21
Vélemények, tapasztalatok
  • Taranov
    #1
    Állítólag csak az a gixer, hogyha épp postán van feléd a számlád, nem tudod elvinni a számodat a szolgáltatótól, csak ha befizetted a számlát, de még nem állították ki az újat. Ez kb. 10 nap.
    Egyébként megy jól.
  • akyyy
    #2
    Nos, ugye lehetséges, hogy , egy pannonos pl 06201234567 számot átvigyek tmobilhoz, és tmobil csomagokkal élném napjaimat tovább vagy esetleg vodafonossal.

    mert elegem van a drága pannonból

    csak nemtom pontosan hogy is zajlik ez, akinek van tapasztalata, az leeírhatná meg azt is mennyibe kerül ez.

    és a szám az marad ugye huszas is? vagy már akkor 06701234567 lenne már?

  • akyyy
    #3
    nem előfizetésees.
    ammugy nem várnál?
  • Taranov
    #4
    A tmobil olcsóbb, mint a pannon? Nem is tudtam
  • Taranov
    #5
    Minek? Így is el tudtam mondani, amit akartam.
  • akyyy
    #6
    hát éehet hogy nem megmitomén, de most eléggé elegem lett a hülye pannonból
  • Taranov
    #7
    Nekem nincs gondom vele. Ha már kártyás vagy, nem előfizus, akkor szinte nem is érintkezel a Pannonnal. Vagy igen?
  • akyyy
    #8
    kártyás vagyok
    és az isakarok maradni, én csóró családban élek, nem lenne pénz havi 3000 minimum..igy is van hogy a 3600 ft-os feltöltökártyának 4 hónapig kell kibírnia : \ és utána 1 hónap feltöltés nékül

    /bár szerencsére bevezette a 900 ftonintosat, de nekem csak 700 at tett rá
  • Tufa16
    #9
    Ha most 06201234567 a számod és átmész a vodához(apróbetű rulz) akkor is 06201234567 lesz a számod.
  • akyyy
    #10
    ezért kel fizetni valamennyit? és kártyással működki?
  • Tufa16
    #11
    nem tudom sajnos... én a pannont találtam leginkább megbízhatónak. Vodafoneról annyit hogy metrón reklámozza orrbaszájba hogy már ott is van térerő, namost haveromnak egy csepp térereje sincs a metró területén, és nem a mobilja miatt van...
  • Taranov
    #12
    Ráadásul a pannonnál már nagyon régen van térerő a metróban, mert a tmobillal együtt építették ki, sőt a pannon kiírja a megállókat is :)
    Most nem arról van szó, hogy nagyon fontos lenne a megálló kiírása, de azért nem jár az élen a vodafon :)
  • Garfield
    #13
    OFF:

    Annyira állat a "metrón is telefonálhatsz"-duma...

    Gyakorlatilag az "SMS-t is fogadhatsz"-ra korlátozódik, mert a metró olyan zajos, hogy nem lehet telefonálni.
  • Tufa16
    #14
    "Gyakorlatilag az "SMS-t is fogadhatsz"-ra korlátozódik"

    Vodafonenak térereje sincs... azaz sms nuku...
  • Taranov
    #15
    Én hallani hallom amit mondanak, csak engem nem hallanak :)
  • cyrus #16
    Ha megengeditek ONolok kicsit :D

    A számod bármikor átviheted, egyéb költségek nélkül.... én pannon->vodára néztem, ott ugy van hogy semmit nem kell fizetned, sőt ha készüléket akarnál venni akkor asszem a rendes feltöltőkártyás árak -5000 Ft-ért kaphatsz.
  • akyyy
    #17
    mi a francnak vegyek uj készüléket? igy is itt van a vodából függetlenné alakított, nokia6230
  • akyyy
    #18
    bocs ma ilyen napom van
  • Taranov
    #19
    És ezt cyrus honnan tudta volna?
  • akyyy
    #20
    mondom bocs, ma ilyen napom van
  • RelakSfromhome
    #21
    HÁÁÁHÁHÁHÁÁÁÁ!!! :D:D:D

    Váltottam Vodafonra. Ahol vettem az új sim-et, mondták, hogy átépítés, meg miegymás lesz, szóval sicc pestre, ott csináltassam a számhordozást, mert akkor hamarabb kapom meg érte az 5000 pénzt.
    Pesten közölték, hogy mivel nem a sim vásárlásakor csináltattam meg a számhordozást, ezért buktam az akciót.
    Ez volt nem is tudom, valamikor májusban talán.
    Ma jön egy sms, hogy örömmel értesítenek, hogy az 5000Ft-ot jóváírták