115
Betűtípus?Ez?De mi a neve?
  • DBoy
    #1
    Hi!
    kezdeném is:
    ez melyik betűtípus: ("ENTER" szöveg)

    még 2004 ben csináltam de elfelejtettem mi a neve a betűtípusnak :)
  • tomsolo
    #10
    KrecosBealinia.ttf

    otf-be így hirtelen nem jut eszembe, de pl type 1 .esbe asszem Mnugahomalis.ps pmf atm volt a neve....
  • tomsolo
    #13
    egyébként egy kreatív fontot név szerint beazonosítani kb olyan mint szénakazalba neutrinót kereseni... esetleg a szerencse...
  • Dzsini
    #16
    hát igen, bár a saját gyűjteményt átvizsgálva kicsit esélyesebb... ha már ő csinálta
  • tomsolo
    #17
    :D csak én marattam...!

    talán hathatós segítség ha azt mondom google: free fonts és böngészés szüntelen?
  • seAke
    #18
    ahha ok..akor majd én is nyithatok mindenféle idegbeteg topikokat (mintha nem tettem volna meg eddig)?
    Pl. milyen szín ez?
    meg milyen illata van ennek?
    ááá mind1
  • DayWalker
    #19
    sztem hasonlít a Far Cry betűtípusára, csak a nevét nem tudom
  • seAke
    #20
    Miért nem írsz a krézibojznak és kérdezed meg?
  • tomsolo
    #21
    AKKOR DBOY KEZDD A FONTS KÖNYTÁRAD ÁTNÉZÉSÉVEL...:DDD
  • DayWalker
    #22
    asszem ez az
  • tomsolo
    #23
    ügyes!
  • cyrus #24
    aszondja az adatok nem ajánlott :DDDDDD
  • Mike at home
    #25
    kezdjuk azzal, hogy atirod magyarra, sry

    vagy amelyikotok irta
  • Dynamic
    #26
    Ezért topikot nyitni!Látom, hogy már megvan, de ha nem is lenne meg akkor beírod a szöveget és "végigpörgeted" az összes betűtípusra ami van neked.Ha van 1000 akkor is meg találod sztem 15-20 perc alatt, szal...
  • Taranov
    #27
    ez szánalmas már ne haragudj. Szerintem iratkozz be az első osztályba, talán elkezded tanulni a magyart
  • QuippeR
    #28
    központozásról, nem-szenvedésről, kijelentő mondatról hallottál már?

    megpróbálok segíteni egy mondat erejéig:
    "A jeleneteket előre megszerveztük, és elpróbáltuk."
  • Mike at home
    #29
    szegneyt megint miert bantjatok mar emgint? semmit nem szabad kerdezni? miert kell alladoan ocsarolni, fikazni?
    majd kijavitja
    de ettol meg nem kell szanalmasozni

    majd ha azt mondja, mmenjunk anyankbe, mit szolunk bele a szovegbe, majd akkor lehet itelkezni, addig miert?
  • Mike at home
    #30
    lehet, hogy magatol is ki tudta volna talalni

    ha megmondod neki, sohasem fogja megtanulni
  • hen-tes
    #31
    :D
  • Taranov
    #32
    Nevetséges, aki így ír, az nemcsak a helyesírást nem vágja, hanem értelmi szint tekintetében sincs a topon.
  • Taranov
    #33
    "el lettek próbálva" LOL :D
  • Mike at home
    #34
    na most mar eleg legyen
  • Taranov
    #35
    Te beszélsz? :)
  • Mike at home
    #36
    igen
  • Cat #37
    mike, valld be hogy pedofil vagy
  • Mike at home
    #38
    ja ertem, ha valaki kiall egy 12 eves kiskolok mellett akit mindeki csak fikaz, akkor egybol pedofil

    Cat nezz tukorbe, es rajossz mekkora faszfej vagy
  • mikike
    #39
    azért, bántják, mert páran (asszem moderátorok is, de nem emlékszem) leszólta dboy-t és azóta divat lett őt fikázni
  • QuippeR
    #40
    nem tudom, az én hozzászólásom célja az volt, hogy nézzen magába. akkor inkább beszéljen angolul, ha magyarul nem tud. írni meg végképp ne próbáljon meg, ha alsós korában nem figyelt a tanárnénire. a saját nyelve iránt lehetne annyi tisztelettel az ember, hogy megpróbál normálisan írni. kultúra: ezt így hívják felénk.
  • nemcsakfeel
    #41
    még alsós korában van, nem ?

    csak én látom rosszul hogy egy nyamvadt büntetést sem kap ezért ???
  • Mike at home
    #42
    miert, mert a sajat szoveget elrontja? egeti magat buntettes nelkul is
  • Mike at home
    #43
    te inkabb ragodjal azon, hogy minek nyitsz olyan topikokat
  • Soockit
    #44
    Nem tudom, hogy tud e nekem valaki segíteni. Keresek egy betűtípust, ami a fejemben pattant ki, de biztosan létezik ilyen. Egy a lényeg, hogy az "i" betű úgy nézzen ki, hogy mintha egy kocka jobb alsó sarka lenne, enyhén lekerekítve, tehát a függőleges vonal és a vízszintes vonal majdnem ugyan olyan hosszú és csak enyhe ív van a sarokban.
    Ha van valakinek valamilyen tipje akkor írja már meg a [email protected] címre vagy ugyan ez a cím MSN-en!
  • [HUN]PAStheLoD
    #45
    szvsz egyszerűbb összedobni PS-el ..
  • Soockit
    #46
    Sajna nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.
    Csinálni akarok egy céglogot, magamnak. Saját cég. Arra nincsen pénzem, hogy megbízzak ezzel valakit!
    Íg gondoltam, hogy majd magamnak. Bekattant ez, de nem találok sehol elképzelésemnek megfelelő betűtípust!
  • Ben C
    #47
    Új topikot nyitni nem akarok , de fontos lenne.

    Szóval apa grafikus, és kapott egy megbízást hogy készítsen egy bor-címkét, amit a borok nyakán is láthatunk. Az elképzelés megvan, csak egy normális font kéne a szöveghez. Kérem ha valaki akármit tudna ajánlani ilyen esetre, ne tartsa vissza magát.. :)

    Köszönöm.
  • pedestrian
    #48

    Nézd meg itt.
  • Ben C
    #49
    kössz
  • Dying Soul
    #50
    A piros felirat betűtípus érdekelne. Csomó helyen kerestem, sehol sem találtam, csak hasonlót. A legnagyobb rajongói oldalon sincs fent.
  • jointeer
    #51
    debolond vagy -:o
  • Dying Soul
    #52
    Htx, azért ne linkelj már ilyen sokat, nem tudok választani.