18
Dalszövegek Media Player 10 alá
  • Grusi
    #1
    Üdv! Bízom szakértelmetekben, talán tudtok nekem ajánlani valami olyasmi plugint, mely dalszövegeket jelenít meg a Media Player 10-esben. A kilences verzió remekül megkeresett és be is rakott egy rakás dalszöveget a visualisation alá, de a tizes verzióból ez mintha kimaradt volna, pedig remek dolog volt. Nincs esetleg vmi plugin, vagy mód, hogy ezt a funkciót előcsaljam?
    Köszi a segítségeteket!
  • Grusi
    #5
    Hm, ha esetleg nem a zene fórumba való témát nyitottam, elnézést kérek. Ezeknél mindenesetre kultúráltabb hozzászólásokat vártam, dehát istenem, az élet csupa csalódás és tanulság.
  • Met
    #6
    te egy barom vagy
  • Pyx #7
    nem is tudtam hogy van ilyen :o
  • Aquir
    #8
    ööö... ez Jay és NémaBob? Attól függetlenül #6 :)
  • Bandee1987
    #9
    én kérek bocsánatot tőled ezeknek a faszoknak (2,3-as hozzászólás) a hozzászólásai miatt...sajnos ilyenek is vannak.
  • Dichter
    #10
    énse... de ha valaki rátalál, ossza meg velünk is.
  • N1ggA
    #11
    jacd le winampban, az megjeleníti
  • Grusi
    #12
    Oh, van igazság a földön :)
    Amúgy valóban van ilyen, sőt, a www.wmplugin.com oldalon találtam is három ilyen jellegű próbálkozást, ebből egyhez halott a link, a másik kettő meg úgy fos, ahogy van. :)
    Amúgy fura ez, pl. az imént betoltam a Toten Hosen Pushed Again című remekművét, ahhoz volt szöveg, viszont az olyan ismert számokhoz, mint pl. Metallica Unforgiven vagy AC/DC Highway to Hell nincs.

    (Azért lenne jó amúgy, mert két éve, az érettségi után még a felsőfokú angol nyelvvizsgát céloztam meg, azóta azonban - főiskolai tanulmányaim miatt - nem volt sem időm, sem lehetőségem továbbképzeni magam a nyelvből, sőt, egyre csak süllyedek lejjebb. Minden idegennyelvű írott anyag jól jön, így a dalszövegek is)
  • gz8
    #13
    Olvass cnn-t, crimelibraryt. A dalszövegek nagyrésze kvázi anyanyelvi szinten is tartogat érdekességeket. Tapasztalat.
  • Tetsuo
    #14
    Hogyan jeleníti meg? Először neked le kell töltened, v online egy adatbázisból?
    Olyan karaoke módon fut a dallal 1ütt, milyen időkóddal?
  • zakika
    #15
    ha jol tudom kb ugy mukodik mint a felirat a filmhet (tehat idokod), de meg nem probaltam ki
  • Grusi
    #16
    Így:

    Ehhez valamiért épp volt dalszöveg, de rapszodikus :)
  • nemcsakfeel
    #17

    AC*DC rulz!
  • Grusi
    #18
    Így van ;)