268
BMX
  • Duddits
    #1
    Sziasztok!


    Szeretnék érdeklődni, hogy valakinek van-e eladó BMX-e?? A régire gondolok, tudjátok aminek álltalában ilyen műanyag "rúdjai" voltak a keréken (az tartotta össze)...

    Szóval aki tud ilyet, az kérem ne tartsa magában!
  • blackgamer
    #2
    apró!
  • Met
    #3
    megelőztél:)
    apro 2
  • Duddits
    #4
    Kösz, megnézem.
  • Duddits
    #5
    Itt nincsen.
  • Met
    #6
    sok apro
  • blackgamer
    #7
    és mégtöbb apró

    gyors vagyok, az aláírásom miatt
  • PLackó
    #8
    még még több apró :P
  • tigeroo
    #9
    még apróbb
  • Duddits
    #10
    Na jó van, inkább konkrét linket adjatok ilyen biciklihez. Enyi aprót... Szeön találok...
  • ghost cb
    #11
    Meg ne vegyük neked vazeg?
  • Duddits
    #12
    Megveheted.
  • Met
    #13
    agyat ne adjunk?
  • Duddits
    #14
    MOSTMÁR ÁJJÁL LE A PISZKÁLÁSSAL!
  • Met
    #15
    ne üvölts
  • tomo
    #16
    ami osszetartja a kereket, az a küllő.
  • precision
    #17
    Ha jól tudom van ilyen szabály hogy általános topicokban ne bizniszeljünk (bár lehet hogy tévedek).
    Amúgymeg bele ne halj már hogy fel kell másznod az apronetre v. más aprohírdetési oldalra...
  • Glpetyus
    #18
    :C
  • bld
    #19
    sztem ha vki nyit egy topicot mert keres vmit és szívesen venné hozzá mások segítségét akkor véleményem szerint akinek ez nm tetszik az nm is fog neki segíteni ergo semmi keresnivalója az olyan topicokban.... szánalom
  • Metwork
    #20
    kapott segítséget, hogy hol keressen, mi volt a válasz?
    #10

    no comment!
  • precision
    #21
    Ha valaki keres vmit először tényleg keressen különböző helyeken, ha nem talál akkor kérdezzen meg pár ismerősét, barátjait. Kapott linket is, jópárat. Ja és a #10 -esre én sem mondanék semmit. Méghogy konkrét link...pfff, nem elég hogy feleslegesen nyit egy topikot, egy thx -et se tud benyomni, de még követelőzik is. Jól mondtad, szánalom.
  • Calver
    #22
    "ÁJJÁL"
    nyelvtanból bukott.
  • ranGer2
    #23
    de most mit vártok? Duddits az Duddits marad...
  • Duddits
    #24
    Ez nem piszkálós topiknak indult!! Mi a szarért piszkáltok???


    A #10-est azért írtam, hátha van valakinek konkrét címe is....
  • Aquli
    #25
    Gratulálok az értelmes topicnyitónak (végülis elfér mi?...)
  • Duddits
    #26
    Nem gratulálni kéne!!

    Baj hogy keresek egy régi típusú BMX-et??!!!
  • precision
    #27
    Az nem baj, csak tudod ne várd hogy a sültgalamb a szádba repüljön...kaptál jópár linket apróhírdetés oldalakra, a legtöbben van kereső is, biztos nagyon nehéz beírni oda hogy bmx vagy megkereseni a megfelelő kategóriát és végigböngészni. Mit gondoltál, minden kis apró problémádat más fogja megoldani? Nőjj már fel.
  • Duddits
    #28
    Nőjj föl te!
    Megnéztem már számtalan oldalt...
    Csak gondoltam hátha van egyik SG-snek régi típusú BMX-e... Azért hoztam létre ezt..
  • Met
    #29
    LOL
  • Tmacy
    #30
    ez igen...
  • Duddits
    #31


    Aki az Imageshack-ot hasonlítja össze a Photoshoppal, hogy mi a külömség köztük...
  • Duddits
    #32
    Kicsi a kép, de valami ilyesmit keresek.

  • gabyy
    #33
    Tud valaki olyan oldalt ahol vannak görkori,gördeszka,BMX videók????
  • MimaSKATE
    #34
    www.skatevideos.hu
    asszem
  • gabyy
    #35
    AZ NEM JÖN BE MÁR PRÓBÁLTAM
  • Duddits
    #36
    Na, sikerült szereznem egy eredeti Csepel BMX-et. Ma elkezdtem felujitani. :-)
  • dadakiss
    #37
    Van egy eladó BMX-em! Mongoose Menace váz, Triplafalú Alex Supra J felni, Whitepeople flip-flop hátsó agy, 3 részes hajtómű, duplafalú első felni, primo ülés, Jó állapotú bicó. Ha valakit érdekel akkor küldjön e-mailt a [email protected], Az ár kb 80 ezer lenne.
  • JaSoN HuNTeR #38
    25 ezerért keresek egy jó állapotu Mongoose BMX(de lehet más márkáju is)Szóval akinek van eladó irjon msnre vegyen fel [email protected] sürgös lenne.
  • Rutinho
    #39
    Hello!
    Keresnék olyan boltot (lehetőleg Pesthez közel), ahol lehet kapni olyan BMX-et max. 35-ért, hogy van rajta peg meg rotor is, és azért nem olyan gagyi márka!
    Köszi!
  • stargate
    #40
    hali csak egyet kérekattól aki ezt az üzenetet látja hogy mennyen föl erre az oldalra:http://gportal.hu/portal/skaterlife/ és regelj en