87
Road to Hill 30
  • torrente
    #1
    Ezzel játszatok, ez nagyon jó!
  • Sephi
    #2
    Mi a jo benne? Most oszinte? Mi ebben a jatekban a jo? A Full Spectrum Warrior-nal mar lelotek a temat. Max a szereplok dialogusa figyelmere melto de a jatek alig valtoztatja stilusat a hosszu story kozben.

    Lassan 2 oraja jaccom vele de ugy unom hogy nem igaz. Valaki aki tul van 3 ora jatek utan meseje mar el hogy tortenik e mas is mint mindig menni elore es gyengen valtozo taktikakkat bevetni?
  • cyrus #3
    miben különbözik az xboxos a pc-stől ?
  • Shadow_THH
    #4
    nem láttad a sorozatot igaz?
  • torrente
    #5
    A pc-s verzióban a jobb felső sarokban mindig van egy fekete pötty.
    Jaj, bocs, most látom, hogy csak egy kiégett pixel az lcd monitoromon.
  • torrente
    #6
    Jó sok hó eshetett felétek, hogy minden mostanában megjelent jó játékot lehúzol.
  • Sephi
    #7
    Te felrebeszelsz... mikor huztam en le jatekot utoljara?
    De meg mindig nem arultad el nekem hogy ebben a jatekban mi a jo!
  • Sephi
    #8
    Annak mi koze van ehez? Az vietnamrol szolt nem? Kicsit nem ertem...
  • torrente
    #9
    Március 6-án a Cold feart.
    Szeretem az ilyen stílusú játékokat. Nekem eléggé bejön.
  • Sephi
    #10
    Es igazam is lett. A Resident Evil elso resze 1000x erdekesebb volt a maga idejeben. Egy jatek nem attol lesz szuper hogy a grafikaija jo. Az elejen erdekes a GamePlay de aztan lassan elavul.

    Felre ne erts en azt is vegig toltam de nem ertekelnem jonak.

  • Sephi
    #11
    Lehuzom mert nekem ez a velemenyem. Nem kotelezo figyelembe venni. Az utolso ertelmes/erdekes/uj jatek amit konzolon jacottam az a MGS 3 volt.
  • hiba
    #12
    hat egy jatek amit sorra szinte mindenki legalabb 10bol 9esnek ertekeli nem valoszinu hogy csak "marketing" volna.
    unalmasnak hat egy ido utan?
    nalam mar minden game unalmas max 20perc utan de ennek talan ahhoz van koze hogy eddigi eletem fele legalabb a gamolassal telt igy nem sok ujat talalok en sem pl a hl2-t mar nagyon unom - pedig meg nem vittem vegig de sosem jatszok vele tobbet a bizonyos 20 percnel :) de attol meg nem fos.

    Inkabb azt mond meg hogy hasonlo stilusu (tehat 2.vhs) gammabol melyik jobb?
  • Sephi
    #13
    En aszontam hogy nem teccik mert semmi ujjat nem mutat es egy ido utan monoton... nem aszontam hogy fos. Meg a grafikatol sem dobtam hatast pedig az irjak hogy kibaxot szep... lehet Pc-en az lesz.
  • Skynet
    #14
    Sephi MGS3 szintü alkotást szerintem ne nagyon várj egy játéktól sem az MGS4 megjelenéséig...(Bár ha jól tudom azt már nem hideo csinálja úgyhogy elégé félek hogy az mgs-nek annyi).....
    MGS3 most messze fent csücsül az akciójátékok trónján....Már csak a 20-30perces megynerésvid miatt is:))))))))

    Az hogy ez unalmas-e? Hát nemtom....Ha tényleg végig ugyan ezt kell csinálni vagyis megyek és így meg úgy taktika de semmi extra nem fog történni akkor lehet hogy jóaz MI meg jó a graf meg a hangok meg minden.....de tényleg unalmas lesz...
  • UNREG
    #15
    Sephi, nálad valahogy csak két véglet létezik, a szuper jó játék, vagy a szar. Még egyszer nem láttam tőled, hogy azt mondtad volna: egész jó ez a játék, kicsit átlagos ugyan, semmiben sem kiemelkedő, ennek ellenére mégis jól el lehet lenni vele.

    (Ja és ne gyere nekem azzal, hogy "már megint baszogatlak"! Ez csak egy vélemény, így látom.)
  • Sephi
    #16
    Eleg szomoru hogy te azzal toltod az idodet hogy lesed en miket irok a forumban. Az meg szomorubb hogy felnott ember letedre alig varod hogy olyasmit irj ami ellent szol nekem es megprobalsz porig alazni.
    Neked ez mar betegseg ne haragudj. Ez mar szerintem tulepi az ep elme minden szintjet. Eltelt egy ideje hogy megkertelek fejed be. Most is megkerlek szajal le rolam mert mar lassan emberszamba nem foglak venni. Foleg hogy miattad minden forum ahova beirok agyon lesz spamalve.

    Te kis angyal.
  • UNREG
    #17
    Lesi a faszom, te barom! Most már a tököm tele van az üldözési mániáddal te kis mimózalelkü anyámasszonykatonája.
    Olvasd már el, mit írtam a legaljára.
  • Sephi
    #18
    Ment privi. Orulnek ha valaszolnal.
  • UNREG
    #19
    A többiektől elnézést a kirohanásért, de hihetetlen, hogy itt van ez a kis ártatlanlekű virágszál, aki akármit írok neki, az a reakciója, hogy én üldözöm szegénykét. Eszébe nem jut megvizsgálni a komment igazságtartalmát, csak az üldöztetetés.

    Sephi, érts már meg végre, én magasból szarok arra, ki vagy, ha te írsz egy oltári baromságot én arra reagálok, nem téged cseszegetlek. Nem is tehetem, nem ismerlek. Csak az van, amit te írsz, az vagy te. Pont.
  • Sephi
    #20
    Valasozjal a privire angyalvirag ennyit kerek toled.
  • UNREG
    #21
    Safari alatt csak olvasni tudok, de valamiért válaszolni nem. Megpróbálom tűrtőztetni magam.
  • Sephi
    #22
    Nem nem ez nekem nem eleg. Amit irtam komolyan gondoltam. Amig nem irod meg amit kertem nem nyugszom.
  • Gabe18
    #23
    Ennek mi köze van Full Spectrum Warriorhoz?(azon kivül hogy akcio játék,de a FSW nem is igazán az)
    Sorozat alatt meg valószinű az Elit Alakulatot értették,aminek meg mi köze Vietnámhoz?
    Kétségtelen hogy én még nem láttam (csak képeket videókat),mert pc-re várom,de mivel gyakorlatilag mindenütt 90% fölött értékelték,ezért valószínűnek tartom hogy valami jó csak van benne,ami a saját stilusában kiemelkedővé teszi.
    De mondjuk én inkább egy Call of Duty-val,Medal of Honor-al,a ccsapatirányitás miatt esetleg egy Rainbow Six-el hasonlitanám össze,de semmi képp sem a Full Spectrum Warrior-al.
    Ettől még persze nem kell hogy neked tetszen,olyan játék biztos nincs ami mindenkinek tetszik...
  • Sephi
    #24
    Pontosan.

    De attol hogy mindenhol 90%+ kapott meg nem jelenti hogy meg is erdemli.

    Remek pelda a Doom3 es SW:Republic Commando paros akik ugyanazt a pontozast kaptak pedig az utobbi 1000x hangulatosabb. Es ezt nem csak en alitom.

    "Ennek mi köze van Full Spectrum Warriorhoz?"

    Csak az hogy ez a masodik jatek ami ugyanarra a jatekmentre tamaszkodik. Mutass nekem masikat.
  • hiba
    #25
    kipihenten es nyugodtan kell elkezdeni jattszani es akkor lehet, hogy tetszeni fog - ha ez a ket tenyezo nem all fent nekem ugyan semmilyen game nem tetszik
  • Sephi
    #26
    "...design aspects were rather similar to another military game, Full Spectrum Warrior."

    Ahahah :D

    Most latom 9.2 -ot kapott a GameSpot-on.
  • hiba
    #27
    A FSW FPS volt?
  • hiba
    #28
    Nem vmi klikkelgetos ide menjen a csapat oda dobd a granatot stb?
    Vagy ez is ilyen?
  • Gabe18
    #29
    Hát szerintem nem.Az FSW-ben te egyet nem lőhettél,csak irányithattad az embereket,akik aztán maguktól cselekedtek.(kivéve a gránát dobás)
    Ezért nem értem a BiA-al való összevetést...
  • hiba
    #30
    Hat ha nem es az a fajta jatekmenet van ebben az FPSben akkor megse lehet olyan rossz hiszen meg hasonlot nem csinaltak :)
  • Sephi
    #31
    Szal azert nem hasonlithato a BIA a FSW-hez mert az utibbiban nem lehet egyedul lonni? Aha ertem.

    Jujuj....
  • hiba
    #32
    En nem jatszottam a FSWal de amiket olvastam rola meg itt a forumon is irtak, az iranyitasa annyi hogy egy csapatnak mondod hogy tagjai hova menjenek es ott milyen "manovert" hajtsanak vegre. Sajat magadat tk nem irnyitottad, mint egy kulso szemlelo (parancsnok) vezerelted az esemenyeket? Nem?
    A BIAban meg sajat magunkat iranyitjuk ezeken tul?
  • Sephi
    #33
    Ez igaz.
    De ez mar totalisan mas mint amirol szo volt.
  • Gabe18
    #34
    Most mi jujuj?

    Van egy leginkább taktika játék ahol az embereket csak küldözgetni tudod és parancsokat adni,meg van egy csapat alapu fps (meret BiA elvileg az).Ezt hogy a bánatba lehet összehasonlitani?

    Kb mintha a Fifa 2005-öt hasonlitanám a Football Manager 2005-el.
  • hiba
    #35
    Van egy game illetve sorozat ahol meg nagyon lenyeges volt a taktika - es nehez is - a conflict sorozat. Confilct Vietnammal jatszottam.
    Ott volt fps nezet es valahogy a csapatot is iranyitgatni kellett.
    Eleg jo volt, csak baromi nehez.
    Meg ott van pl meg a Hidden n Dangerous az is FPS csapatos :) bar ott neha tok egyedul egyszerubb mint csapattal - talan kombat fpsnek hivtak bar ott ugye lehetett mindenfele jarmuveket is hasznalni.
  • torrente
    #36
    Micsoda öröm ez nekem, hogy tudtam egy olyan topicot nyitni, ahol mindenki veszekszik és a játékkal nem foglalkozik.
  • Luiprima
    #37
    Itt látszik hogy nem valami nagy szám a játék különben az övé volna a főszerep.
  • Skynet
    #38
    Mossákezet vacsora elött baz és vidd le a szemetet is.....Rohaggyon má meg mindenki!!!:))))))))


    Az meg hogy Sephinek üldözési mániája van még nem jelenti hogy nem üldözik...:)))))
  • hiba
    #39
    En mar ez elso palyan vagyok azzem chapeter 2 v 3nal.
    de meg csak 10 percet gameltam...ez alatt az eg vilagon nem tortent semmi extra :) akar a mohaa is lehetne de biztos odebb van a lenyeg :)
    /off masreszt mikor maskor bukjon ki a nojere az ember ha nem nonapon bazzeg...
  • torrente
    #40
    Mondjuk Szenteste.