740
Spellforce 2
  • edios
    #1
    2005.márc.22.:
    A JoWooD ma jelentette be sikeres stratégia-RPG keverékének folytatását a SpellForce II - Blend of Perfection-t. A játékban elődjéhez hasonlóan a hadvezér és az első sorban harcoló hős szerepét is magára vállalja a játékos. Egyszerre akár öt segítőt is megidézhet majd a obeliszkeknél, természetesen a történet előrehaladtával egyre erősebbek ezek a segítők. Három oldal közül választhatunk itt már (Alliance of Light, Hordes of Chaos, Brotherhood of Darkness), a hatalmas pályákon pedig gyűjthetjük a nyersanyagot, képezhetjük az egységeinket, hatalmas csatákat vívhatunk és rengeteg mellékküldetést oldhatunk meg. A karakterfejlődés is rendkívül jól kidolgozott lesz, több mint száz képzettség közül válogathatjuk össze a nekünk tetszőket. Seregeinkben minden oldalon tizenkétféle egység kap helyet, lesz gyalogság, lovasság és repülő lények is. Az online játéknál a központi szerveren nyilvántartott avatarokkal játszhatunk majd, melyek folyamatosan fejlődhetnek és jobbnál jobb felszerelési tárgyakra tehetnek szert. A kiadó tervei szerint a programot még az ősszel a piacra dobnák.


    forrás: http://pcdome.hu/news.php?id=8757
  • grebber
    #2
    Én várom az 1 is kira.
  • Jimmyke
    #3
    Vagy stratégia, vagy rpg. Sajna a mix nem jött be, pedig biztos jó game... :(
  • Chaos Mad
    #4
    jo game az 1

    ez is jo lezs!
  • Cat #5
    az első játék király volt, azon kevesek egyike amit végigjátszottam
    maximálisan drukkolok a másodikért, hogy merjenek eleget változtatni, javítani, és ne ujra az elsőt akarják eladni csicsás kivitelben
  • edios
    #6
    Nekem az egyesben teccett a grafika,és úgy gondolom,h a játékmenet is fantáziadús(,h kicsi rpg, kicsi rts),de pont emiatt nem került a kedvenc játékaim közé,nekem nem jött be annyira..
  • grebber
    #7
    Spellforce 2 Site
    Királyak a képek.
  • grebber
    #8
    Új képek

    Zsír
  • grebber
    #9
    Friss képek
  • grebber
    #10
    Képz
  • Morfi
    #11
    Ez mind szép, de vajon milyen gép kell majd ahoz hogy ilyen szép legyen és ne diafilmet nézzek?
  • grebber
    #12
    Idézem: "The current aim is 1,5 Ghz CPU, 512 MB RAM and a GeForce 3 as minimum specs."
  • grebber
    #13
    Új trailer (50MB)
  • madar88
    #14
    várom már nagyon
  • princeofdark
    #15
    Banner?
  • grebber
    #16
    Nekem semmi bajom vele csak nagyobb legyen azt jó is.
  • Marcus_
    #17
    Mikor jön?
  • Axon
    #18
    Elvileg márciusban. Aztán, hogy mennyit csúszik...
  • Morfi
    #19
    Én is várom :)))) Jöhetne elöbb is...
  • kadoc
    #20
    készülök már rá anyagilag, hogy mire kijön a spellforce 2 addigra a gépem felújítva, kicsit konkrétabb cuccokkal ellátva várja a bevetést.. már csak két és fél hónap kb.. mikor indul a visszaszámlálás?!
  • ricsimaster
    #21
  • ricsimaster
    #22
    király nem?
  • kadoc
    #23
    a spellforce 2 most akkor már márciusban ki is jön és kapható lesz itt is?! v. úgy mint a Shadow of the Phoenix hogy megjelen, de itt ebben az átkozott országban nem lehet megkapni?!
  • kadoc
    #24
    nos jólláthattam vajon, hogy április 21. az érkezés ideje a spellforce 2-nek, és hogy egész Európában egységesen akarják piacra dobni?! az utóbbi biztos.. csak ez a dátum valahogy.. khm.. nos.. izé.. miért olyan soká?! :(
  • grebber
    #25
    DEMO (563MB)
  • Faterx
    #26
    Na most töltöm a kengurúktól kemény 45/kb (3ó.)
  • grebber
    #27
    Én várok egy fullos szerverre.HW vagy GS nemsokára felteszik remélhetőleg.
  • Rusy
    #28
    nagyon várom én is, igaz még az első alapokat sem nyomtam végig nem hogy a kiegeket...
  • grebber
    #29
    2006 április 21.-én jelenik meg elvileg.
    Addig még lehet tolni 1-el nyugodtan.
  • grebber
    #30
    gamershell-ről hasít ezerrel.
  • ThugEdge
    #31
    naon szép ez a cucc,tetszik a harc rendszer is,jó kis gamma lesz,bár én nem toltam az elődjeit,toljam?pedig úgy látom magyarítás is van hozzá
  • grebber
    #32
    Toljad érdemes nagyon jó game!
  • ThugEdge
    #33
    jujjj ez a demo nagyon jó
    figyu az előzőekben is volt ez a tabulátoros ellenség kiválasztós móka?
  • grebber
    #34
    Öszintén nem emlészem ilyenre.
  • grebber
    #35
    Csináltam egy képet
  • Faterx
    #36
    Ez jól az eleje
  • Faterx
    #37
    Úgy látom az építkezés nem gyorsult a rossebbe
  • Faterx
    #38
    Dolgoztok? Tanultok?
    Senki nem nyomja?!
  • grebber
    #39
    Én éppen aludni készülök éjszkás után de inkább tolom azt szarok az alvásra.
  • Faterx
    #40
    Hol tartassz?