot?
  • Dead
    #7
  • Nh Shevits
    #8
    Total Recorder 4.1 pl?
  • Sland
    #9
    total recorder az jó nekem 5.1 pro van full verzióba
  • Tetsuo
    #10
    Általános hangszerkesztővel, hogyan szűrtök zajt? Ez érdekelne. pl milyen mintát vételeztek? Mer' ugye ha konstansfrekijű akkor ellenfázist kell kivonni, de ha nem az?
  • Acélpatkány
    #11
    Istenigazándibúl a zaj szúréssel az a baj hogy ha halható frekibe esik a zaj akkor ha kiszűröd azt a tartományt akkor a zenéből is kiszűrsz tuti valamit (ölég sokat9 tehát minden szűrés információ vesztéssel jár , olyan nincs , hogy csak a zajt szűröd .
  • mila69en
    #12
    hi
    tudnátok ajánlani valami jó zaj szürő progit amit egyszerű is kezelni telefonon rögzítettem egy hosszab beszélgetés és le akarom szűrni a háttérzajokat meg a sercegést
  • Nolycsy
    #13
    Helló!
    Kéne valamilyen hangvágó program, ami ingyen letölthető, és tud legalább annyit, mint a Nero wave editor. Esetleg azt le lehet tölteni valahonnan?
  • Nolycsy
    #14
    Ja és lehetőleg ne demo legyen.
  • Dj Faustus #15
    Nolycsi: Teljesen ingyenes az Audacity. Tud magyarul, Linux alá is van változata, az alapeffektek megtalálhatóak benne. Hátránya leginkább a hangvágás terén mutatkozik meg (eléggé komplikált benne normálisan vágni).
    Shareware (bizonyos időközönként felhívja a figyelmet a regisztrációra) program a Goldwave. Könnyen kezelhető, elegendően el van látva effektekkel, nekem nagyon (egyéni szubjektív véleményem) tetszik.

    A zajszűrésről pedig írtam a Goldwave topicban.
  • Nolycsy
    #16
    Köszi szépen!
  • Szabis
    #17
    hello valaki tudna mondani egy vst programot az amplitubéhez