1063
  • tigeroo
    #1
    Ezt is megértük!:) Megnéztem a keresöbe, csodálkoztam hogy nincs ilyen topic...Én szerettem LEGO-zni, SW-t nézni (videókazin..!!) de azóta sok idő telt el,inkább az utóbbiért rajongok:) De most itt van egy cucc, ami lego is, star wars is ,sz.gépes játék is:D
    Shotok:



  • seAke
    #2
    úúúú de übergagyi...kriminális...én kérek elnézést!
  • ZsirosKenyer
    #3
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • tigeroo
    #4
    sztem hótt király lesz!! amúgy nem szerettem annyira a SW Epizode 1-et...Ízlések és pofonok ugye
  • Jimmyke
    #5
    Húha :) Kicsiknek túl komoly, nagyoknak komolytalan :)
  • Chaos Mad
    #6
    azaz nekünk való :DDDD
  • deep
    #7
    Nam úgy van az, kiváló kis játék lesz szerintem.Annál is inkább, mert az első 3 részt felöleli.Olvasgassatok csak:Lego Star Wars interjú
  • Jimmyke
    #8
    "Lego fílinget" :D Ja az Erő segítségével szétszeded az ellenséges hajókat. :)
  • Jimmyke
    #9
    Ahogy elnézem LEGO KotNR (new rep.). :)
  • tigeroo
    #10
    nekem ez volt a ekdvencem az interjúból :

    "Hogyan lehet a Csillagok Háborúja "olyan Lego-s"? Lehetőség lesz majd az Erő segítségével hidakat, falakat építeni az építőkockákból?

    Ó igen, ez egy jó példa az egyediségre. Használhatjuk az Erőt, és kombinálhatjuk a Lego-val, ezzel nagyszerű hangulatú játékmenet jön létre. A Lego Star Wars világában az Erő egy sor olyan dolgot tud, amit eddig nem láthattunk. Ilyen az építés, újraépítés, dolgok mozgatása és átalakítása. Ugyancsak meglesznek a fantasztikus "Erő Lökés" harci mozdulatok, és természetesen a sötét oldal karaktereinek is lesznek saját speciális képességei..."
  • Loál János #11
  • Shadow_THH
    #12
    "A Lego Star Wars világában az Erő egy sor olyan dolgot tud, amit eddig nem láthattunk. Ilyen az építés, újraépítés, dolgok mozgatása és átalakítása" :DDDDDD

    elképzelem darth vadert ahogy épp házat épít a kockákból! végre, nem tudtam mi hiányzott :P még jó hogy a lego az kocka és nem gömb, igy 10-20 poligonból meg lehet úszni egy egész játékot :D
  • Shadow_THH
    #13
    (egyébként: darth vader buzi! - fostartály)
  • hen-tes
    #14
    loál játék :DDd
  • tigeroo
    #15
    aka. Anakin:D
  • mukika
    #16
    HOHA!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #17
    kár hogy nincs dart véder!:(
    :D
  • tigeroo
    #18
    1-3 Epizódig dolgozza fel a tselekményt..max a "sötét" anyakin, ja:(
  • Bandew
    #19
    Így hamar elkészül a Halálcsillag. :-)
  • Shaman
    #20
    pffff:-p
  • Voltan
    #21
  • tigeroo
    #22
    :P
  • tigeroo
    #23
    Itt is megköxönjük a bannert
  • tigeroo
    #24
    yeee mától van LEGO Star Wars webpage..lehet hogy az eidos fejleszti..ott a lokócska alul
  • tigeroo
    #25
    van pár in-game shot (igaz flashben..) de érdemes meglesni:)
  • BBird
    #26
    Az eidosnak nincs túl sok köze a fejlesztéshez, ha elolvastad a logo feletti szöveget: distributed by eidos.
    A fejlesztő a másik két logo. :-)

    Elég mozgékonyak a karakterek a videóban. :-)
  • tigeroo
    #27
    kijött
    egy ingame videó! én most tépem lefele, 8mega sincs..
  • tigeroo
    #28
    jaja! nagyon vagány lesz! a végén ahogy a birodalmi katonát ahogy a vörös fény bevilágítja...hát nagyon jó lesz szerintem
  • GrimReaper78
    #29
    Nagyon poén!
  • Loál János #30
  • Seeker666
    #31
    ezt megnézem magamnak :)
    mikor jelenik meg?
  • maxwell murder
    #32
    már alig várom hogy meglegyen:)
    LegoRacers király volt nagyon!
  • Checkerboy
    #33
    Ja egyébkéent mit csinál a birodalmi katona ott a dart véder mellett a trailerben? Úgy néz ki mintha WC-re kellene mennie ;)
  • tigeroo
    #34
    Lego Star Wars demó hamarosan!
    [2005. március 08. @ 16:45 - sHadeS]
    Mélyen tisztelt Forceuser nevű olvasónk küldte a következő hírt. A hivatalos oldal tanúbizonysága szerint a méltóságos online főszerkesztő Úr nagy reménysége, a Lego Star Wars kipróbálható verziója március 14-én letölthető lesz! Vááá, kell! :D Addig is figyelünk minden kommunikációs csatornát, hogy mi juttassuk el hozzátok leghamarabb!
  • HollowMan
    #35
    Tölthető a demo!
  • Szabi DEMON
    #36
    Nagyon nagy lesz....
  • Szabi DEMON
    #37
    Megjelenés mikorra várható?
  • tigeroo
    #38
    április...
  • Deajka
    #39
    Bazz, ez a játék!
    Nagyon meg van csinálva, dehát ez 7 éveseknek való. :(
  • tigeroo
    #40
    sajna..:(
    lejátszottam a demo-t, elment a kedvem tőle..:P