35
Nagy filmes plakátok amit moziban szoktak kirakni
  • Iori
    #1
    Az lenne a kérdésem hogy nem tudja vki hogy hol lehet magyarországon ilyet kapni? Jessica Albás (Nancy) Sin City rendes nagy plakát kell (amit moziban raknak ki). Plz magyar címeket írjatok mert külföldi címeket én is tudok egy tucatnyival. Szal MO.n legiknább Budapesten lehet vhol őket kapni?
  • pasquale
    #2
    Bemész a moziba és elveszed onnan a plakátort vagy mégkérsz ott valakit hogy ah már lejárt akko r rakják el neked... az a legegyszerűbb..
  • Iori
    #3
    és vannak olyan kedvesek hogy odaadják? :D
    azt hogy érted hogy bemegyek és elveszem? letépjem a falrol vagy mi? :D
  • cyrus #4
    nemlehet.
    a plakátok az intercomé, vagy a filmforgalmazóé.... haver kell hogy elhozhasd, de sztem az se kizárt hogyha a mozi elveszt egy ilyet akkor fizetnie kell....

    mondjuk ez nyilvánvaló hisz a posztereket utána árulják a neten.
  • Iori
    #5
    és neten hol? most nem mondod hogy ebayen :D
  • pasquale
    #6
    hule vagy vaterán.. :)I
    vagy apronet.hu-n :D
  • kokaii
    #7
    Petőfi csarnokban minden szombaton és vasárnap lehet szerezni plakátot 3-400 ftért. Van kint egy gyerek, aki direkt ezzel foglalkozik.
  • Pontius #8
    http://www.posterart.hu/
    nem néztem van-e az ami neked kell, de asszem ez az egyetlen magyar onlie bolt ami ezzel foglakozik
  • Iori
    #9
    és mennyire frissek ezek a plakátok? a MO. még nem bemutatott filmről vannak?
  • Pontius #10

  • Iori
    #11
    itt kevés a választék :(
  • pasquale
    #12
    betelefonálsz a fix.tv be ... ott vannak plakátok éppen most néztem ott van a nyócker...ők biztos kapnak... sőt oisztogatnak is
  • Pontius #13
    poszter.lap.hu
  • kokaii
    #14
    nagyon friss, mert a gyerek nyomdában dolgozik. van régi is, új is.
  • Shadow_THH
    #15
    allposters

    nm
  • Iori
    #16
    ok köszi szépem, és esetleg megtudod nekem mondani hogy pontosan hol tudom megtalálni pecsán belül?
  • kokaii
    #17
    főbejárat mellett jobb oldali soron árkádok alatt végigmész, majdnem a sor végén, ahol a videókazettások vannak. egy szemüveges, kb 25-28 éves gyerek.
    csak posztereket árul.
  • I.C.ram
    #18
    Ezek nevetségesen drágák...
  • Chaos Mad
    #19
    ez baromság!

    anya kiszokta rakni öket a boltjába cserébe kap 2 ingyen mozijegyet minden filmre!

    és nem kérik vissza a plakátokat, nekem oda szokta adni édesanyám..
  • Taranov
    #20
    LOL
    "Az lenne a kérdésem hogy nem tudja vki hogy hol lehet magyarországon ilyet kapni? [...]Plz magyar címeket írjatok mert külföldi címeket én is tudok egy tucatnyival. Szal MO.n legiknább Budapesten lehet vhol őket kapni?"

    Nem akarlak megsérteni, de nem látsz a szemedtől, srác? :D
  • cyrus #21
    iz it ? :D

    dejo

    azért modntam ezt mert nekemis ezt mondták a moziban... :(
  • Chaos Mad
    #22
    ok akkor szorry..

    amugy sztem simán el lehet kérni a plakátokat...
  • Iori
    #23
    gondolom attol is függ hogy milyen szépen mosolyogsz a mozis néninek :)
  • Iori
    #24
    na voltam ma a pecsában pechemre vmi motoros kiállítás volt, utána elmentem a lurdyba megnézni a White noiset, megkérdeztem a pénztáros csajt és azt mondt ahogy szokott lenni plakát amit bárki elvihet...majd legközelebb is probálok :)
  • xdanix
    #25
    Nemtudjátok, hogy hol lehetne venni Penge 3-as pósztert? Esetleg a pecsába látott már vki?
    thx
  • Lipi1980
    #26
    Nem igazán ide illő, de én már régóta keresek egy igazán profi Sikoly maszkot esetleg komplett jelmezt! Sajnos azok a gagyi kategóriák, amik szilveszterkor elársztják a standokat, azok annyira gyengék, hogy már szinte fáj! A vérző sikoly maszk sem érdekel! Csak vér nélküli profi maszk kellene! Hol lehet MO-n ilyet kapni??? Ha csak BP-n az sem lenne gond, mert itt Kecskeméten sehol nem találtam eddig!
    Előre is köszi a segítséget!
    e-mail címem: [email protected]
  • Iori
    #27
    www.ebay.com
  • steweee
    #28
    vki tudna mondani dvd poster oldalt? mert a zsaminetet törölta az asva,én nem tudo k másikat. csak kérdés milyne jogon
    http://borito.zsaminet.hu/
    a zsákutca posztere kellene
  • VonX
    #29
    Nem tudja valaki, hogy merre lehet Pesten normális fantasy-poszterekre lelni?
  • signs
    #30
    "pi" posztert szeretnék, tudja vki hol lehet beszerezni ilyet? :)
  • Iori
    #31
    a matek tanárinkban van ilyen :D
  • signs
    #32
    Mármint a filmes? Nekem adod?:)
  • Iori
    #33
    aztán meg kicsapnak lópáésrt :D
    amugy igen a filmes
  • signs
    #34
    Oké, akkor inkább ne :)
    Egyéb ötleted, hogy honnan lehetne szerezni ilyet? Vagy Sin City-t, mert azt 3500,- -ért láttam, az kicsit sok(k)...
  • blackgamer
    #35
    Vannak még boltok amik filmes plakátokkal foglalkoznak?
    Engem Jurassic Parkos poszterek érdekelnének.