23376
  • CSOCSO
    #1
    Need For Speed: Most Wanted bejelentés - SPOnG.com
    Az EA cseppet sem meglepõ módon idén is megpróbál eladni egy rakás Need For Speed-et, azonban úgy tûnik ráuntak az éjszakai feelingre és visszatérnek a gyökerekhez az új rész esetén, mely a hangzatos Most Wanted címet kapja. A játék várhatóan az év végén jelenik meg (a karácsonyi rohamhoz igazítva) Xbox-ra, Xbox 2-re (!), Playstation 2-re, GameCube-ra, PSP-re valamint PC-re. A kilencedik Need For Speed-ben végre reinkarnálnak a rendõrök, akár 15 résztvevõje is lehet az NFS családot híressé tevõ üldözéseknek egy 4 zónára osztott bejárható területen. A készítõk 100 különbözõ autót, dinamikusan változó idõjárást és napszakokat valamint 8 játékmódot (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout) ígérnek.


    forras : hungarian simworld

  • Pyx #2
    szvsz erről van szó
  • NuCLEARScoRp
    #3
    A hír tényleg igaz egy cikk a GameStar oldaláról:

    NFS: MOST WANTED!!!

    [2005. január 18. @ 21:27 - ZeroCool]

    Hát kedves, tisztelt, és egybegyűlt hölgyeim és uraim! Egészen eddig kellett várni a Need for Speed újabb részének hivatalos bejelentéséig! Az NFS: Most Wanted a SPOnG csapatának exkluzív információi szerint Xbox, Xbox 2, Playstation 2, GameCube, PSP, illetőleg PC platformokra készül! Egy rossz hírrel szolgálhatok viszont, ez év végéig kell még rá várni... ami egyébként megerősíti a korábbi pletykákat, mely szerint az Xbox 2 is debütál ebben az évben. Talán épp az idei E3-on!!!
    Ahogy egyébként várható volt, ebben az epizódban újra lesznek rendőrbácsik, az üldözésekben akár 15 (!) autó is részt vehet :) 8 játékmód várható (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout), a hatalmas bejárható terület pedig négy kerületre lesz bontva. Érdekesség, hogy az időjárás a játék közben változik majd, akárcsak a napszakok. Az NFSU2-höz hasonló online versenyzési lehetőségek alapból benne lesznek, és közel 100 különféle verda. Miért érzem úgy, hogy megszületett az új kedvencem? :D Thanks jd.
  • Sephi
    #4
    De azt nem a CSOCSO nyitotta vilagos? Es nem is az a cime vilagos? Es kapcsolf fel a lampat ejszaka mert akkor lesz vilagos!
  • Random work
    #5
    :D
  • M@TriX
    #6
    szvsz nem, mert azt egy láma nyitotta aki látta, hogy NextGen, pedig az azt jelenti, hogy köv generációs konzol. Szóval ennyi erről az új résznek az a címe...
  • ZsoltiMC
    #7
    Miért, ezt nem?
  • M@TriX
    #8
    háát lehetett volna elegánsabban is nyitni, dehát ez van...
  • Taranov
    #9
    Hogy nyitnátok ennél elegánsabban topikot? :)
  • M@TriX
    #10
    Need for Speed: Most Wanted
    Megjelenés: 2005 végén


    én legalábbis így szoktam, így egyből látszik a kb. megejelenés is, ami általában minden embernek az első kérdése. ;)
  • DanielT
    #11
    Jaja, ráférne egy átnevezés, mert így nem oan szép!
  • Taranov
    #12
    ja télleg, a need for speednek benne kéne lennie
  • Nem3sis
    #13
    ez már tetszik. legalábbis az ígéretek szépek azt majd meglátjuk mi lesz belöle..
  • Vlala #14
    A Hot Pursuit 3 címet nem adhatták neki, az már egy kissé rókabőr-hatás lenne...
  • zaki
    #15
    jupíííí, én már várom, underground 3 már nagyon uncsi lett volna :D
  • zaki
    #16
    kíváncsi vagyok az xbox, és az xbox 2 között milyen különbség lesz :P
  • Taranov
    #17
    Hát már az Underground 1 is uncsi volt :D
  • Vlala #18
    off
    más lesz a színe

    on
  • cyrus #19
    egy szám :D
  • Pyx #20
    persze nem azt mondtam hogy az jobb topik, sőt :o)
  • grebber
    #21
    Ehe várom ezerrel.
  • Alien
    #22
    Én örülök, hogy visszatér a játék a régi vonalhoz, bár soká lesz még de jó lesz remélem :)
  • DJ Skyline
    #23
    szvsz is jó hogy továbblépünk ettől a tuningolós témától...kb olyasmi kaliberü NFS résznek örülnék,ami a IV(High Stakes)volt,csak szebb grafikábval,jobb fizikával...minden megvolt abban...zsaruk,napszakok,állítható időjárás,változatos pályák...ha kb olyan lesz mint a IV,vagy az V(Porsche Unleashed) akkor már jobb lesz mint az Ándergránd'!:)
  • NuCLEARScoRp
    #24
    Szerintem a NFS 3(HP1) jobb volt mint a 4 vagy az 5 ha nem is grafikailag de játékélmény szempontjából mindenképpen! A 6-ot meg jobb
    elfelejteni.... de kár hogy nincs még november közepe
  • Alien
    #25
    egyet értek :) Nekem is a High Stakes jön be a legjobban :)
  • Random work
    #26
    Nekem is! Én a kettőtől kísérem végig a sorozatot.
  • DJ Skyline
    #27
    én a kezdetektől...NFS SE volt az első nekem...onnantól az összes megvan kivéve az NFS II SE,meg az NFS(legelső)...
  • thedriver
    #28
    Ha már itt nosztalgiázunk: nekem az NFS1 volt az első, és leesett az állam tőle akkoriban. Ha jól emlékszem, az volt az első játék, amelyben a kocsi csíkot húzott az aszfalton. Igaz, high grafikában (640*480) való futtatásához egy izomgépre volt szükség. A másik csúcspont az NFS Porsche volt. Azóta sajnos hanyatlik a széria. Az NFS UG 2 volt a mélypont. Pont ezért már nem hoz lázba a következő.
  • Fefe
    #29
    Bizony nekem is az NFS1 -től eset le az álam akkoriban főleg a műszerfal nézetben ami akkoriban igen csak ütösre sikerült. Azóta egy részt kivévev(NFS:IV) szinte mindegyik része felejtős volt számomra.
  • DJ Skyline
    #30
    sajnos a gépemen nem akar futni az NFS SE...XP van fent és még feltenni sem tudom,mert visszadob az asztalra...
  • Fefe
    #31
    Nekem gond nélkül megy Xp + Sp2 alatt
  • Random work
    #32
    A porsche nekem egyátalán nem tetszett mert útálom a porschet.
    A műszerfalnézet meg hiányzik remélem visszajön.
  • Fefe
    #33
    Nekem is a műszerfal nézet hiányzik a legjobban.
  • thedriver
    #34
    Be kell szerezni egy korabeli gépet. Mondjuk egy 486-ost, esetleg egy P1-est. Az az igazi true feeling.
  • CSOCSO
    #35
    pedig a porsche volt az egyik leggjobb!
    -legjobb fizika
    -serules.jo grafika
    -legjobb FFB tamogatas
  • Bandi 18
    #36
    A mai nap különleges nap, olyan kulcsfontosságú - ezt talán a legkissebb túlzás nélkül mondhatom, rally rajongók kövezzetek meg... - játékról kaphatunk információkat, mint a Need for Speed következő epizódja, a Need for Speed: Most Wanted. Mint azt ahogy a cím is következtetni engedi, az új részben kulcsszerepet játszanak majd a rendőrök. A 15 különféle rendőrjárgánnyal igen komolyan meg fog gyűlni a bajunk, bár a direkt erre az esetre fejleszthető képességek (mert ilyenek is lesznek), valamint az utcákon fellelhető interaktív tárgyak felborítása, ide-oda lökdösése könnyen segíthet némi előnyt nyerni. Azt is lehet már tudni, hogy mégnagyobb jelentősséget kapnak majd az optikai tuningok, mely így sokkal nagyobb befolyással lesz a rajongói táborunkra, mint eddig. A közel 100 eltérő autó pedig szintén nagyon ígéretesnek hangzik, hiszen a repertoárban szerepelni fognak a már szinte legendás amerikai izmos, benzinzabáló állatok, valamint az ázsiai és európai import járgányok is egyaránt. Mindezekkel összesen nyolc különböző módban közdhetünk meg, melyek a következők: Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint és Knockout. Ha pedig még ez se lenne elég, talán a 4 teljesen egyedi régióban percről-percre dinamikusan változó időjárás leejtheti az állatokat.
    Nos, ez bizony kedves hölgyeim és uraim, meglehetősen finoman hangzik, azt hiszem ebben egyet érthetünk.:) És hogy mindez mikor lesz elérhető? A tervek szerint már idén novemberben megjelenik PC-re és az összes fontosabb konzolra (XBox 2-es, Nintendo DS-es és PSP-s változatról viszont egyelőre még nem tudni semmit).

    forrás:www.gameronline.hu
  • Nem3sis At Work
    #37
    ezexerint ez is ilzen underground fele tuning sz@r lesz..
  • Pyx #38
    várommár, jó lesz ez
  • Kit--Kat
    #39
    kár pedig már tényleg jöhetne ferraris lamborghinis üldözős belsőnézettel!!!:( szerintem!
  • ranGer2
    #40
    nem-nem ;) már csak azért se mert itt lesz rendőr és végre nem csak vámpírmódjára éjjel közlekedhetünk!