24
Mitévö legyek?!
  • GaS*O
    #1
    Help!

    Motorola v550-esem van, adatkábelem van de nincs hozzá programom.
    Honan és mit szeggyek le?
  • traXion
    #2
    netről, programot
  • GaS*O
    #3
    tyűha, köszi szépen ezta hatalmas segítséget ...
  • akyyy
    #4
    Dc-n biztos rajta van
  • Taranov
    #5
    Szerintem a motorola.com-on vagy motorola.hu-n célszerűbb lenne keresni. Vagy esetleg google-ben.
  • fitutufi
    #6
    én most nyertem egy ilyen telót - szilveszeteri képet kellett beküldeni mms-be egy sms-re és kisorsoltak - és majd 1-2 hét múlva hozzák , gondolom kártyafüggetlen

    valamit meséljetek a telóról , saját képeket plss !
  • fitutufi
    #7
    de ez bluetoothos tehát csak egy vevő kell és sótájm , a progit meg a sony e. k700i-nél is adtak software-t hozzá és az tökéletes és ha megvetted a bluetooth cumót ahhoz adnak egy lemezt azon is van egy driver és a dolgókra csak jobb klikk>küldés>bluetooth :)
  • maffia79
    #8
    Tud valaki jó free oldalakat ahol v550 cumok vanak(képek , játék .....)?
    thx!
  • Kovsebi
    #9
    Mp3-at szeretnék átküldeni rá... Milyen beállitásokra konvertáljam, khz? bitrate?
  • [HUN]FaTaL
    #10
    nem tud valaki INGYEN letölthető témákat hozzá?
  • [HUN]FaTaL
    #11
    nah már találtam:)
  • [HUN]FaTaL
    #12
    nem működnek:( akkor a kérdés továbbra is fent áll:)
  • Tarajos Sül
    #13
    Hi

    Bővithető a memoriája?
    Mert ugye 5 Mb-os tárhelyébe kevés cucc fér!
    max 1 zene!
    És az is csak akkor,ha semmi nincs a galériájában
  • Go Traby Go
    #14
    Sziasztok

    Nemtudjátok hogy hogyan lehet felrakni a témákat? Akár hányszor próbálom őket átküldeni, mindig ismeretlen formátumot ír ki, akár kicsomagolva, akár be!
    Help!!!
  • Summer Rain
    #15
    Hi. ha témákat akarsz felrakni a telódra akkor ahhoz nem elég a sima MotorolaPhoneTools. ezekkel pl. fel lehet rakni: p2k-commander 3.3.0 Beta, P2KTools_v0.7.1.9, motomidman_beta2, MIDway_v2.8.
    Itt egy link h könyebb legyen. én is innen tom amit tudok. www.motox.info
    vagy itt egy másik: www.motomodders.net
  • Summer Rain
    #16
    Hi. Morotola Phone Tools kell neked. találtam egyet a majomparádén. ( torrrent oldal.) ha regelve vagy akkor itt megtalálod
  • Summer Rain
    #17
    motorola témák : www.motox.info
    www.motomodders.net
  • Summer Rain
    #18
    http://v525.uw.hu/indexm.html
  • paulthomas
    #19
    Hali.a v550-esem nem csinál semmit nem reagál semmire.Valaki találkozott hasonló esettel????
  • paulthomas
    #20
    Hali.Valaki tudna segíteni abban h most tettek rá a telómra (V550)Egy új softot,levették a vodásat.Most ez van rajt: R376_G_0E.66.0er
    És az a gond h rohatt halk lett a teló.Mit lehet ilyenkor csinálni?
    (Van kábelem hozzá.)
  • Zsotte
    #21
    hy! van 1 problémám :van 1 ilyen telóm és a kártya benne vodafonos és ugye a vodafone támogatja a ferrari-t és a telóban van 1 ferraris videó ami elég nagy helyet foglal el de nem lehet kitörölni . Vki tud segíteni h hogy lehet kitörölni? pls
  • Attila56
    #22
    Internetezni szeretnék a V550-nen.T-mobilos vagoyk.....és azt írja ki hogy a GPR-s hálózat nem érhető el.HELP!!!!!!!
  • LSSAHPAUL
    #23
    3gp-avi konvertálásnál a hang-kép nagyon nincs szinkronban. Próbáltam kb 10 programot, mindegyikkel ugyanaz.
    Valaki talált már olyan konvertáló progi ( jó a lejátszó is, majd felveszem frapsel :D ) amivel jó lesz ?
  • lacy007
    #24
    SZEVA!!!
    NEM FOG MENNI MIVEL A VIDEÓ ALAP ÉS MINDEN ÚJ 550-EN FENN VAN.