9
Belföldi postautalvány kitültő program
  • bon
    #1
    Üdv létezik e windows-os Belföldi postautalvány kitöltő program? A kézzel való kitöltést szeretném megspórolni. Szebb és kényelmesebb lenne a gépen beirni az adatokat és csak kinyomtatni a csekket. Ha valaki ismer ilyet az feltölthetné vagy adhatna linket a letöltéshez. Köszi a segítséget.
  • St
    #2
    minek ez? word-ben csinálsz rá egy sablont és kész
  • tigeroo
    #3
    értelmes...>>
  • galenius
    #4
    faragj betűket krumpliból
  • Met
    #5
    Kérdezd meg a postát vagy a díjbeszedőt
  • oldgameboy
    #6
    Okos dolog.
  • Shadow_THH
    #7
    persze hogy okos program! Főleg amikor elterjed és az első makró virus rá, kicsit átirja a csekkeidet, hogy pár nullával megtoldva azt, máshova postázhasd el
  • TommoT
    #8
    De ha kinyomtatod azért látod a különbséget. :D
  • apadomin
    #9
    Sziasztok!

    Én találtam egy programot (Csekk Kitöltő és nyomtató program 2 verzió néven fut), ami ilyet tud:
    http://www.it-worx.hu/termekek/csekk-kitolto-2-es-verzio.html

    Kipróbáltam, de az első verziójával nem voltak túl nagy sikereim. Szerintem bonyolultabb volt használni, mint a Maya 3D -t...
    Az újabb verziója (nemrég jelent meg) már egészen jól használható belföldi csekk kitöltésére, és egészen pofás a nyomtatási képe is. Van belőle ingyenes verzió, le lehet kérni hozzá kulcsot (de eléggé olvashatatlan a web oldal, ahol le lehet kérni). A készítő cégnek van olyan konstrukciója amivel egyedi csekket lehet készíteni, de az is pénzes.

    apadomin