20
Bard\'s Tale
  • Aspyrin
    #1
    Szerintem remek kis játék, megérdemel egy konzolos topikot is.
  • Gábor
    #2
    Igazán beszúrhattál volna egy-két képet és linket! Azonnal tudnánk reagálni, és megspórolnád nekünk az utánajárást....
  • mila69en
    #3
    képek erre
  • Gábor
    #4
    Köszi!
    Ahogy elnézem elég Diabloid a játék, vagy tévednék?
  • Gábor
    #5
    Elolvastam a review-t, határozottan tetszik!
  • mila69en
    #6
    na ez engem is érdekelne hogy milyen is pontosan mert figyelgetem már egy ideje de kipróbálni még nem volt alkalmam és a képek meg a videók alapján a teljes valóságot nem igen tudom leszürni
  • Ramza
    #7
    Erős középfokú angollal tökéletesen élvezhető, anélkül egy teljesen átlagos, sótlan hack & slash.
  • Anubys
    #8
    Ja, ezt én is nyomom, akkora szövege vannak benne...
    A bögyös macánál: "My sword is long enought, Lady", na ott kifeküdtem :)
    Meg, amikor a DM elkezdi magasztalni a csókát, hogy mekkora hős, az ipse meg visszaugat neki, hogy fogja be, és mesélje tovább a kalandot... :D
    Aki ért megfelelően angolul, az elég jókat fog röhögni a poénokon...
  • Anubys
    #9
    Egyébként, most látom, hogy "Bard's Tale - Ps2", akkor bocs, rossz helyre ítrtam. Nincs "Bard's Tale - Xbox" topic?
  • Sephi
    #10
    Hack And Slash egy tonna humorral :D
  • REAL_CIÁN
    #11
    Ne viccelj má', nyugodtan kérdezhetsz, attól hogy oda van írva a PS2... X-en is ugyanaz a game.
  • Anubys
    #12
    Miért ne vicceljek, hát április 1 van! Különben is, nem viccelek, hanem kötekszem... :p
    Na, de térvjünk vissza a Bard's Tale-re: Játszon vele mindenki, mert az jó!
  • mila69en
    #13
    de még mindig nem derült ki hogy mijen a gém mihez hasonlít fájnöl fántázi vagy diabló vagy sztár oceán melyik? vagy mindegyikbő 1 kevés?

    ha olyan mint a final fantasy akkor valszeg, hogy az 1 ik kedvencem lesz
  • Luiprima
    #14
    Hát inkább Diabló real time harcrendszer grafika is hasonló na jó annál azért jobb.A karakter tud idézni maga mellé lényeket. Egy jó átlagos progi ami kiemelkedő, az a poénok áradata meg a karakter hangja amilyen gúnyosan be tud szólni na arra tényleg kinyillik a bicska a zsebben.
  • Anubys
    #15
    Diablo/Baldur's Gate-szerű... Ha elég jól megy angol, imádni fogod...
  • hiba
    #16
    Ez pcre is van?
  • Anubys
    #17
    elvileg kiadják, de hogy mikor... sztem kérdezd meg a "pc-s játékoknak leáldozott topic-ban" :)
  • JGTC
    #18
    Helló.Most néztem a gamenek a képeit.F..SZA!
    Nem tudjátok mi az ára?
  • Aspyrin
    #19
    160+áfa ;-)
    Egyébként rohadt jó kis gém, tele poénokkal. Jártatok már ott, ahol Bodb-t kell megkeresni? Hát azon besz@rtam :-) Most éppen mennem kell a három toronyhoz, hogy kicsináljam a toronyőrt. Egyelőre két segédem van, a nyilas csajszit használom és a bárdos csákót.
  • Aspyrin
    #20
    Chapter VIII-ban járok, knightot és merchantot használok segédnek a gyógyító mamival párhuzamosan, velük egész jól tudok haladni(remélem valaki játszik még vele rajtam kívül is).