16
3D Hologramos matrica
  • peteragoston
    #1
    Sziasztok! nem tudjatok hol lehetne gyartatni 3D hologramos matricat?
  • Dzsini
    #2
    budapesten a ferenciek terénél van az a fedett udvar-rész, ott van egy hologram-bolt (legalábbis nyáron még volt) ott kérdezd meg szerintem, ők ha jól emlékszem foglalkoznak egyéni megrendelésekkel
  • peteragoston
    #3
    tudnal valami telefonszamot adni vagy email cimet? (a cegem reszere szeretnek gyartatni holokat)
  • Dzsini
    #4
    sajna nem, és messze is lakok hogy azt mondjam elszaladok hozzájuk megkérdezni. guglival esetleg próbálkozz vagy hátha valaki tud jobbat
  • zakika
    #5
    hologram studio BP, de a cimet se tudom meg kozelebrol sem, mert mar 6 eve nem voltam BP es felejtek
  • zakika
    #6
    vagy holgram galeria? na mar a cimet se tudom
  • Shadow_THH
    #7
    ez király, én is kiváncsi lennék a cimre
  • Dichter
    #8
    jóe?
  • Taranov
    #9
    Mindenkit megijeszt ez a sok referencia, ez azt jelentheti, hogy drága mókáról van szó :)
  • Dzsini
    #10
    akkor lehetne pénzük egy normális weboldalra... mert ez szégyenletes.
  • Cicero
    #11
    Mien cégnekhttp://www2.freeweb.hu/relaks/smilies/_colored/BlYe/yellow/yellow_question.gif
  • Cicero
    #12
    Mien cégnek?
  • Cicero
    #13
    Az a hologram amiket a cd-re is szoktak tenni?
    U.I: Sorry a #11-esért...
  • Tetsuo
    #14
    Tudsz olyat? Kéne párezer a kínai havernak. :)
  • peteragoston
    #15
    csak egy kis logo kellene 2x2cm
  • Mr.Max
    #16
    Hello!

    Érdeklődnék, hogy családi fotókrol lehet-e házilag hologramos képeket készíteni.
    Teljesen laikus vagyok a témában, ha valaki tudja hogy milyen eszközök berendezések szükségesek kérem írja le ide a fórumba.
    Nem nagyüzemi témáról van szó, kb. 100.000Ft ig mennék el a befektetést illetően.
    Előre is köszi!
    Üdv.