80
  • Bandee1987
    #1
    Nos, az amerikai mozipremier 2005. május 27.-én lesz, a hazai pedig kb. júniusban.
    Eme rajzfilm négy elkényeztetett állatkerti állatról szól, akik harcos állatvédők tevékenysége következtében egy dzsungelben kötnek ki…
  • Bandee1987
    #2
    Eredeti hangok: Ben Stiller, Chris Rock, Jada Pinkett-Smith, David Schwimmer, Sacha Baron Cohen (Ali G), Cedric the Entertainer, Andy Richter, Gwen Stefani
  • Bandee1987
    #3
    a trailert itt vagy pedig a Shrek 2 dvd-jén lehet megtekinteni.
  • Bandee1987
    #4
    Én egy jó hangulatú, poénos, Shrek szintű rajzfilmre számítok...
  • akyyy
    #5
    Nincs meg valakinek madagaszkár himnusza?
  • Punker
    #6
    jó lesz!
  • ThePartyFace
    #7
    Ez rohadt jo!!:))
    "Hey guys! We just came from New York"
    "WEHHEHHEHE...I can't stand out! I'll swim back to New York"
    FETRENGEK:DDDD
  • Iori
    #8
    Chris Rock rulez ;)
  • M@TriX
    #9
    jópofának ígérkezik. ;)
  • Punker
    #10
    lassan ez is itt van
  • Vlala #11
    újabb animáció? Tuti megnézem, az eddigieken sz.rrá nevettem magam. (azóta is az vagyok :-))) )
  • Punker
    #12
    lassan
  • Punkerwork
    #13
    dátumot tud valaki?
  • Punkerwork
    #14
    Mozipremier: 2005. június 9.
  • STREEX
    #15
    Szerintem kb. annyira lesz jó mint a cűpamese és a robotok.Remélem inkább az utóbbi.
  • M@TriX
    #16
    na nekem már csurog is marha jól kezdődik :)
  • STREEX
    #17
    Mondjuk amint kátom nem olyan nagy durranás, a mozinet.hu is 40%-ot adott rá és az imdb-n is 6.1-en áll a mutató.
  • Gorvik #18
    Engem a trailer alapján a karakterek ábrázolása fogott meg. Olyan szokatlan, de ettől jó. Remélem tényleg ütős lesz.
  • M@TriX
    #19
    na ne már, mostabnában nem tudnak egy jó animációs filmet kiadni? bár a Robots-ot is lehúzták, de egyszer megnézni nekem tetszett...

    azért remélem a trailerbe nem az össze poént lőtték el, metr akkor van gáz :)

    na majd kiderül.
  • winnie
    #20
    szoftos filmecske. olyan robotok, cápamese-kvalitású, de a nagyokat meg sem közelíti. talán, ha csak a pingvinekről szólt volna...
  • Punkerwork
    #21
    írták hogy ez inkább gyerekeknek van, és nem a felnőtt kategória.
  • grebber
    #22
    Madagascar.TC.XViD.PROPER-SAOSiN
    Madagascar.SVCD.TS-Centropy
  • Punker
    #23
    remélem nem akartok majd itt warez-olni!
  • vg
    #24
    Miért ne? Tudtad, hogy a SG régen SuperGamez címen futott, mégrégebben pedig SuperWarez volt?!
  • Punkerwork
    #25
    az régen volt, és kiírtom innen is a warez-t.
  • vg
    #26
    Felőlem...
  • STREEX
    #27
    Most néztem meg.Szerintem kifejezetten kellemes lett.Sokkal jobb mint a cápamese és a robotok.
  • AnuluWork #28
    Tényleg jó lett. A négy pingvin szuper. Nekem mondjuk a két majom is bejött.

    -Méghogy mi büdösek lennénk!? Te mit gondolsz?
    [A másik ekkor megszagolja a hónalját, majd leesik a fáról ...]

    De mindegyik szereplő egy igazán kidolgozott egyéniség. Nekem mondjuk a zsiráf jött be nagyon, de mindegyik aranyos volt.

    Tuti, hogy lesz folytatás, de abban a pingvinekre nagyobb hangsúlyt kell fektetni! :)
  • M@TriX
    #29
    nem értem én sem a leszóló kritikákat, a Robotoknál jobban sikerült a karakterek nagyon kidolgozottak, személyiség, modellezés, meg már az első 10 percben hullára röhögtem magam, szóval nekem bejön :)
  • Eye-scream
    #30
    Sztem kurvajó lett, pár napja néztem meg. Legjobbak a pingvinek, de nekem nagyon bejötta lemúr főnök, meg a kis lemúrkölök is :)
    Tény, hogy történetből sokkal többet is ki lehetett volna hozni, de a karakterek jól kidolgozottak, a megvalósítás nagyon fasza és a befejezés is aranyos :)
    Nekem nagyon kellemes élményt jelentett a film, ajánlom mindenkinek.
  • winnie
    #31
    Tuti, hogy lesz folytatás, de abban a pingvinekre nagyobb hangsúlyt kell fektetni! :)

    ez felettébb valószínűtlen. folytatást csak a nagy siker indukálna.
  • Ramza
    #32
    3 hét alatt 135 milliós bevétel csak az USÁ-ban.
    Ez nem siker?
  • winnie
    #33
    ahhoz, hogy folytatás legyen nem. (az eredmény szó se róla impresszív, sima idei top20-as lesz, de ez animációs kategóriában csak so-so)

    a shrek 2 314M-ót hozott 3 hét alatt usa-ban, a némó 194M-ót, az incredibles 177M-ót, még a szörny rt is 156M-ót jó pár éve. (a madgaszkár amolyan shark tale szerű bevételt fog hozni, úgy 170-180M-ót, ami ebben a műfajban nem kiemelkedő, inkább közepes (nyilván a robotoknál és a cápamesénél jobb, de a többitől elmarad - és a folytatáshoz nyilván olyan film kell, aminek a folytatása is aratni fog, hiszen a közepest bármilyen új animációs filmmel tudják hozni, szóval nem az a cél)
  • AnuluWork #34
    Ez mind lehet, hogy oké, de rakat olyan film volt, aminél ez nem számított.

    (Robotzsaru, Koponyák, Hegylakó, Ördögűző, Penge, stb.)

    Itt pont ők voltak azok, akiknek a kalandjait tovább lehetne fokozni a zebra, a viziló, az oroszlán és a zsiráf nélkül is.
  • winnie
    #35
    így van. de az animációs piac az más. össze lehet számolni, hogy hány CGI-filmnek és hány normál rajzfilmnek készült MOZIS folytatása az elmúlt, mondjuk 10 évben. a CGI-sek között csak a toy story és a shrek büszkélkedhet ezzel, de mindkettő kult lett és mindkettőnél tudták, hogy simán túlszárnyalják az eredetit bevételileg. (normál rajzfilm folytatásra pedig egyre sem emlékszem, bevallom)

    (a filmeknél nincs ilyen cél, ott ha sikeres egy film, akkor simán jön a folytatás. ezeket az animációs filmeket több évig csinálják és ott nagyot kell durrannia valaminek, hogy megérje új részt csinálni ahelyett, hogy újabb shrek-szerű durranást próbálnának csinálni.)
  • Serpa
    #36
    Ice Age mennyit hozott?
  • Punkerwork
    #37
    csinálják a másodiakt, szal.....
  • winnie
    #38
    az ice age 176M-ót (ez ma úgy 190-200), és valóban készül a folytatás. ez volt a fox első cgi-filmje. (a második a robotok) - a bevételeket tekintve ők inkább a biztosra mennek. (a dreamworks pedig tovább keresi a 2. shrek-et:)
  • Eye-scream
    #39
    Rajzfilm(ek)folytatással: Oroszlánkirály, Lilo és Stitch, A Dzsungel könyve meg még biztos van....
  • winnie
    #40
    Rajzfilm(ek)folytatással: Oroszlánkirály, Lilo és Stitch, A Dzsungel könyve meg még biztos van....

    pedig azt hittem kellőképpen kiemeltem:) "és hány normál rajzfilmnek készült MOZIS folytatása"

    - az oroszlánkirály 2 CSAK videóra jött ki.
    - a lilo és stitch 2 CSAK videóra jött ki (és igen, az aladdin 2, a pocahontas 2, a notre-dame-i toronyőr 2 is, mint majdnem minden disney-rajzfilm-folytatés)
    - a dzsungel könyve 2 és a pán péter 2 valóban volt moziban, de az egyik 37, a másik 50 évvel az első rész után, szóval ezek nem tartoznak a 'normális' folytatások közé. (és persze egyik sem volt high profile, nagy költségvetésű premier, nem ment sok moziban és a kettő összesen hozott annyi bevételt, mint a shrek 2 a nyitó szombatján)