5
Jeeves & Wooster
  • Eye-scream
    #1
    Szokta valaki nézni ezt? Én véletlenül néhány hete láttam egy részét, és qrvára tetszett. Amolyan "Csöngetett, milord?" stílusú angol vígjátéksorozat. A Duna TV-n szokott lenni péntek esténként.
  • el mariachi
    #2
    Néha nézem. Tetszik, de azért nem egy Csengetett, Mylord?
  • Sephi
    #3
    Mindet lattam. Plane hogy Wodehouse szereploje es arrol hogy Stepehen Fry a Tobias ne is beszeljunk :D
  • Eye-scream
    #4
    Nekem nagyon bejön, és baromi jók a színészek is :) Megpróbáltam megszerezni azokat a részeket amiket nem láttam, de csak az 1. sorozat volt fent DC-n. Mondjuk ez is több mint a semmi...
  • Waux Trident
    #5
    Wodehouse szereplője?
    Ezt nem teljesen értem. Mindenesetre, PG Wodehouse írta a novellákat/regényeket, amelyeket aztán Clive Exton ezé a fantasztikus sorozattá dramatizált. A színészek szuperkirályak és ha szabad tiszteletteljesen ellenkeznem az előttem szólóval, a Csengetett, mylord? ehhez képest egy nagy nulla.
    Amúgy olvasott már valaki valamit Wodehouse-tól, vagy csak ismeritek a fickó nevét? Volt szerencsém angolul is és magyarul is (Molnár Zoltán kurvajó fordításával) olvasni egy-két könyvet Tőle, és meg kell hogy mondjam, nem valószínű, hogy a világ egy évezreden belül produkál még egy ilyen brilliáns írót.