12
Toner töltés
  • Jogyerek
    #1
    Sziasztok
    Olyan kérdésem lenne hogy merre találok olyan oldalt vagy olyan embert aki :) elmondja nekem hogy kell egy tonert megtölteni milyen trükje van ha (hol kell betölteni a port, mennyi keel bele van-e bene ilyen szintmérő, mire kell vigyázni a töltésnél, a fogaskerekeket meg-e kell enyhén valamilyen finom zsírral kenni meg minden ami kell mozzá) van nem tudom csak érdekel a téma meg hogy meik nyomtatóhoz meik por jó és honnan tudom ezt meg rajtavan a nyomtatón vagy valami katalógusból kell kinézni? A por pedig a Hp pora jó a Canon -hoz vagy ilyesmi. És merre lehet olcsón találni port?
    Előreis köszike sziasztok
  • Taranov
    #2
    Nézd, nálam van mindenféle por, a kék a legerősebb, az 600/gramm, éjfél és hajnali 3 között megtalálsz a nyolckerben, a piros grefitis sapkáról megismersz :)
  • Jogyerek
    #3
    hehe
    valami komolyabb hozzászólás? :D
  • DanielT
    #4
    Elfogyott.
  • Punker
    #5
    nem ugyanolyan por van a különböző gyártók toner-eiben, szal keress rá hogy pontosan mi kell neked.
  • Jogyerek
    #6
    pontossan Konica Minolta Magicolor 2300w-hez hogy kell tölteni meg mien por kell hozzá merre találok olyat?
  • Cat #7
    te most komolyan házilag akarsz elkezdeni tonert töltögetni?
    kizártnak tartom hogy kapható legyen ilyen, vagy hogy megismerhesd doksibol a technológiát

    menj el egy tonertöltéssel foglalkozó céghez, dolgozz náluk 3 honapot és mindent megtudsz
  • Jogyerek
    #8
    sajna nincs felvétel :(
  • Jogyerek
    #9
    Na akkor senki sem tud segíteni?
    nincs valakinek olcson egy üres tonerja minolta magic color 2300-hoz?
  • Punkerwork
    #10
    www.fotocopy.hu ezt nézd meg az ő listájukon volt régen toner-hez por.
  • Jogyerek
    #11
    nincsen nekik ott por minoltához vagyis csak hp meg cannon :(
    és senkinek semmi fogalma sincsa toner újratöltéséről vagy valami hogy mehet valami kupak van azt kell levenni és amikor beletetted a port akkor a tonerból a levegőt valamilyen úton módon ki kell szedni belőlle? vagy ha valaki tud ilyen forumot ahol ilyesmivel foglalkoznak és megosztaná velem azt a címet azt megköszönném
  • Jogyerek
    #12
    nem szól senki semmit?