15635
  • zsoleszq
    #1
    Sziasztok!
    Régóta használom a nod32 2.12.3 szeretném megfrissíteni a progit, és valamiért nem akarja az igazat:(
    Próbáltam már hozzá más seriált is, de sajnos nem akar megtörni a varázs.
    Ha vk. tudna egy kis segítséget írja már meg.
    Előre is köszönöm.
  • ibrik
    #2
    Nagyon egyszerű a dolog: Vedd meg a progit.
    Nem poénból mondtam...
  • Gaba9
    #3
    mennyi saccra a progi ? nemtod ?
  • Makkmag
    #4
    Nézz fel az oldalukra , asszem 12000 Ft körül van , és sajna télleg nincs hozzá se crack , se serial :(
  • zsoleszq
    #5
    kb. 12E Ft 1 évre:(
  • Bandew
    #6
    De van...
  • Mars
    #7
    Hál isten, nekem nem kell kód, mer én ügyezs vagyog
  • Mars
    #8
    De bizony, hogy van
  • Taranov
    #9
    Diákoknak ~6000, egyébként ~12000.
  • Taranov
    #10
    Használd azt, amit vásárláskor kaptál.
    Tényleg, nem kéne már ennyit bénázni, ha ügyes vagy és mindenhez találsz serialt, akkor lopd el a programokat, ha meg béna vagy becsületes vagy, akkor vedd meg, nem drága.
    Mondjuk egy Kaspersky Anti-spam már drága, 200.000-ről indul és felső határ több millió, azt inkább nélkülözi az ember, de egy NOD32-t igazán megvehetsz.
  • mikike
    #11
    esetleg még használhatna ingyenes alternatívát, de gondolom ez sem fordult meg a fejében
  • Punkerwork
    #13
    igazad van, egy ingyenes progi jobb lehet mint 1 megtört fizetős.
  • JackDaniels #14
    Évi 12000 drága?? Akkor mondjuk úgy, hogy havi1000. Ugye, hogy nem is olyan sok??:)) Majd ha valami fontos dolog elszáll a gépeden egy vírus miatt, akkor majd a dupláját sem sajnálnád rá, de akkor már késő lesz.
    A NOD32 sztem az árához képest egy elég korrekt dolog.[személyes vélemény]
  • hatamoto #15
    Félreértés ne essék én azok mellett állok, kik azt mondják vegyük meg a programot!

    De a ha tört verzió minden funkciója működik nincs különbség csak az anyagiakban! Már ha ez számít HÓ/1000HUF IDE vagy ODA...
  • Felfedező
    #16
    Nem akarok okoskodni, de ha minden hónapban letöltöd a trial verziót
    akkor működni fog!!! Én is ugy csinálom... méghogy megvegyem, ha ingyen
    is megvan(legálisan)
  • Taranov
    #17
    Én akkor már inkább fizetek érte, minthogy minden hónapban szívjak. Meg van is diákigazolványom.
  • Eisenhower
    #18
    de van hozzá crack^^ legalább is a v2.12.2-höz van^.^ pl olyan hogy 5000 nap a regisztráció lejárata ^.^
  • Tuvok #19
    Honnan lehet tudni, hogy trial vagy sem ? Letöltöttem és 2 hónapja folyamatosan frissíti magát, meg se nyikkant, hogy lejárt a 30 nap vagy akármi . Mondjuk 2 hónap alatt egyszer sem talált egyetlen vírust sem, ami nagyon nagyon érdekes, mert alőtte a Panda hetente talált valamit, ami beszivárgott, ez pedig nagyon kezd gyanús lenni, hogy a Nod semmit sem csinál ...
  • Tuvok #20
    Amúgy van hozzá működő crack, cégnél azzal használtam, míg vissza nem raktam a Pandát, hogy leirtsam amit a Nod fennhagyott .
  • Taranov
    #21
    Elvileg megtalál mindent a NOD.
  • mesor
    #22
    A NOD nem talál meg mindent nekem csak rossz tapasztalataim vannak vele.
  • hatamoto #23
    Hála a magasságosnak én is csak jót tudok róla mondani. Sokat szívunk a kaspersky, panda, symantec cuccokkal de a Nod olyan kis csöndes nyugodt mindemellet hatékony program, hogy mindenkinek ezt szoktam javasolni de persze sokmindentől függhet az eredmény!
  • Tuvok #24
    Gyakorlatilag viszont közel sem, sajnos tapasztalat .

    Amúgy meg lehet nézni valahol, hogy pontosan hány vírust ismer a NOD ?
  • hatamoto #25
    Gondolom ez a #23ra ment volna?! Mindegy Én is a tapasztalataimról beszélek!
  • Tuvok #26
    Válasz 'Taranov' üzenetére (#21)
  • Felfedező
    #27
    Szerintem azért a 30 virus bulletin díj magáért beszél, én is használtam
    Pandát,NOD százszor jobb nála...
  • hatamoto #28
  • Tuvok #29
    Engem meg hidegen hagy akármilyen díj, ha nem találja meg azt, amit a Panda igen ...
  • hatamoto #30
    Meg tudod mondani mi volt az a konkrét dolog amit megtalált? A Panda?

    Biztos vagyok benne, hogy frissítettél adatbázist de véletlen nem lehet az az oka hogy azért nem találta meg azt a nod amit mert mégse?
  • Tuvok #31
    Dehogy tudom, van egy hónapja is már, de kb . 3-4 vírus (legalább) volt .

    Mindig frissítem (ő magát) .
  • hatamoto #32
    Kérlek áruld el legalább az egyik nevét. Meg szeretném nézni az egy hónappal ezelőtti listában benne volt-e.
  • Tuvok #33
    De honnan a csudából emlékeznék rá ? W32. volt az eleje vmelyik(ek)nek, de ezzel úgyse mész semmire . Panda megtalálta, leirtotta, szidtam a NOD-ot egy darabig amiért nem az nem találta meg, 1 óra múlva meg már nem is emlékeztem rá, ennyi .

    kérdés:
    - hol lehet megnézni hogy mekkora (számszerűleg) a NOD vírusadatbázisa ?
    - mi a különbség a víruskeresés és vírusirtás opció közt ?
  • hatamoto #34
    Jól van nem érdekes annyira!

    A víruskereséskor keres irtáskor pedig a kereséskor talált vírust irtja ki.
  • Tuvok #35
    He ? Szal kereséskor ha talál egy virnyákot nem is kezd vele semmit ?
    Ha meg irtásra nyomok, de nem talált előtte kereséssel semmit, akkor minek nézi át újra ? Logikából 1-es .
  • hatamoto #36
    Nem! Ezek már beállításbei bonyodalmak amikről te beszélsz. Én csak a fogalmat magyaráztam! Ha talál kereséskor vírust és úgy van beállítva akkor irt is természetesen. Már ha lehet!
  • Tuvok #37
    De akkor minek erre 2 külön gomb ? Tök logikátlan ...
  • Taranov
    #38
    Azért, hogyha nem akarod kiírtani a vírust, hanem mondjuk tanulmányozni akarod, akkor csak megkeresed, nem írtod.
    Az tényleg logikátlan, hogy miután a víruskereséssel talált vírust, és az írtásra mész, akkor újra megvizsgálja.
  • hatamoto #39
    De ilyet mondott valaki?
  • Taranov
    #40
    Nálam újra megvizsgálja, ha az írtásra kattintok :)
  • hatamoto #41
    Demér? Demi?