19
The first chapter in an epic horror trilogy
  • ZsirosKenyer
    #1
    nincs még topikja?
    kukkantsátok meg a trailert ITT

    valamint a websitot: ITT
  • Loál János #2
    Első, második, harmadik rész. Az elsőnek nem is rossz a pontszáma az imdb-n.

    Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak felmutatni a ruszkik. :) Tőlük ez a film ment Oscar-ra idén. Beszerzendő.
  • PetruZ
    #3
    Királyos film, nekem nagyon bejött. Kicsit zavaros itt-ott, kicsit amatőr "keleti" íze van (de azokhoz képest elképesztően jó effektparádéval van megcsinálva), ennek ellenére összességében jó benyomást tett rám. Aki látta, az "átfordulós" jelenetet biztos nem felejti el egy pár évig. ;)
  • Loál János #4
    Htx, akkor valamikor berakom queue-ba. :)
  • PetruZ
    #5
    Már tavaly is írtam róla a "szokott" topikban, úgy tűnik, lemaradtál róla. ;)
  • Loál János #6
    Hmmm, sajnos nem is rémlik, de mindjárt visszakeresem.
  • PetruZ
    #7
    Hehe, másnak is tetszik: katt :)
  • grebber
    #8
    Lesz ilyen game is :D
  • grebber
    #9
    Nightwatch 2004 DVDRip XviD Eng Sub AC3 ThEdEaDLiVe ezt szedem most kiváncsi vagyok rá nagyon.
  • fifi
    #10
    pont a "kelet" íze az, amit lehet látni ebben a filmben. Ez az ami amcsi filmben az életben nem lesz megfogható...
    nekem nagyon tetszik, várom a folytatást.
  • Sanko
    #11
    nagyon cool film pedig semmi extra egyszerűen csak van hangulata....de az nagyon jó ha ráérzel....
  • neménvoltam
    #12
    topic up! végre egy olyan film, amiben semmi amcsi vonást nem látok, kegyetlen jó!!
    nálunk szeptember 8-án lesz a bemutató asszem
  • Tatyla
    #13
    tegnap láttam a trailer-ét,és tutti megnézem...
  • neménvoltam
    #14
    amúgy nem tudjátok honnan lehetne leszedni? mer nekem csak dvd-n van meg oroszul, angol felirattal és jó lenne magyar felirattal is megtekinteni
  • Loál János #15
    Én DC-ről szereztem be egy 2-lemezes ripet, ahhoz van felirat is.
  • neménvoltam
    #16
    már nagynehezen hozzáfűztem a dvd-hez a feliratot
  • Loál János #17
  • Shep
    #18
    Hát nekem nem igazán jön be a film amit az is bizonyít, hogy elaludtam rajta fényes nappal.
  • Roll
    #19
    Ez a film szerintem nagyon rossz. Úgy jártam vele mint az előző hozzászóló.