675
TYPE=\'application/x-shockwave-flash\' PLUGINSPAGE=\'http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\'>


Magyarország egyre nagyobb számú snooker-rajongói, egyesüljetek!

  • szanics
    #1
    Na ide jöhet minden, ami snooker!
    Most úgyis vb van, nekem speciel Steve Davis a kedvencem, de nem hinném, hogy sokáig jutna az öreg.
    Ronnie O'Sullivan az nagy király, jó lenne tized annyira jól játszani, mint ő.

    Amúgy egyéni csúcs - mert azért néha játszom is - 96 pont, ami nem túl acélos :DDDDD, de kezdődől jó. A max brékem 48 volt, de k. nagy mákkal.
  • gabber_saviola
    #2
    Megnyitott témák:
    2005. 04. 18. - Snooker
    2005. 04. 18. - AS ROMA

    Témanyitási kényszerben szenved :DDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #3
    Háttttőőőőőőőő... Két jó téma, nem?
  • akyyy
    #4
    :DDD
  • Iori
    #5
    menj indexre ott többen vannak
    Hendry rulez meg Ding
  • involver
    #6
    az milyen már, hogy majdnem első körben kiesett Sullivan?
    de nem véletlen profi, és megoldotta!:)
  • szanics
    #7
    Nem is hallottam, csak most, a délutáni közvetítésben, hogy szegény Paul Hunter rákos beteg.
    Állítólag nemrég volt egy CT, és most éppen annak az eredményét várja, eddig néhány hétig kezelésekre járt :(
  • precision
    #8


    Remélem meggyógyul, jól játszik a srác.
  • Bakutyin
    #9
    őőő...tájékozatlan buta vagyok, de mi is az a sznúker? Vmi biliárdos, nem?
  • GAthersw
    #10
    Akkor azért nem láttam mostanában. Én 9es Poolban vagyok egész jó olyan 10ből 3-4et végigviszek...
  • praksi
    #11
    nekem anno Parrott volt a kedvencem :)
  • involver
    #12
    jaja, erről énis hallottam! szegény srác...
  • franco
    #13
    ki is esett szegény...
    régen csak bekemnek hívtam
  • szanics
    #14
    Hú, az tényleg elég régen volt.
    És most ki a kedvenc?
  • Narcotic Syntax
    #15
    hát igen Davis még mindig igen ottvan a szeren, de végsö gyözelmet már nem hinném h eltudna érni. nekem Mark Williams és Jimmy White a kedvenceim talán a balkezességük miatt :PP [is balkezes]

    Huntert énis nagyon sajnálom, de remélem még láthatjuk majd játszani öt.

    Parrott régi vb gyözelmét szintén néztem tvn bár ez már jorég volt :D akkor énis csipaztam öt.

    és még kivancsi vaok h S.Hendry milyen formában van:)
  • franco
    #16
    szvsz O'Sullivan legyőzhetetlen manapság...
    ma reggel néztem 2 fazont. rájöttem hogy jó vagyok... /nevesincsek voltak/
  • Narcotic Syntax
    #17
    a vb eddigi eseménye
  • Narcotic Syntax
    #18
    Sullivan asszem tavalyi 140 valahányas bréke igen durva volt kb 5-6 perc alatt lezavarta. és az azér nem semmi h jobb-kéz bal-kéz szinte különbség nélkül tudja használni. én pl jobbkézzel szinte megse birnám fogni a dákot :o
  • Narcotic Syntax
    #19
    sajna még sose snookereztem, viszont 9-esbe meg sima poolban azér elég jonak tartom magam.
  • franco
    #20
    [azért úgy könnyű neki ha a spannak asztala van otthon]:DDDDD
  • franco
    #21
    ballal ugyanez szal ideje lesz beruházni egy hosszabbítóra:)
  • Narcotic Syntax
    #22
    hát hallod ha nekem lenne ilyen snapom napi 24 orájában nála lennék:) biztos igen pénzes kölök lehet.
  • franco
    #23
    saját 2 kezével csinálta.
    amúgy szombaton tali nála:)
  • szanics
    #24
    Pedig óriási feeling. Próbáld ki! Elsőre fakezű leszel, mint állat, de nem szabad feladni, mert hamar meg lehet szokni, hogy itt az is erős, amit a poolban gyengének gondolnál.
  • Narcotic Syntax
    #25
  • Narcotic Syntax
    #26
  • Narcotic Syntax
    #27


    a mágus:)
  • szanics
    #28
    Én trick shot-vébét tudnék nyerni egyik ütésemmel, ezt senki nem veheti el tőlem.
    Kilences poolban kezdés. Fehér ugrik, a bal felső golyót érinti egyedül (4-es volt), az lemegy a sarokba, a fehér ki az asztalról, a többi golyó a helyén.
    Haveromékkal 20 percen keresztül nem tudtuk folytatni a játékot, főleg, hogy még előtte bejelentettem, hogy most olyat fognak látni, amilyet még nem... :DD
  • Narcotic Syntax
    #29
    jah talán elsöre a hatalmas méretü asztal lehet szokatlan.. (ugye a poolasztal után):P
  • franco
    #30
    topiktali?
  • szanics
    #31
    Nekem nem az asztallal volt bajom, hanem azzal, hogy a lyuk/golyó arány jóval kisebb, mint a poolban, így sokkal pontosabban kell célozni. Izomból csak az megy le, amit tizedmiliméterre eltalálsz.
  • Narcotic Syntax
    #32
    azé milyen komoly h nemcsak zene vagy prezi topikba tudunk összefutni??:DDDD
  • szanics
    #33
    Hát, pár hét múlva benne vagyok, addig nem lesz szabadnapom (hál'Istennek).
  • Narcotic Syntax
    #34
    de ez eccer sikerült v többször megtudod?:OOO
  • franco
    #35
    jah:D Szanicsot meg focisból ismerem:)
  • szanics
    #36
    Ne hülyülj, soha nem fog menni többet... :DDD
  • franco
    #37
    szavadon foglak:D május 13 előtt nekem se kajak:(
  • szanics
    #38
    Arra értettem, hogy "Ilyet még nem láttatok!", hogy lemegy a 9-es. De így se lett rossz. Amúgy ha direkt meg tudnám csinálni, akkor tényleg király lennék. De ez csak egy véletlen volt.
  • Narcotic Syntax
    #39
    ja kéne ilyen snooker-t tolni valahol.. amugy mennyi egy asztal? mondjuk nem pont olyan hibátlan mint amin vb-n játszanak.
  • szanics
    #40
    részemről okés