55
Ingyenes cuccok Amerikából, v máshonnan.
  • Tetsuo
    #1
    Ingyenes, vagyis postán ingyér' megrendelhető dolgokat keresek.
    Eddig egy ilyenről tudok: A Pro Sound DJ katalógus amerikából.
    (Egy csomó hasonló helyre írtam, de csak ezt küldték el. :)

    Várom a hasonló dolgokat..
  • cSuwwi
    #2
    A netkukac tele van ilyen sz@rokkal, a pluszos rész meg főleg...
  • Bandee1987
    #3
    jah, pl. a microsoft magyarország aktuális szervízcd-jét itt rendelheted meg.
  • Dynamic
    #4
    A postán sok ingyenes cucc van, főleg azon postások számára, akik lenyúlják a csomagokat(tisztelet a kivételnek).
  • Sephi
    #5
    En is igy jartam 5 DVD-vel. Majig nem tudom hol tunt el.
  • Dynamic
    #6
    Nekem 2 mobiltelefont nyúltak le.Tudom, miért vagyok hülye, hogy csomagban küldöm el, de amúgy is rosszak voltak szóval nem nagy kár értük, de maga az elv bosszantó, hogy néhány mocskos tolvaj rá teszi a szaros kezét.
  • Vlala #7
    én is kaptam már üres DVD-tokot postán... még jó, hogy díjmentesen kicserélték!
    (belegondolt már valaki, hogy a leveleinket is olvasgatják?)
  • Taranov
    #8
    Mindegy mi csak ingyen legyen :DDDDD
  • Taranov
    #9
    A rendszerváltás előtt is olvasták, most is olvassák, nagy dolog :)
    Most még kevésbé érdekli őket szvsz.
  • akyyy
    #10
    szted hogyan lett a JóbanrosszBAN forgatókönyvbe?:D
  • nemcsakfeel
    #11
    vazze mia a faszért akarsz ingyenes dolgokat rendelni? lépj be szektába, majd ellátnak ilyen "jehovás, hittérítős, isten szeret" prospektusokkal
  • Taranov
    #12
    Meg hogy küldd tovább a Mária képet 10 embernek, mert John Smith továbbküldte, és megnyerte jövő héten a lottó ötöst, Schmidt László viszont nem küldte tovább és meghalt.
    Elég szánalmas, és sajnos tényleg van ilyen.
  • Tetsuo
    #13
    Azér nem minden, de ha már ingyér van.. :)
    pl DJkatalógust kerestem és 10 címből csak egy küldte el, a legtöbbön kinn is van a weben h csak USAba küldik.
    Gondoltam másnak is volt ilyen problémája. Egy ismerősöm meg autóbuzi s mikor megjött kintről a spéci alkatrészkatalógus, mintha szívott volna..
  • Vlala #14
    Szemlédi is továbbküldte...
  • Vlala #15
    Amíg síelni voltam, kaptam egy ilyen "spammeld tovább vagy jön a haddelhadd" levelet, három napig nem tudtam továbbküldeni, mert nem voltam gépközelben... mióta hazajöttem, nem szól hozzám a barátnőm.
  • Loál János #16
  • tigeroo
    #17
    ÖÖ rossz számot tárcsáztál..?
  • Vlala #18
    ?
  • skristof
    #19
    arra gondol szvsz h wrong topi
    de nemis, mert már annyira eloffosodott h jo ez itt
  • nemcsakfeel
    #20

    [fekszik a földön a röhögéstől]
  • passatgt
    #21
    Ingyen Cuccok FórumEz az enyém
  • UltimateGamR
    #22
    INGYEN Konzolok ( PSP , X360 , NDS , ezenkívül pólók , nyakláncok , iDog ... stb stb )

    http://ingyenkonzol.atw.hu/
  • UltimateGamR
    #23
    Internet Explorerbe nyisd meg , FIREFOX nem simeri az ékezetes betűt!
  • akyyy
    #24
    és ez miért van ingyen?
  • tigeroo
    #25
    nem hát
  • Anklar
    #26
    Összegyűjtöttem jó sok ingyencuccot és hetente kétszer bővítemis a listát . Íme a linkje : www.anklar.info
  • Anklar
    #27
    Tájékoztatok mindekit hogy az anklar.info ingyencuccokkal foglalkozó oldal új címre költözött a www.termekmintak.info címre módosítsátok a könyvjelzőiteket erre

    Üdv Anklar
  • qper
    #28
    Jájj, óriási az oldalad, gratula érte. Ahonnan lehetett pólót rendelni, onnan rendeltem is :)

    Tapasztalatod milyen? 100%-ra kiküldik őket?
  • Coolfox
    #29
    van még ilyen ingyen cuccos oldal. már a domain magáért beszél :) www.ingyencuccok.hu
  • qper
    #30
    kár hogy pólók kategória nincsen :))

    Anklar oldaláról berendeltem vagy 8-at, kíváncsi vagyok mennyi ér ide :D
  • Chika
    #31
    Én is nem rég kezdtem ilyen ingyen cuccos dolgokkal foglalkozni, van egy blogom hova leírom, hogy mik jöttek meg eddig. Itt a cím:
    http://ingyenvan.blogspot.com
  • qper
    #32
    egy hóap alatt még semmi sem érkezett meg, pedig vagy berendeltem 9 pólót, 5 bögrét, egy csomó sapkát és még több prospektust.

    az átfuási idő ilyen sok, vagy egyszerűen a postán lopják el pofátlan módon?
  • lampard99
    #33
    nyugi nekem 2 hónapra jött usábol a csomag
  • Anklar
    #34
    Termékminták Ingyencuccok: www.termekmintak.info érdemes megnézni:)
  • magus
    #35
    nekem is jött már mindenféle, parfumminta (szagos zsepi, használhatatlan) autopályatérkép, turisztikai térkép
  • jhetedikj
    #36
    Mikor én ott dolgoztam,mi is elolvastuk,de csak a képeslapokat,nem bontottunk ki semmit. A legérdekesebbek mindig a börtönből jöttek!:D
    Olyan is volt,hogy valaki feladott egy levelet,ami marha büdös volt(kutyaszar lehetett benne),az volt ráírva: EZT NEKED TE ROHADÉK!
    :DDD
  • darkhell2112
    #37
    Ingyen Maxpack! Csak idő kell hozzá. Egy bárt kell futattni ami mutatja a százalékot, és ha eléred a 100%-t akkor kérgheted a maxpackodat. Ha érdekel: packbarre
  • qper
    #38
    az általatok linkelt oldlakról poénból még augusztusban berendeltem egy rakat dolgot, sajna hozzám csak egyetlenegy prospektus érkezett meg, Idaho államból :(

    Gondolom a brazil gépsor működik, és lenyúlták a bögréimet, pólóimat, sapkáimat...
  • gabris33
    #39
    Ezen az oldalon egy csomó ingyenes cuccot lehet beszerezni. Én már sok mindent meg is kaptam, amit rendeltem. Vannak köztük értékes dolgok, hát ki kell fogni.

    http://www.free-stuff.hu/
  • gabris33
    #40
    Ezen az oldalon egy csomó ingyenes cuccot lehet beszerezni. Én már sok mindent meg is kaptam, amit rendeltem. Vannak köztük értékes dolgok, hát ki kell fogni.