16
  • hornbali
    #1
    Jó kezdeményezés sztem.
  • mireez
    #2
    na, inkább fikázzunk, az a menő! akkor már profik vagyunk.
  • Péntek
    #3
    Egyet előre, huszat hátra
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    kezdheted! :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    Amúgy jól látszik, hogy a m$-nél már rég nincs meg az egységes gondolkodás, hogy a menedzsment csak ül a kóderek fején és osztogatja a parancsokat , ez semmiképp nem válik a cég javára, ha pedig elhallgattatják az ilyen embereket, előbb utóbb lelépnek a cégtől...
  • blackeagle
    #6
    És mi lenne nyilt forráskódú a számológép ?
  • smv
    #7
    Nekem ebben a dologban az tetszik a legjobban, hogy hány, meg hány cikket olvastam az SG-n eddig, amibel az M$ egöyntetűen azt nyilatkozta, hogy a nyílt forráskód szar, biztonságtalan bla bla bla.
    Nem hiszem, hogy így lenne, de azért érdekes, hogy miközben mond valamit, tök elenkezőt akar. Avagy nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal...
  • Axon
    #8
    Én már nagyon várom, hogy a passziánsz forráskódját. Kicsit átalakítom, feltúrbózom, belerakom a magyar kártyát is (fúj(!) ez nacionalizmus). Na meg persze a kártyák hátoldalát is átszerkesztem. Mondjuk mindegyiken a transzvesztita billi fiú lesz látható, különféle női fehérneműkben....
  • szivar
    #9
    Már látom is:
    A Windows kernel fordítása folyamatban...
    Kérem várjon türelemmel. Ez eltarthat néhány napig.
  • Hege11
    #10
    hali. ugy látom a Microsoft kezdi utánozni a Linuxot. Talán félnek? ugyanis egyre nagyobb teret nyernek a Linux desktop op.rendszerek. ejnye Bill Gates, koppintunk?
  • h4x0r
    #11
    Ez egy olyan dolog, amiben nem bannam, ha koppintananak, bar engem annyira nem erdekel...
  • Toncsi47
    #12
    "ejnye Bill Gates, koppintunk?"

    Ez egyálatlán nem újdonság! Fel sem tudnám sorolni mennyi dolgot! Kezdhetnénk mondjuk a Dos-sal...
  • szivar
    #13
    Már nem azért, de mindenki lop mindenkitől. Csak az idegesít hogy valaki lop és azután leszabadalmaztatja, ahelyett hogy örülne neki...
  • hornbali
    #14
    Ha az lenne a cím hogy a Microsoft kiadta a világ legbiztonságosabb és legstabilabb rendszerét, akkor abban mit fikáznátok? Csak azért kérdezem mert nektek tök mindegy milyen hír van, ha benne a Microsoft szó akkor elfajul itt a téma...
  • mir
    #15
    hat ez nem igy lenne, ha a m$ a pofatlan viselkedesevel nem haragitotta volna magara az internet nagyreszet, de ezt tette, ne varj mast.
  • Axon
    #16
    "Ha az lenne a cím hogy a Microsoft kiadta a világ legbiztonságosabb és legstabilabb rendszerét"

    Mit csinálnánk a hír hallatán?
    Jóízűen röhögnénk, aztán pedig minden nap olvasnánk - pl. itt az sg-n - az újabb és újabb biztonsági hibákról szóló híreket.