3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • báttyó02
    #1
    Star Wars Battlefront 2 készülg'
    [2005-03-25 @ 19:54 - sHadeS] (kommentek: 13)
    Az első rész sikerein felbuzdulva, a készítők már neki is álltak a Star Wars: Battlefront 2-höz! Természetesen az új epizód sem szakít majd a jó öreg alapokkal, csak mindazt sokkal szebben, és élvezetesebben nyújtja, mint elődje. Úgy legyen! Ja, és a legfontosabb újítás: a korábbi "egyszerű" küldetésekhez képest ebbe a részbe belepakolnak egy rakat komolyabb feladatot. Már alig várom :) Megjelnés valamikor ősszel.
  • Kaplan
    #2
    Sztem ez mostmár jobb lesz főleg , hogy a single playerre több hangsúlyt fektetenek ! remélem jobb lesz mint az első!
  • [NST]Cifu
    #3
    Az első rész sikerein felbuzdulva, a készítők már neki is álltak a Star Wars: Battlefront 2-höz! Természetesen az új epizód sem szakít majd a jó öreg alapokkal, csak mindazt sokkal szebben, és élvezetesebben nyújtja, mint elődje.

    "Siker". Hát igen, ha azt vesszük, hogy egy teljesen katasztrófális SW játékról van szó, végülis igen. Óóóóó ős-LucasArts, ki anno annyi élvezetes és szórakoztató játékot adtál ki, látod hova satnyultál?

    Ja, és a legfontosabb újítás: a korábbi "egyszerű" küldetésekhez képest ebbe a részbe belepakolnak egy rakat komolyabb feladatot.

    "Egyszerű". Igen, így is fogalmazhatunk. A komolyabb feladat? Csinálják meg rendesen, küldetés-alapúra, és ne ilyen primitív zászlófoglalósra!

    Megjelnés valamikor ősszel.

    Na ez is szép lesz, "alig" lesz elkapkodva...
  • BBird
    #4
    Egy multiplayerre fejlesztett játékon milyen bonyolúltságot vársz? :-) BF1942 talán komolyabb volt? Ugyanaz, csak SW világban van ez. És szerintem nem volt az annyira rossz, még single-ben sem. Továbbra is a mélypont a Force Commander volt, nem pedig a Battlefront! :-)
  • grebber
    #5
    Egyetértek az 1 single playere kalap sazr már megbocsássatok.

    Sima normális küldetéseket bele különben..
  • TneX
    #6
    Szerintem egyátalán nem volt katasztrófális,de mindegy,amugy állitólag USA-ban,meg ugy általában nagyobb a sikere a játéknak mint hazánkban,talán a másik battlefront topicban olvastam hogy vagy 3 milliót eladtak belőle,szal..
  • Police88
    #7
    többmillió példány fogyott csak a USA-ban!
    Ezért volt nagy sikere...
    Az első részban volt pár kivetnivaló de amikor 6an nyomtuk lanon akkor elég király volt a játék. A 2. rész meg csak jobb lehet...
  • haxoror
    #8
    "küldetés-alapúra, és ne ilyen primitív zászlófoglalósra!"

    Köh.. köh..
    A küldetés alapú az a RepublicCommando, ez pedig egy multira kiélezett game mint a Battlefield sorozat összes tagja. Igen, szar benne a single mert NINCS BENNE SINGLEPLAYER. Az csak egy tutorial hogy ne a szerveren bénázzon a nép hanem offline tanulja meg az alapokat.
  • haxoror
    #9
    Ez tisztára olyan mintha a CounterStrike-hoz követelnétek normális singleplayert...
  • nemcsakfeel
    #10
    CZ be van, de milyen .. :(
  • [NST]Cifu
    #11
    Hihi...
    Hát igen, lássuk sorban:

    Egy multiplayerre fejlesztett játékon milyen bonyolúltságot vársz? :-) BF1942 talán komolyabb volt? Ugyanaz, csak SW világban van ez.

    Hát azért vannak normálisabb, küldetésalapú MP játékok is, ha azt nézzük, hogy az OFP-ből miket lehet kihozni... Pont az a bajom, hogy megrekedtek a BF stílusú játékmenetnél, ami kb. olyan értelmes, mint a fecskefarkú pikkelyes hegyivakondok.

    Szerintem egyátalán nem volt katasztrófális,de mindegy,amugy állitólag USA-ban,meg ugy általában nagyobb a sikere a játéknak mint hazánkban,talán a másik battlefront topicban olvastam hogy vagy 3 milliót eladtak belőle,szal..

    Attól, hogy valamiből tőbbmilliót adnak el, még nem lesz automatikusan igényes és kidolgozott játék. Populáris még lehet, de a kettő nem ugyanaz.

    A küldetés alapú az a RepublicCommando, ez pedig egy multira kiélezett game mint a Battlefield sorozat összes tagja. Igen, szar benne a single mert NINCS BENNE SINGLEPLAYER. Az csak egy tutorial hogy ne a szerveren bénázzon a nép hanem offline tanulja meg az alapokat.

    Khmm...
    Mert ugye egy Multiplayer játék nem lehet küldetés alapú?!?!?
    Mi a fene van itt?!? Senki sem ismeri az UT Assault pályákat? Az OFP-t? A JointOps-ot?

    Elhiszem hogy marha népszerű a BF féle zászló/terület foglalás, de ennyi az össz igény egy multival szemben?!?

    Kövezzetek már meg, ha egy Star Wars Star Wars multijátéktól én olyanokat várnék el, hogy valódi feladatokat kelljen végrehajtani, ne pedig csak spawnpontokat foglalgatni!!!!

    Igen, szar benne a single mert NINCS BENNE SINGLEPLAYER.

    Ki a fene említette itt a Singleplayert?!? Mert én ugyan nem...
  • _Vegeta_
    #12
    Nekem begyött, sokat nyomok vele még mostanságis. Ez kivetelesen az a jatek ami uj es tetszik. :D
    Elvezetes kis deathmach nemtobb, de a q3se volt külömb. :)
  • BBird
    #13
    Az Endor bolygón ki lehet iktatni a pajzsgenerátort, a Hothi csatán is, csak ott a birodalmiaknak.
    Ez más fajta multiplayer. Valaki hardcore multit szereti, valaki azt, amit Te is.
    Ha Star Wars világában játszó UT Assault féle modokat keresel, akkor játsz a Jedi Academy multi részével, Siege. :-)
  • haxoror
    #14
    "Mi a fene van itt?!? Senki sem ismeri az UT Assault pályákat? Az OFP-t? A JointOps-ot?"

    Azt hiszem ezzel válaszoltál is magadnak, az ilyen összetettebb játékok nem annyira népszerűek mert ha vkinek csak fél órát van ideje játszani (ez a többség) akkor a zászlófoglalós Battlefieldet választja ami egyébként nem "primitív" mert akik tényleg belemerülnek nagyon komoly stratégiákat dolgoznak ki klánszinten.

    Az emlegetős fenék Kaplan és grebber volt :)
  • dronkZero
    #15
    Részemről az volt a bajom vele, hogy Battlefield koppintásnak gyenge, nagyteres játéknak kicsi, nem nagyon terjedt el hozzá krekkelt szerver, meg amúgy utálom az idióta, új sztárvárszos robotokat. Szvsz a BF42-es Galactic Conquest mod jobban sikerült, pedig annak a fejlesztéséért senki nem kap egy fillért se...
  • BBird
    #16
    Az, hogy nincs tört szerver... nem a fejlesztők hibája, és ennek örülnek is neki egyébként. Szóval ezt nem hozhatod fel hibájának, hogy Te nem vagy képes megvenni az originalt. ;-)

    Mellékesen tényleg nem túl nagyok a pályák, azonban ha valaki letöltötte a hivatalosan kiadott Map pack-t, abban van egy nagyobb Hoth pálya... 800pontról indul, és kényelmese elfér benne Magyarország lakossága. ;-)
  • ponty1
    #17
    Nekem nagyon tetszik az 1. része és még mindig nyomom szerveren ! Az 1 kicsit szar volt hogy nem lehetett játszani tört játékkal ezért is vettem meg de nem bántam meg mert az aztán kegyetlen jó amikor vagytok vagy 30 an 1 serverbe és nyírbáljátok 1 mást ! Hát igen , látom itt a kritikusokat hogy van benne 1 2 hiba + a grafikája is elég kaki meg a single je sem tökéletes de szerintem a grafika elfogadható meg multiban nem a grafika számít hanem az hogy jó szétdurrantsd a fejét a másiknak, hiba minden játékban van ebbe miért nem lenne,és szerintem ezt multizásra szánták és ezért sem lehet törttel jáccani és ezért sem annyira népszerű ! Én már naon várom a 2. részét pedig csak azt hittem hogy ez az 1 lessz ! Nincsenek még képek róla ? Vagy nincs olyan oldal ami foglalkozna vele ?
  • Laky
    #18
    várom :)
  • [NST]Cifu
    #19
    Tudom, hogy eléggé elvetemült igényekkel tudok előhozakodni, csak engem bánt, hogy az utóbbi jópár évben csak a populáris húrokat pengeti a LucasArts. Imádom a Star Wars világát, de elkeserít, hogy nincs hozzá (számomra) kellően igényes játék.

    Ami azt illeti, az SW (meg a B5, Wh40k, BT és Aliens) modokat szoktam figyelgetni, de ott is inkább a populáris nézet megy (belátom: érthető okokból)...
  • Anthony001
    #20
    Sziasztok!

    Most olvasom a fórumot.
    ÉS....ez biztos hogy leszn ilyen GAME????
    Mert a LucasArts.com-on nem nagyon találtam ilyet.
    Csak az Empire At War lesz az ami a messze jövőben jelenik:D:D(kb fél év):(
  • BBird
    #21
    Hát ha azt nézzük, a LucasArts csak kiadja, a fejlesztés más asztalán van. Jelen esetben a "gázmaszkos" csapat? ;-)
    Mint említettem, a komolyabb multira a JK3 Siege van, és ha már "agyalós", remélhetőleg kellemes órákat fogunk tudni eltöltni az Empire At War c. reménnyel. :-)
  • [NST]Cifu
    #22
    Több külföldi újságban/site-on jelentek meg specifikációk a játékról.
    Most nem fordítgatom le az egészet, de tömören ezt lehet várni:

    -Alapvetően az SW:BF motorját egy kicsit kicsicsázzák, de túl nagy változtatásokat nem eszközölnek.
    -Lesz játszható Jedi kaszt.
    -Valódi űrcsaták.
    -Az Ep3-ból átemelt részek (talán Jedik vs. Clone Army?)

    Ennyit lehet tudni jelenleg.
  • [NST]Cifu
    #23
    Hát ha azt nézzük, a LucasArts csak kiadja, a fejlesztés más asztalán van.

    Pontosan. És a LucasArts mondja meg, hogy milyen játékot fejleszen a "gázmaszkos" csapat (Pandemic Studio), az meg szépen megcsinálja azt jól/rosszul. A LucasArts kb. 1999 óta (már elnézést) b@szik az igényes játékokra. Halott az X-Wing sorozat, a Dark Forces/Jedi Knight sorozatot popularizálták, a Sony-val közösen kihoztak egy MMORPG-t, amely számtalan sebből vérzik, az utóbbi évek egyedüli innovatív SW játéka a messze a filmek elött játszódó KotOR volt. Ennyi.

    A JK2 és JK:A a részemről felejtős, egyfelől iszonyatosan zavar mennyire nem követi a világot (mondjuk a legtöbb SW játékkal ez a bajom), másfelől a single játékmenet és történet is mélyen a padlón van a Dark Forces és a Jedi Knight első részéhez képest. A JK2 multiját nem minősíteném, a JK:A még tűrhető lenne, de apróbb problémák és az elég gyenge alap mapok miatt az sem nyerte el túlzottan a tetszésem (ettől függetlenül multira még inkább az, mint a BattleFront).

    remélhetőleg kellemes órákat fogunk tudni eltöltni az Empire At War c. reménnyel.

    Én inkább nem várok semmi jót. Annyi selejtes vagy gyenge közepes LucasArts játék után már semmi jót nem várok. De ettől függetlenül titkon reménykedem, hogy meghazudttolnak, és kihoznak egy csodás játékot. Csak ebben igazán már nem hiszek :(
  • ponty1
    #24
    Képek még nincsennek róla !!!!???? Valamilyen oldal biztos foglalkozik vele ! Nem tuttok 1 ilyet ?
  • báttyó02
    #25
    szerintem még nincsenek képek
  • ponty1
    #26
    Az kár ! Pedig jó lenne egy kis játékgerjesztő kép !
  • báttyó02
    #27
    hát nem hinném,hogy sokban fog különbözni a graf az előzőtől
  • ponty1
    #28
    Azért reménykedni mindig lehet ! Kiváncsi leszek a halálcsillagos pályára ha lessz egyáltalán ! Ha lessz reméllem nem olyan kakim lessz mint az 1 ik letölthető mert az elég nagy égés !
  • [NST]Cifu
    #29
  • [NST]Cifu
    #30
  • [NST]Cifu
    #31
  • báttyó02
    #32
  • [NST]Cifu
    #33
    Mondjuk...

    1.: A gyerek normálisan is beszkennelhette volna.
    2.: És valami nyormális méretben rakhatta volna fel...
  • Laky
    #34
    valaki ekkora loser :)
  • haxoror
    #35
    Az első rész is marha jó lett (bár nem hasonlított ANNYIRA a BF-re mint ahogy sokan várták) kár hogy nem lett egy állandó magyar szerver :(
  • Duddits
    #36
    Ez fényképezővel csinálta nem szkennerrel....
  • ponty1
    #37
    ÁÁÁÁÁ látom valaki tett be képet ! Igaz 1 kicsit jobb is lehetne de azé kilátni belőle vmit ! Köszi te akáérki !
  • Laky
    #38
    sztem ezek keményem ps2-es sw:bf-ek :P
  • Laky
    #39
    én is találtam egy rakás képet, de az mind ps2 vagy x-box-os volt
  • ponty1
    #40
    Meg tudnád mutatni azokat ? Hol vannak ?