705
DVTK
  • andriska
    #1
    Mindenki aki ismeri vagy szereti a Diósgyőrt írjon!
  • andriska
    #2
    Diósgyőr - Pécsi MFC 1-0(0-0)
    G:Máté (50.p)
    Nem volt valami jó meccs,de legalább eredményes...
  • andriska
    #3
    Akit érdekel a club honlapja : >>>honlap<<<
  • gabber_saviola
    #4
    szerintem ahogy meglátja Jack már jön is ide :D
  • szanics
    #5
    húúúúúúúha, mostantól ide is gyüvök! (nem mintha Diósgyőr-drukker lennék, de Miskolc megérdemel egy élvonalbeli csapatot, mert imádják a focit)
  • JackDaniels #6
    Szép topik, jó topik, nagyon ideje volt már! [Hogyeznekemnemjutotteszembe!:))]
    Gabber barátunkat majd rábeszéljük egy pofás kis bannerre.:))

    A hétvégi Pécs elleni 3pont nagyon kellett! Remélem ezekután már nem lesznek kiesési gondjaik a csapatnak! A végén még elérik, hogy a Tornyi-korszak óta ismét kimegyek majd Diósgyőr meccsre!:)
  • andriska
    #7
    :))
  • andriska
    #8
    Következő mérkőzés a ZTE ellen lesz idegenbe,szerintem egy döntetlenre mindenképp jók vagyunk.A ZTE amúgy sincs formába mostanában,még meg is nyerhetjük.
  • andriska
    #9
    A multkori FTC elleni meccsen se voltál?Igaz kikaptunk,de a hangulat jó volt...
  • gabber_saviola
    #10
  • JackDaniels #11
    Ahogy a ZTE-t elnéztem a hétvégén a Győr ellen, ha megint úgy játszanak akkor simán verhetők!:)
  • JackDaniels #12
    A Tornyi-éra óta én nem voltam Diósgyőr meccsen. Amikor a Győr jött, akkor gondolkodtam, hogy kimegyek Reszelit agyon verni, vagy segíteni benne, de úgy döntöttem, majd megveri őt a sors eléggé.:)
  • gabber_saviola
    #13
    Jack nincs véletlenül egy használható dvtk címered?
  • gabber_saviola
    #14
  • andriska
    #15
    Faja
  • andriska
    #16
    Ez se rossz:
  • JackDaniels #17
    Erre a meccsre volt a jegy.:)

  • JackDaniels #18
    Na az sajna nincs.:((
  • JackDaniels #19
    Hűha! Mind a két banner nagyon tuti.:) Nehéz lesz a döntés.:)
  • báttyó02
    #20
    [miskolci]
  • JackDaniels #21
    Ez is egy jegy a régi szép időkből.:))

  • JackDaniels #22
    Ez is a miénk, reméljük előbb-utóbb lesz azért egy európai szintű csapatnak ugyanolyan stadionja! [areményhalmegutoljára!!]

  • JackDaniels #23
    Ettől jobbat nem találtam seholsem.Ami normálisan le is tölthető, de azért még keresgélek.:)
  • JackDaniels #24
    Üdv! Reméljük, hogy "focibuzi" is vagy, mint a többiek.:))
  • nemcsakfeel
    #25
    Nem értem h minek kell olyan mecseket szervezni, és rá rengeteg pénzt elkölteni, ami tuti balhés.. Sőt minek kell támogatni a kibaszott sportágat? A város hót szemetes mert nincs pénz takarításra.. Zárnak be a kocsmák, boltok, mert nincs pénz.. A főutcán nem tudsz úgy 50 métert menni hogy ne legyen egy ócska, szar ház, egy össze grefitizett pad, vagy bármilyen rossz. Az eddigi vezetők is sorba szétlopták az egész egyesületet. Ami nem megy nem kéne erőltetni.
    Ugyan ez a helyzet azzal a rohatt gyárral. Ha nem ölik bele 10 év alatt azt a pár milliárdot, kicsit többre ment volna a város, de sebaj.. kell nekünk ez a kibaszott csapat.
  • JackDaniels #26
    Én is szeretlek.:)

    Ez a te véleményed. Vannak még páran, akiknek nem egészen ez a saját véleményük. Fikázni a legegyszerűbb. Én viszont arra lennék kíváncsi, hogy hány javaslatot tettél már a városvezetés felé, vagy bárhová, ahol illetékesek ebben, hogy mindez jobb irányba változzon???

    Bár, ahogy a stílusod elnézem, nem kimondottan állnának veled szóba sehol. A csapatról a véleményed, remélem elmondod az ultráknak is.:)))) Igazán mókás lenne.:))))
  • andriska
    #27
    Meg minek enni,amikor úgy is kiszarjuk...
  • JackDaniels #28
    Az ilyen ***** egyetlen szóra sem érdemes. Remélem most volt itt utoljára.
  • gabber_saviola
    #29
  • andriska
    #30
  • JackDaniels #31
    Ez is szép.:)
  • nemcsakfeel
    #32
    nem egészen ugyan az a kategória. közhelyeket én is tudok szépszámmal mondani.
    és mi nem igaz abból amit leírtam?

    teljesen jó lenne, egy csapat, ha a város nem így állna ahogy. és a drukkerek sem az utolsó cigány módjára viselkednének
  • gabber_saviola
    #33
    berakjam?
  • báttyó02
    #34
    egyébként én nem vagyok dvtk szurkoló,sőt még nem is tartozik a kedvenceim közé,de sajnos van benne valami amit leirsz.
    azért mindenképpen sok sikert a dvtk-nak is :)
  • JackDaniels #35
    Asszem nem csak a DVTK az egyetlen ilyen az országban, de a világon sem. Mindegy. De ha ez is a véleményed, lehetne kultúráltan is. Vagy tévedek?? A szurkolókat pedig ne minősítsd, elég csak az ultrákat. Ők sem mind barmok, bár, közöttük sajna van bőven.
  • nemcsakfeel
    #36
    Azt gondolom, h a témához mérten, elég kultúrált voltam.
    Ha a szurkolóknak csak a tizede is huligán, már az is sok egy normális helyen.
  • JackDaniels #37
    A másik pedig, hogy a DVTK nem csak 10 éve van, hanem mint lejjebb láthattad, eléggé régi a története. Erről is szól ez a topik, ezért nem kellene ez a stílus.
  • JackDaniels #38
    A legendás "aranycsapat", helyesebben bronz csapat:

  • JackDaniels #39
    Akik lerakhatják egy későbbi stabil NBI-es csapat alapjait!

  • AnuluWork #40
    Már mindenki meghalt közülük?