40
Fatal Shadows
  • torrente
    #1
    Végre megjelent!
  • PLackó
    #2
    valami infó?
  • torrente
    #3
    itt
    A japán verzió Tenchu Kurenai néven fut egy ideje.
  • Sephi
    #4
    Hat en soha sem voltam oda ezert a jatek sorozatert...
  • aabyssx
    #5
    LOL

    Csupán az érdekesség kedvéért, mi késztetett, hogy ezt megosszad velünk?
  • Sephi
    #6
    LOL

    Majd pont egy japan fanatikussal fogok errol vitazni! :DDDD
    Egyszeruen utalom mar a japan temaju jatekokat (Kiveve Ninja Gaiden es Fatal Frame). Ennyi. Ezt meg nem probaltam de ha nem muszaj akkor ki sem fogom.
  • aabyssx
    #7
    Nem ezt kérdeztem, hanem azt, hogy mi motivált, hogy beírd ezt a hozzászólást?
  • Sephi
    #8
    Ohh lassuk csak. Sokk ember azert jar be a forumba mert velemenyt szeretne irni az adott jatekrol , temarol esetleg filmrol.

    Ezert amikor meglattam a topikot bejottem es elmondtam a velemenyemet rola.

    Jah es te megint unatkozol mert kotekedel mert tudom hogy csip a pisi ha valaki a japan temaju jatekaidert nem rajong ugy mint te!

    Bibibibibibibebebebebeb :PPPPPPP
  • aabyssx
    #9
    > Ezert amikor meglattam a topikot bejottem es elmondtam a velemenyemet rola.

    Ezzel semmi gond! A fórum erre van! De Neked van erről a játék "sorozatról" olyan tapasztalatod, amit igazán érdemes megosztani?
  • Sephi
    #10
    Maradjunk annyiban hogy az osszes Ps-es verziot vegig vittem anno. De attol meg nem kotelezo hogy teccedjen :D
  • Kou
    #11
    Akkor minek gameltél vele?:)
  • Sephi
    #12
    Vaz befejezned? Hogy hogy minek gemeltam vele? Mert akkoriban megkaptam par Cd-en nemetbol oket es nem volt mas mit jaccani.
  • Kou
    #13
    jajj egyem a szived, nyugika van :PPPPPPPP
  • Sephi
    #14
    Beeeeeeeeeeeeeee :PPPP
  • musha
    #15
    Ehm...Tenchu PC-n??? Hol? Mikor? Hacsak nem PS1 emulátorra gondolsz...

    Amúgy ez a mostani rész is hozza azt a hangulatot, amit az előzőek. Túl sok újítás ugyan nics benne (legalábbis az eddig tapasztaltak alapján), de pl. lehet vízben közlekedni (sőt, elbújni is), meg még egy kicsit pózolósabbak lettek a lesből kivégzések.
    Személy szerint amúgy nagyon szeretem a Tenchu szériát, annyira egyedi hangulata van...illetve szerintem lopakodós játékból eddig megközelíteni sem tudta semmi (ok, ez az én privát véleményem).
  • musha
    #16
    Hehe, bocs, vak vagyok :))
  • aabyssx
    #17
    Egyetlen egy dolog van csak a Tenchu-ban, ami negatív: nagyon gáz a level design.
    Nem stílusban, vagy játszhatóságban, hiszen abban tökéletes, hanem az, hogy egyáltalán nem valós helyszíneken lopózol. Értelmetlen járatok, vájatok, katakombák stb., amik játszhatósági szempontból nagyon jók, de nem logikusak és valósak.

    Ez mind nem volt gond a Tenchu 1-2 esetében, ahol technikailag sem nagyon lehetett volna többet, de ma azér' már zavart.

    Hitman 2 pályákkal kellene Tenchu játékot készíteni. ;)
  • musha
    #18
    ebben igazad van, de még így is eszméletlen jó hangulata van.

    ha valaki tudja hogy Ayame 3.1-es pályáján (amikor követni kell Jyuzou-t) mit kéne csinálni hogy ne legyen `Mission failed` az írjon ha tud! egyszerűen akármit csinálok vége lesz. és nem értem miért. az a feladat, hogy kövessem csendben, de hiába, akkor is vége, meg akkor is ha egy helyben maradok.
  • aabyssx
    #19
    > Ayame 3.1-es pályáján

    ???

    Tenchu: WOH-ban?
  • musha
    #20
    nemnemnem...Fatal Shadowsban.
  • aabyssx
    #21
    Ja, olyanom nincsen. Majd kb. fél/egy év múlva...
  • musha
    #22
    HAHÓ! Senki nem játszik a Fatal Shadows-zal?
  • zsoltgsm
    #23
    tetszik, nekem is de az a fránya kamera nézet!
  • musha
    #24
    mi van a kameranézettel? bármerre forgathatod.
  • sigmavirus1
    #25
    Még meg se jelent nemede????
    Pedig jajjdeimádom ezt a sorozatot, már szivesen nyomnám megint, és az új csajszi is jó!
  • musha
    #26
    ha a hazai boltok polcain keresed, akkor valóban nem.
  • sigmavirus1
    #27
    Akkómeg?:P
  • ffxi
    #28
    Én is rajongó vagyok. Úgy csináltam eddig a story módot, hogy easy fokozatot végig nyomtam, és most csinálom a normált. Kamerákkal kicsit bajlódok, de nem vészes. Csak a speciális tudásokkal vagyok bajban. Nem tudja vki véletlenül, hogy lehet az "arrow block"-t megcsinálni? És Rin-nel a kampójával megfogni az ellenfellet? Majd lesz több kérdésem is, de egyenlőre ennyi. Köszi előre, Tenchu fans
  • ffxi
    #29
    Elfelejtettem szólni, hogy Fatal Shadows
  • ffxi
    #30
    Mi van Tenchu rajongók Segítsetek már
  • ffxi
    #31
    lásd: #28 kösz
  • Aspyrin
    #32
    Nagyot csalódtam ebben a játékban. Hitvány grafika, pocsék kameramozgás. Annak idején játszottam az első résszel ami sokáig a kedvencem volt, végigtoltam az összes karival többször is. Itt a tutorial utáni 10. percnél kikapcsoltam.
  • Luiprima
    #33
    Én bírtam 20 percig mazohista hajlamaim felszínre törtek.
  • musha
    #34
    nem tudom mi a problmád, ha a 3 tetszett, akkor ez legalább hozza azt a szintet (annál mondjuk nem sokkal többet). grafikailag kétségtelenül lehetne jobb, de az a hitvány kifejezés igen-igen erős túlzás azért.
    a mozgások nagyon jók és a hangulat pont olyan, mint az első részben. ezt semmi más ilyen stílusú játék nem adta még ilyen szinten vissza.
  • ffxi
    #35
    Jól van jól van, de nem segítene vki? #28 Köszi
  • musha
    #36
    3-4 pályát nyomtam eddig végig, sajna nem tudom.
  • ffxi
    #37
    Ha senki sem foglalkozott vele komolyan, akkor legalább adjon tippet ezekre a mozgásokra. Nem értem mit írnak Köszi.

    1.) press the guard button just before an enemy strikes you.

    2.) SPIDER'S NEST: press and hold R1 button when touching the ceiling. When using the grappling hook to reach the ceiling, do so while holding down the R1 button.

    3.) CRIMSON FINAL: during the neck break portion of crimson. Press the attack button at a specific time to increase the amount of damage done.

    4.) DEATH DROP: after the second attack in a combo. Pull away from the enemy with the left analog stick. Then press the attack button. then, press the attack button again.

    5.) CRIMSON: during a throw, rotate the left analog stick and press the guard button. During the arm break, move the left analog stick and up and press the guard button again.

    6.) NUMBING STRIKE: sneak up behind a guard that is not in a heightened alert status. Once within stealth kill range, press the guard button. This will not work on a suspicious guard.

    7.) LONG CLAW: rotate the left analog stick, then press the attack button. After the enemy is launched into the air, press the item button to grab the enemy with the hook.

    THX
  • ffxi
    #38
    Ez fatal shadows!!
  • dinomano
    #39
    sziasztok!
    Tudna nekem vmit irni vki a Tenchu2-öröl?:-) megvan a game, de még nem veselkedtem neki; (végigjatszast talalok neten), szoval nem kisregenyt várok, ha ir vki; hanem esetleg tippeket, mire kell ügyelni a game-ben, kis ismertetöt illesmi...eddig csak a Metal gear soliddal nyomtam(lopakodos game-ek közül...)
    Thx minden segitsegert!
    na pá!
    D.
  • ffxi
    #40
    Nem PS1-es? Ha igen akkor nm annyira jó mint a PS2-ben megjent részek közül. Amúgy nagyon régen volt, nem emlékszem semmire.