50
Mobiltelefonok összekapcsolása Számítógéppel
  • szemibor
    #1
    Van egy 3220-om és egy hozzá való DKU5-ös kábelem!
    Feltelepítem a DKU5 Driver-t és a PC Suite-ot (a hozzá való telepítő CD-vel),de mégsem ismeri fel a gépem (Win 98-as) a kábelt.
    MIT TEGYEK ???
  • akyyy
    #2
    XP jee
  • Random work
    #3
    Cseréld le a 98-at legalább 2000-re csak jobban járhatsz.
  • szemibor
    #4
    Windows SP-én is próbáltam de nem ismeri fel,
    akkor mit tegyek?
  • szemibor
    #5
    Boccs!!!
    Windows XP-én is próbáltam de nem ismeri fel,
    akkor mit tegyek?
  • akyyy
    #6
    fel ismeri, csak nehezen, esetleg SP 1 vagy SP2 vel.
    velem is ez volt a probléma, sokat szenvedtem vele..
  • szemibor
    #7
    Kissé hiányos a számtech tudásom, mi is az az SP1 vagy SP2?
  • ThePartyFace
    #8
    Win xp service pack 1/2
  • sapkafej
    #9
    Én is ezzel a mobillal szenvedtem, de a nokia.hu-n sok segítség van!
  • szemibor
    #10
    És ezzel a Service Pack 1,2-vel mit kezdjek vagy hol találom?
  • szemibor
    #11
    Na milyen okok miatt nem ismeri fel a gép a kábelt?
    (3220 DKU-5-ös kábel)
    VAGY!!!
    Vegyek inkább egy Sagem My X-5-öst?
    (mert az infrás és az nem olyan problémás)
    SRGÍTSETEK MELYIK TELCSI A JOBB?
  • szemibor
    #12
    NFB Na végre sikerült leszednie a cuccokat a haveromnak a kábelemmel a telefonomról. Azt mondta hogy ráírta CDre de én ott csak egy NFB kiterjesztésű fájlt találtam.
    Azt hogy tudnám megnyitni mert elvileg az azokat tartalmazza amit a telefonom!!!(képeket, videókat stb.)
  • KeZso
    #13
    olyan lehet,hogy a telefon megtagadja a kapcsolatot,ha soxor elrontották a bloutooth pin kódját?
    és mi a teendő, hogy újra lehessen kapcsolat?
  • Asys
    #14
    Hello ha valaki tud segítsen légyszives! Nokia 3650-es telefonhoz hol találhatnék infrával kompatibilis programot??? sagíts!!
  • nemcsakfeel
    #15
    MobilEdit progit próbáltam, Win98 alá is feltelepül ( többi SonyEricsonos progi nem igazán műxik alatta ), felismeri a telt infrán keresztül ( k700i ), tölt egy jó darabig, kiír jópár dolgot a telóról, Imei számot, Akku töltöttség, stb..
    Viszont fájlokat nem tudok áttölteni ezzel :(
  • Mpxplay
    #16
    Nálam a Mobile Media Browser működik, de a PC Suite nem...
    Még egy keresztkérdés: elméletileg hogyan is kellene bekonfigurálni egy mobil telcsit GPRS internethez?
    Egy noname USB kábelt vettem, a hozzá adott driver kreál egy "Prolific USB-to-serial Comm Port"-ot a COM3-ra (virtuálisan), felraktam a Nokia Modem drivert (Nokia 6100) és egy dial-up kapcsolatban rákötöttem a COM3-ra... de a tárcsázó asszongya, hogy nincs kapcsolat (valami harware hiba) a modemmel/telefonnal...
    Ja, op: Win2000
    szóval egyelőre én is azt mondom: passz
  • Mpxplay
    #17
    Lehetséges, hogy a Nokia software-ek (PC Suite) és driverek (Nokia modem driver) csak az eredeti Nokia kábelhez adott driverrel hajlandóak kommunikálni, s a noname kábelek drivereinek meg beintenek? (ill. esetleg az Win XP SP2 saját USB drivereivel hajlandóak még egy együttműködni a Nokia programok)
    Na, ilyenkor hol van az ombudsman?
  • Mpxplay
    #18
    Na, én becseréltem a noname kábelemet egy eredeti Nokia kábelre (CA-42), s ezzel már rögtön működött is az internet...
    Win2000, WinXP, szerintem az op rendszertől nem függ...
    A Pannonnál ez az InternetExpressz jó dolog, gyorsabb is lesz tőle, s kevesebb adatforgalmat generál a letöltés (elsősorban html-t tömörít nagyon). Bár annyi hibája van azért, hogy üresjáratban is csinál egy kis fölösleges adatforgalmat/kommunikációt (kb. percenként 1kbyte-ot), szóval nem ajánlatos órákat bíbelődni egy levél megírásával...
    De a PC Suite az bekavart a cable-driver-nél (felrakta mégegyszer ugyanazt), ezért azt most leszedtem.
  • truck driver
    #19
    hy! meg tudná mondani valaki hogy a samsung sgh-e330 telcsimről az easy studio szoftver segítségével hogyan tudnám áttenni a gépre a telcsimről a képeket (mert a file manager-ben nem lehet semmit csinálni a telcsin lévő fájlokkal)?
  • truck driver
    #20
    visszavonom, már rájöttem
  • reaper4
    #21
    király
  • marsu
    #22
    Sziasztok.

    Vettem egy Samsung x640-es telefont. Kellene hozzá egy adatkábel, mert amit adtak hozzá, az nem kompatibilis a laptop-al.
    Tehát olyan adatkábel kellene hozzá aminek az egyik vége USB.
    Előre is köszi.
  • Nancsika
    #23
    Halihow!

    Adott egy Siemens A65-ös teló, egy hozzá tartotó adatkábel. Ez így nagyon szép, és nagyon jó, csak az adatkábel driverét sikerült eljáccani valahová. Feltúrtam az egész netet ezért a driverért, de sehol sámli, vagy csak én vagyok . Na mind1. Ha valaki lenne olyan jó, okos, ügyes, bátor és adna egy linket, ahonnan le tudnám szedni, azt nagyon, nagyon megköszönném!!!!
  • ThunderBite
    #24
    Hi alle!
    Tudna vki segíteni, hogy hogytudnám a Sagem My-x7semet komunikálásra bírni a szgéppel???
  • izb
    #25
    Nem akarok köcsög lenni,de vegyél normális telefont.......
  • cyrus 999
    #26
    van valakinek k300i telója?

    mert help kéne vetem 1 kábelt de a szoftver szar nemtom hogyan tudnék tölteni rá
  • totyi
    #27
    csa!

    Nekem van k300i telcsim
  • totyi
    #28
    Én infrával nyomatom rá a cuccot és tökéletesen müxik.Fel mennek a jawa játékok,a csengöhangok,videok meg minden.
  • gabor12
    #29
    Sziasztok! Keresek motorola v 220 telcsihez handset maneger progit!Ha tudtok segitsetek! Előre is köszi!
  • derFleischer
    #30
    a windows media rimote control müködik infrával?
  • derFleischer
    #31
    bocs, elírtam remote control
  • Tarajos Sül
    #32
    Szisztok!

    Mostanában vettem a Nokia 3220-hoz egy DKU-5 usb adatkábelt!

    Az a bajom vele,hogy nem volt ingyen:DDD

    másrészt amikor csatlakoztatom a pc-re ismeretlen eszközként ismeri fel!
    Azután is,hogy a mellékelt CD-röl feltelepitettem a drivert!

    A telo is kiirja,mikor csatlakoztatom,hogy "Adattartozék csatlakoztatva"
    elvileg ennek a telcsi tipusnak van egy olyan menüje,hogy tartozék beállitások,de nekem ez se jelenik meg!

    Szal vki tudna segiteni nékem?
  • nokiafanatic
    #33
    Egy tipp:
    RedSnake IL-600 nevezetü infra álltalába nem mükszik nokiával jól..
    megoldás: keresd ki infra tulajdonságait és a válaszidőt állítsad 1ms ről 0,5 ms-re
  • Rosep
    #34
    Nekem épp ellenkező a tapasztalatom.
    A Nokiák csak a RedSnake infrákkal működnek hibátlanul.
    Rengeteg infrát kipróbáltam, de állandóan szakadtak, elvesztették a kapcsolatot...
  • sabodave
    #35
    Vettem a Nokia 3220-hoz egy DKU-5 usb adatkábelt!
    felinstalláltam az illesztő progiját és nem jeleníti meg a gépen hogy kapcsolódva van a telóhoz, gondolom külön drive-ként jeleníti meg, de nem teszi
    VALAKI TUDNA SEGÍTENI?
  • sabodave
    #36
    már megoldottam
  • Tarajos Sül
    #37
    Nekem is pont Nokia 3220 van!

    Dku-5 kábellel!

    Müködik!
    Hozzá a gépen,Nokia Pc Suite 6.6 magyar verzioval!

    Amugy:

    Lenne nekem egy problémám a telommal

    Volt egy alkatrészcsere(akku tul hamar merült le,másfélnap)
    Megoldodott min 4 napot bir,de az email kliens nem müködik!
    Menü->üzenetek->email-t nem hajlando megnyitni(elsötétül a kijelzö egy pár mp mulva ujra lesz kép)

    Tudnál segiteni?
  • Tarajos Sül
    #38
    amugy már nyitottam egy ilyen topicotis de ba*tak rá válaszolni
  • sabodave
    #39
    hát jó klienst állítottál be?
  • sabodave
    #40
    én nem állítottam be email klienst, de most kipróbálom