20
minden ami hangminta:O
  • Kaszi46
    #1
    Sziasztok, hang, és zaj mintákat keresek minden témában(állat, természet, ember, technika, stb stb), aki tud ingyenes lettöltési helyeket az linkelje be ide pls.
    érdekelnének még egy helyen összegyűjtött és hivatalosan is kiadott hangminta cd-k dvd-k nevei is! Természetesen googleban futottam már pár kört, és a témakeresőt is használtam, ugyhogy az ehhez kapcsoloódó hozzászólásoktól ha lehet kíméljetek!
  • Cujo01
    #2
    nekem google kidobott kismillió hangminta letöltési helyet...
  • Kaszi46
    #3
    milyen kulcsszóra?
    mint említettem én is kerestem googleban! amugy több szem több fajta kulcsszó alapján keres meg az sem árt ha az általad\tok valóban jónak tartott oldalakat belinkeledqitek ide, elfér és nem fog ártani senkienk ha egy helyen lesz jópár letöltési link.
    de nem értem ha arra fáradtságot vettél hogy rákerestél, és találtál is kismilliót, és még ide is visszamásztál, akkor ahelyett hogy beírod a googles sablondumát miért nem inkább pár konkrét oldalt linkeltél ide be??
  • akyyy
    #4
    jaja én se értem, pedig nekme is jól jönnének pár ilyen, én a csengőhangos oldalanál néztem szét, amik a tv ujság és egyéb hátuljn szokott lenni....neten általába mp3 van fent, de gépre igy is fel lehet használni
    pl www.7777.hu asszem fejből most nemtom
  • blackgamer
    #5
    pl. link

    millió ilyen hangeffekt cd létezik
  • blackgamer
    #6
    http://soundeffects.com/ stb, stb
  • cenobite
    #7
    DC++ ebben a témában is talán a legjobb választás. Én rengeteg dolgot találtam, nagyon sok témában. Hivatalos hangszinektől kezdve, a legfurább zörejekig minden van - ha van.
  • cenobite
    #8
    He Reason-el dolgozik valaki, akkor nagyon jó dolgokat rendelhet tőlük, baráti árakon!
  • joebacsi
    #9
    Hangeffektus linkek (swf.hu)
  • Cujo01
    #10
    csak azért nem linkeltem be, mert nem akkor kerestem rá.. :) egyébként meg fogsz egy sound forge-ot és bármilyen hangot megcsinálsz magadnak a semmiből! :)
  • Nh Shevits
    #11
    hát azért...
  • Takezó
    #12
    Nekme konkrétan modem-hang kéne.. :)
  • laliking
    #13
    www.loogoos.hu

    a letöltéseknél nézelődj(Zene témakör)
  • Kaszi46
    #14
    köszi mindenkinek!
  • Caby
    #15
    Telcsi.hu-n pl azt is meg tudod csinálni, ha meghallgatsz egy csengőhangot, amit pölö le akarsz tölteni, azt a géped elmenti Temporary Internet Files-mappába és onnan ki tudod bogarászni, és nem kell 700-800 forintokat rendelésre költeni MUHAHAHAHAHAAAAA
  • z0ty #16
    a 8-24k baráti ár?
  • Tetsuo
    #17
    Sőt, talán még jobbat tudsz írni mint amiket árulnak. Én mindig magam írtam a csengőhangokat, soha nem töltöttem le sehonnan..
  • blackgamer
    #18
    honnan érdemes beszerezni és mit? főleg loop-ok érdekelnének drum és bass
  • RIZLA
    #19
    hátha
  • fulton
    #20
    Sziasztok

    Olyan sample cd.t keresek mellyeken, Gitár akordok vannak feljátszva, azthiszem külföldiek Stacatto -nak hívják amire én gondolok. Rövid felütés szerü.. mint a Jason Mraz - I'm Yours (http://www.youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A&ob=av3e)

    című dalában hallani. Tudnátok ebben segíteni?
    Köszönöm előre is