428
  • musha
    #1
    Ez egy akció/rpg erős japán stílusjegyekkel, aminek elméletileg 3.25-én kellett volna megjelennie (európában), eredetileg egy xbox játék volt. ami trailert láttam belőle az alapján egészen meggyőzőnek tűnik. ehhez képest nforce alapján nincs még kint, itt sem volt topikja, meg úgy egyáltalán elég nagy a köd körülötte, akinek van infója róla (esetleg kipróbálta vagy az xbox verziót ismeri) az írhatna egy-két szót róla.

    http://www.gamespot.com/pc/rpg/sudeki/index.html
    http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1482
  • musha
    #2
    frankón nem hiszem el, hogy ennyire nem érdekel senkit
  • grebber
    #3
    Nekem nem jön be.
  • Sephi
    #4
    Csak szolok hogy messze nem annyira erdekes es jo amennyire elkepzelitek.

    De hat izlesek es pofonok. Szerintem unalmas :D
  • musha
    #5
    én nem kézelek semmit, csak a trailereket láttam róla, és az alapján szépnek szép, a mozgások is jók, a pályák is kidolgozottnak tűnnek. és mivel rpg biztosan van némi fejleszthetőség. egyszerűen kíváncsi vagyok.

    mondjuk nem mintha nem lenne most más kurva jó játék (God of War vagy a nálam jelenleg mindent vivő Guild Wars beta), de azért megnézném ezt is.
  • Sephi
    #6
    Nem rosz csak nem az a "odaragadsz tole" fajta RPG. Amolyan Star Ocean akar lenni de messze nem olyan izgalmas.
  • Seth
    #7
    PC-n nem vagyunk eleresztve nagyon japcsi stílusú rpg-kel, úgyhogy ennek is örülni kell.....
  • Sephi
    #8
    Igen valoban ebben igazat adok!
  • musha
    #9
    a star ocean nekem nagyon bejött (a 3 legalábbis). bár ezt akció/rpg-nek hirdetik, a star ocean meg amolyan final fantasy-s kaland/rpg-szerűség.
  • Sephi
    #10
    Hat igen ha a harcrendszert nem veszzuk figyelembe akkor 1:1 -ben FF.

    A Sudeki is kozelit es inkabb orulni kene hogy a Pc-es tarsadalom is megkostolhatja azmaz sutemenyt amirol lemaradnak sokat :D
  • villar
    #11
    tán tényleg szép)))
  • Seth
    #12
    mikor jön má?????
  • musha
    #13
    elvileg már rég megjelent :(
  • Seth
    #14
    hát csak elvileg, gyakorlatilag meg sehol sincs
    tudom hogy 2005.03.25 vagy valami ilyesmi a megjelenési dátum, de akkor már rég lenne róla valami infó
  • powerdozer
    #15
    Hali, ha valaki tudja, hogy lehet hozzájutni ehhez a gameshoz please dobjon egy kis infót!!
  • abonyitomz
    #16
    Ma kiadtak hozzá egy PATCHet , honnét lehet elszewdni a játékot ???????????
  • musha
    #17
    tudomásom szerint sehonnan -.-
  • zsotesz
    #18
    DC-ről, én meg is találtam, be is állítottam, hogy töltse le, de elég körülményes. Akitől szedném az most offline-on van.
  • [Jakuza]
    #19
    Maximum az Xboxosat talalhattad meg, mert nincs belole PCs valtozat sot llehet soha nem is lesz.
  • Seth
    #20
    Tévedés, mert már megjelent pc-re és valóban jött ki rá patch, de egyszerűen a játékhoz nem lehet hozzájutni semmilyen formában.Nemtom mi van vele...
  • musha
    #21
    ja, az tuti, hogy megjelent pc-re, csak warezban nincs. gondolom annyian nem érdeklődtek iránta, hogy vegyék a fáradságot a törésre...
  • [Jakuza]
    #22
    Nem jelent meg az PC-ra se a megjelenesek kozott nincs a kiadott jatekok listajan, se a sajat weblapra nincs kiirva a fejlesztoknel.
  • Seth
    #23
    khm...EZ elég hivatalosnak tűnik nem?
  • musha
    #24
    na ja, erre emlékeztem akkor én is :)
  • musha
    #25
    meg erre (megjelenési dátumot tessék nézni).
  • Seth
    #26
    Egyszerűen nem hiszem el hogy ezt nem akarják feltörni, oké állítólag nem nagy szám, de pc-re ritka ez a fajta rpg mint a fehér holló. Feltörnek minden szart ezt meg hanyagolják?
  • musha
    #27
    hát ez az...én is azt hallottam, hogy nem olyan nagy durranás, de a trailerek alapján azért elég sokminent lehet benne csinálni, és csúnyának sem nevezném...
  • rorr
    #28
    starforce...
  • grebber
    #29
    2005-08-17 Sudeki (c) ZOO Digital Publishing *DVD* RELOADED 59x50 MB

    Torrent
  • haxoror
    #30
    NA VÉGRE!

    Rohattul vártam ezt a cuccost JÚ ÁR MÁJ HIRÓ!
  • musha
    #31
    igenigenigen
  • Mr. Perfect
    #32
    Megnéztem a trailert, a weblapján, ténlyeg elég jónak tűnik a cucc. Habár nekem van egy kis fenntartásom a konzol átiratokkal szemben, de bár ne legyen igazam. Egy próbát tuti, hogy megér. Ha valaki már kipróbálta ne tartsa magában a véleményét!
  • Mustang2005
    #33
    www.dox.uw.hu-n is fent van!!

    Reloaded DVD verzió

    59x50 MB

    Hurrá!!!!!
  • Mustang2005
    #34
    A hivatalos oldal nekem nem tölti be:(

    Valakinek betölti???
  • Mustang2005
    #35
    www.sudekipc.com vagy www.sudeki-pc.com se jön be:((
  • musha
    #36
    most nálam se megy...a játék azért remélem fog.
  • Tatyla
    #37
    hogy én ezt már hogy vártam...
    FFVII. érzés végre...
  • Mr. Perfect
    #38
    A PC-s oldal nálam sem jön be de az XBOX-os igen. ITT is van pár információ a game-ról...
  • musha
    #39
    http://www.sudeki-pc.com/
    ez most megy legalábbis...
  • musha
    #40
    hát ha az FF VII-nek az ötödét teljesítené hangulatban, akkor ez lenne az év játéka számomra :)