26
Kérdések és válaszok ezzel a SP vel kapcsolatban!
  • item
    #1
    Sziasztok! Rajtam kivül akad még valaki itt akinek ugyan ilyen telója van ? Az megirhatná a vele tapasztalt dolgokat.
    Igazából SmartPhone 2002 volt rajta, most flasheltem 2003-ra, de az MMS küldés nincs bent. Van 1 MMS patch hozzá, csak azt nem tudom hogy a 2003 hoz is jó e ? Ha valaki tudna ebben segiteni, nagyon megköszönném,esetleg értékes infókkal is szolgálhatok a telóval kapcsolatban.
  • skristof
    #2
    hogyé adták?
  • item
    #3
    40 e volt, karcmentes kitünő állapotú!
  • Laalee
    #4
    40 ért adja valamelyik mulit is mediamarkt talán
  • item
    #5
    Gondolom, már biztos be lehet szerezni jó áron.
  • drag
    #6
    Terminalon a mobil forumban van egy szép nagy fórúma
  • Robin Hood
    #7
    Már felbukkant a vodkafon árlistájában a V3-as, bűntet mindent a 13 mm vastagságával.

    The best:
  • Robin Hood
    #8
    Igaz, meg csak "jön" megjelenési dátummal, de már az is jelent valamit.
  • Cvd
    #9
    Trémobilnál meg függetlenül már hetek óta kapható, de van saját fóruma is.
  • hiphop
    #10
    Én egy hete vettem a Media-ban 36.000-ért. Szerintem nagyon jó, csak nem találok rá játékokat. Amik az origo szoftverbázison vannak azok nem mennek, hiába az ARM processzor és a WinCE 3.0. Ha tud valaki címet ahonnan lehet játékokat/demókat/programokat letölteni az tegye már közzé.
  • grebber
    #11
    Ennek a design-jére csináltak nem tom pontosan asszem V8 a neve nem kettényithato de vékony és a kinézete hasonló.mármint a billrendszer kinézete.

    V3-t jobban elfogadnám 1,3Megapixeles kamerával.
  • Cvd
    #12
    Ha a V3 tetszik akkor nézd meg a V1150-et. Az kinézetre lealázza szvsz a V3-at is, 2 Megapixeles kamera lesz benne, 64 mega saját memória, plusz bővíthető. Sajna csak év végére ígérik.
  • szacsi
    #13
    azz mms patch ha jól tudom kizárólad a 2003ashoz van, mert abban van ilyen hiba

    reakcióidő roxx
  • szacsi
    #14
    mpx200.netdisk.hu

    ha esetleg menne a netdisk
  • hiphop
    #15
    A lenti oldal fantasztikus. Eddig minden működött. Csak a DOOM sokáig save-el. Érdemes körül nézni azon az oldalon.
  • tothbela
    #16
    énis 2hete vettem mpx200-at,a nextelnél,az msn menz 2hétig aztán lefagyott,majd mikor az aksit visszatettem nem bootolt,visszavittem elküldték a motorolába,most várom.mondtam az eladónak próbáljanak 2003-as sw-t feltenni rá,kiváncsi leszek sikerül-e,amugy egész jó a tel
  • grebber
    #17
    Inkább MPX220-at vennék de itt van most a K750i arra gyűjtők.
  • grebber
    #18
    Na erről beszéltem.
  • szacsi
    #19
    én meg nem (-:
    nagyobb, a fényképező meg a bt meg nem ér meg annyi + pénzt

    akkor már inkább nokia 6630
  • szacsi
    #20
    egyébként van egy eladó mpx200-a, hátha vki nem böngészi az aprót (-:

    mpx200.ashes.hu
  • Zedok
    #21
    Hi all
    Van egy problémám, véletlenül letöröltem az sms küldö opciot a telorol! :( szall sms-t fogadni vagy kapni nem took megnyitni megnyitja de befagy rögtön.. :S vanli tudna segiteni?? :O pls help
  • Zedok
    #22
    És programokat hol lehet leszedni a telohoz?? :O
    És a 2003-as SmatPhone-t??
  • laci 700
    #23
    Buék
  • tigeroo
    #24
    csáztok be akarok ruházni egy ilyen telóra:)

    az a baj hogy már nem lehet egyik szolgáltatónál se kapni, szazl használtat fogok venni...kb. milyen árban van??
  • Brooklyn0816
    #25
    Nem értem miért akarsz mpx200-ast?miértnem veszel 220-ast. Pannonosan 80.000.ft
    vagy ahonnan én veszem(pestről vadiújan kártyafüggetlenül) 55.000ft nézz szét a webshopokban. lehet h más városból tusz hozatni olcsón ujat is
  • havercsotány
    #26
    kabbbbbbbeeeeee