17
Ilyet keresek
  • DJ Bee18
    #1
    Tud valaki egy olyan jól használható (!) programot, amivel mp3-akat lehet szerkeszteni (pl. vágni)?
  • blackgamer
    #2
    GoldWave
  • DJ Bee18
    #3
    köszi
  • _Vegeta_
    #4
    szedd le a soundforge-t, de mp3at vétek szerkeszteni. :D
  • nemcsakfeel
    #5
    minősége sokat romlik újra tömörítés ( szerkesztés ) után.
  • _Vegeta_
    #6
    Miert beszelsz bugyutasagokat?
  • Falconer
    #7
    Sony Soundforge, Adobe Audiation
  • fistin
    #8
    tudna nekem vki segíteni ebben a Goldwave nevű progiban????
    PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZZZ!!!!
  • Tibcsi60
    #9
    Szori, de én nem. Nem is ismerem. Viszont a #2 által mutatott képe alapján naygon hasonlíthat az "audacity"-re. Azt ismerem, tudom ajánlani. Aszem free. audacity.sourceforge.net
    Rengeteg effektje van, mindig bővítik újabbakkal, könnyen kezelhető és magyarul is beszél, ha ez neked lényeges. Cső!
  • Tibcsi60
    #10
    Nekem + olyan nyűgöm van, hogy rengeteg Real Playerrel lejátszható hangfájl kellene MP3-ba átalakítanom. Szóval szerintetek létezik rm-mp3 konverter?
  • stratoman
    #11
    A windowsupdate-re nem mész fel az egy dolog, de a google is le van tiltva?:-)

    Google

    Illetve innen a találat:

    RM Converter
  • Tibcsi60
    #12
    Köszi! Jövök 1 serrel.
  • Mikilaci
    #13
    Helló ! Olyan programot keresek amivel a mp3 minőségét tudom butítani, hogy a kivátott mp3 zene a telefonomon szebben szóljon. Szóval az 128 - 8 ra és 64.000ról 12.000 pl. szeretném rontani. Ha ismertek ilyen progit ami ingyenes és nem kell vele bajlódni akkor légyszi segítetek nekem.

    Laci

    Kösz
  • Dj Faustus #14
    Ingyenes MP3-tömörítő program például a Lame. Van hozzá grafikus felület Razorlame néven.
    Mindkettőről itt írtam.
  • haata
    #15
    Hali!
    Hogyan tudnék mp3 fájlokat úgy átalakítani, hogy 5.1-ben szóljon? ha valaki tud egy progit hozzá, szívesen venném!
  • Dj Faustus #16
    "Hogyan tudnék mp3 fájlokat úgy átalakítani, hogy 5.1-ben szóljon? ha valaki tud egy progit hozzá, szívesen venném!"
    Valódi 5.1-et aligha. Ál 5.1-et lehet, de azt nem éri meg.
    További infók erről:
    http://www.5dot1.com/articles/stereo_to_surround_sound.html
    http://forum.doom9.org/showthread.php?t=83752
  • lajcsy
    #17
    mivan má