53
Mit tudtok róla?
  • Yoyo
    #1
    3650-esem van most ilyenre fáj a fogam, de a t-mobilnál még nincs!
    Valaki látott már ilyet valahol, és milyen?
  • Taranov
    #2
    PPCom

    Itt meg lehet venni.
  • Tufa
    #3
    hihetetlenül nagy méretü az a telefon. Majdnem akkor összecsukva mint a 3650. nehéz, kényelmetlen számomra a kezelése is... Nyárra sztem valami kisebb méretü telefonnal jobban jársz.
  • Tufa
    #4
    Rengeteg más helyen meglehet venni + a ppcomnak hihetetlenül irreális árai vannak. (legalábbis nekem úgytünik)
  • Shadow_THH
    #5
    lol mér télen jó fülmelegítőnek?

    lehet hogy nagy de ez komunikátor, ezt nem azért veszik, hogy néha küldjenek a nagymamához egy-két sms-t :)

    szerintem jó választás ha KOMOLYAN tudod használni. ajánlanám hozzá a scumm engine emulátorokat, már ha szeretted a monkey island 3-at [elkalandozik]
  • Tufa
    #6
    télen kabátzsebbe belefér... Mellesleg egy komunikátor tudását nem közelíti meg a symbianal sem... Játék telefonnak van alkalmasabb is...
  • Taranov
    #7
    Nem azt mondtam, hogy csak itt lehet megvenni.
  • Taranov
    #8
    Sosem volt ez kommunikátor.
  • Tufa
    #9
    de minden egyes uj telefonos topicnál a ppcomal kezded :) Fizetnek neked a reklámért, mi? :P
  • Yoyo
    #10
    A méret nem lényeg hisz már megszoktam a 3650-est, csak úgy tünik a6260-as jóval komolyabb!
    Mindenképp a t-mobilnál akarom megvenni mert van egy rakat aranykártya pontom.
  • Tufa
    #11
    3650ről nem lesz nagy változás tudás szempontjából... egy az egyben ugyanaz csak más design
  • Yoyo
    #12
    Bár a megjelenés sokat nyom a latba!
    Nekem nagyon bejön ez a kinyithatós tekergethetős style!
  • Tufa
    #13
    elöször sztem próbálj ki egyet. Nekem elég nagy kezeim vannak de igy is kényelmetlen kezelni a felső flippen lévő gombokat. T-mobile-tól nem tetszik semmi más telcsi? D500. S700i, P910i...
  • Yoyo
    #14
    Nokia legyen azt szerettem meg, persze biztos van jobb meg szebb más márkába, de én márkahű vagyok!
    Amúgy tetszik a nokia 72 család is!
  • Tufa
    #15
    6630? abban legalább van valami minimális változás. (és még a 3650 design is maradt)
  • Yoyo
    #16
    Az sem rossz, csak az a baj, hogy jó lenne megfogni kipróbálni őket úgy könnyebb lenne a döntés!
    A 3650-est úgy vettem két éve, hogy délelött megláttam a neten délután megvettem, nem bántam meg!
  • Shadow_THH
    #17
    ehh én kérek elnézést véletlenül az a teló ugrott be amit Taranov belinkelt :)

    6630 1,3 mpxes annyi kb a változás de szerintem randa
    6260 szerintem nem nagy annyira, inkább stilusos
  • Shadow_THH
    #18
    ja jó 'kis' telefon :) főleg 2 éve
  • Tufa
    #19
    6630as neked tetszene... Egész normális mérete van, szép kijelző, szokásos jó minőségü nokia cam (csakazértsemmondomhogy1.3mpixel:) ), megbízható...
  • Yoyo
    #20
    Nem is volt vele semmi baj soha ahoz képest, hogy mennyi szart ráinstaláltam, de most a 6260-as nagyon megfogott!
  • Yoyo
    #21
    Kell a meglátni és megszeretni!
  • Tufa
    #22
    stílusos a v3razr, a d500, a 7280.. a 6260 egy egyszerü kis tégla :)
  • Tufa
    #23
    képek alapján minden másképp tünik. Irány egy közeli gsm bolt, nézd meg őket élőben...
  • Yoyo
    #24
    A 7280 valóban nagyon eredeti kis telefon ő a másik jelölt!
  • Yoyo
    #25
    Ez igaz sokat számít ha az ember kézbe kaphatja és legalább felületesen tesztelheti a tudását!
  • Shadow_THH
    #26
    tufa fogadjunk nokia ellenes :D
    ericcsonod van?
  • Tufa
    #27
    mobilboltom van :DD
    Amugy meg nokiám...
  • Yoyo
    #28
    Ezért vágod a rizsát!
  • Tufa
    #29
  • Yoyo
    #30
    Na, mennem kell hétvégén megvizsgálom a telefonkínálatot, hátha tudok dönteni!
    Csá!
  • Tufa
    #31
    Sok szerencsét! páj
  • Szid
    #32
    Nokia 6170
    Most vettem. Szuper!!!!
  • Yoyo
    #33
    Használt telefonnal is kereskedsz?
    Ha igen mennyi egy 2 éves 3650-es két gyári aksival egy utángyártott arany szinű és egy gyári átfényezett (sőtétkék) előlappal!
  • Tufa
    #34
    most nem igazán tudok bevenni telefonokat, jelenleg több mint 130 telefon van bent. sry
  • Yoyo
    #35
    Nem azt mondom, hogy vedd meg, hanem mennyiért tudom eladni, én nem tudom az árakat!
  • Taranov
    #36
    Nem, csak kérdezte a srác, hogy hol lehet venni. Én elmondtam.
  • Taranov
    #37
    A V3 nekem eléggé tetszik, csak nem tud semmit :(
  • Tufa
    #38
    hááát. Sztem faszás kis telefon, de azt a kategóriát te is ismered... te is egy elég hasonló kategóriáju telefont szerettél volna venni(8910). Ez ahoz képest okos. nagyon jó kamera, videó felvétel, gyönyörű mp3as cs.hangok... Jó az a telcsi, meg az ára is nagyon megy lefele
  • Tufa
    #39
    a kora miatt úgy kb 20-25ezret kaphatsz esetleg érte valami madártól.
  • Yoyo
    #40
    Akkó kell keresnem egy madarat!