109
Melyik filmen paráztál a legnagyobbat? Többet is lehet írni.
  • iko
    #1
    Régen nagyon sok horror filmen paráztam. Emléxem hogy a gyerekjáték sorozat miatt féltem a játékbabáktól. :D
  • ZsirosKenyer
    #2
    én szerencsére csákit már 17 évesen láttam először így inkább csak nevettem rajt ;D
    asszem A Kör viszi a pálmát!
  • Taranov
    #3
    Én csak a Chucky-t láttam, más horrorfilmet nem :))
    De elég gagyesznek tűnt :)
  • ZsirosKenyer
    #4
    engem csak az irritált nagyon hogy ennyire beszartak tőle...
    csezz! egy baba aminél van egy bicska..hűűűha de para.. baz a térdemig nem ér fel, megfogom, lerúgom az arcát, megtaposom, kidobom a tizedikrol, utana raparkolok egy ifával..nehogy már ártson nekem egy ilyen

    ya bocs ha kicsit túl naturalista voltam
  • Taranov
    #5
    "hűűűha de para.. baz a térdemig nem ér fel, megfogom, lerúgom az arcát, megtaposom, kidobom a tizedikrol"

    :DD
  • Rózsalány
    #6
    Holtak hajnala - tom, hogy mindenki röhög rajta, meg rossznak tartja de nekem 3 éjszaka volt utána rémálmom, meg mindentől megijedtem nappalis... nemtom mér?!:)
    A másik a Kör. az is nagyon :DDD
  • Glpetyus
    #7
    :DD
  • fifi
    #8
    Deathwatch
    eredeti Juon filmek

    ezeken fostam

    összes Guine pig, bár az más alapokon :)
  • Ottto
    #9
    Jesszus régen mennyire paráztam az Alientől. Nagyon durva volt, ma már nem az.
    "Stephen King:Az" c. film volt amin fostam rendesen.. Mai napig para.
  • CUCLI
    #10
    kör.
    [fosik a 2 előzetesétől]
  • Bandew
    #11
    Ami számomra félelmetes volt és sokat paráztam, az a Hatodik érzék, Temetetlen múlt, A kör.
  • fifi
    #12
    az a bohócos ugye?
  • Voltan
    #13
    Ezt nem mondod komolyan?!
  • Voltan
    #14
    Én a Rémálom sorozattól paráztam iszonyúan 10-12 évesen. Emléxem, csomószor nem mertem elaludni, nehogy jöjjön Freddy. Sőt, még álmodtam is vele. Eléggé para volt.
  • Voltan
    #15
    Az.
  • rezsofiz
    #16
    Mackó testvér
  • Csaba
    #17
    Halloween 1. Tiszta para volt.
  • Shodan
    #18
    A Szem
  • Shodan
    #19
    Régen Szellemírtók 2, amikor csávó feje kidudorodik a képből, atom para volt
  • fifi
    #20
    Abból a bohócot anno jól feltetováltattam a hátamra... :)
  • _Vegeta_
    #21
    Csomo fos filmet soroltok fel. :)
    A kör az szar vot bealudtam raja.
    Ringu 1,2,0 .ill. dark water viszi a pálmát.
    fifi: Juont megneztem, 2x ebresztettek fel alatta, nagyon gagyivolt. Persze ha egyrol beszelunk. :)
  • _Vegeta_
    #22
    guine pig?
    Inkabb nem nezem ugyhallottam undorito. illetve az a resz amikor a szamuraj feldarabolja áldozatát. :P
  • Takezó
    #23
    mi az a guine pig?
  • fifi
    #24
    Buffy volt a fsz???
  • fifi
    #25
    ha per pillanat nem tudod, nem is kell soha hogy megismerd, hidd el jobb úgy...
  • Bandew
    #26
    Te aludni jársz a moziba?
  • rezsofiz
    #27
    Velem is volt már hogy elaludtam moziban
  • Bandee1987
    #28
    Az ördögűző az igazi parás film :)
    Meg a Rémkoppantók Stephen Kingtől.
  • PLackó
    #29
    nekem a tegnap esti film is tetszett.Az Átok volt a címe asszem.
  • Taranov
    #30
    Ezvan :-/
    De a nem félek is elég necces volt, mert váratlan dolgok voltak benne, de persze az nem horrorfilm volt és nem is kommersz film volt.
  • iko
    #31
    Jaja azért jutott eszembe ennek a topignak a gondolata. :)
  • iko
    #32
    Amúgy nem tudom miért, de az ilyen misztikus természetfeletti dolgoktól (Temtetlen múlt, Az átok, Stephen Kingek, Chucky[szerintem természetfeletti :)) félek jobban mint a sorozatgyilkolóstól(sikoly1-3 tudom mit tettél) vagy az vérszomjas állatoktól(cápa, mélység titkai, ahová lépek szörny terem stb.). Igen, talán jobban félek az "ismeretlen"-től :).
  • Bandew
    #33
    Hát velem még moziban nem. :-)
    De nem is erről van szó, hanem arról, hogyha vki elalszik egy filmen, az azt jelenti, hogy nem is látta 100%-osan, így nincs joga lefosozni. Persze ilyenkor jön azzal, hogy "De olyan unalmas volt!", de mi van akkor, ha pont azokat a részeket aludja át az illető, amik esetleg tetszettek volna neki.
  • iko
    #34
    Ja igen és az X-aktáktól is paráztam nagyon, de mindig meg akartam nézni. :)
  • akos
    #35
    Darkness (A rettegés háza)
    Nagyon ütött. Azt hittem, valami kis buta tinihorror. Hát kőkemény okkultista horror.
  • Eye-scream
    #36
    1et értek, qrvajó az a fim!
  • Eye-scream
    #37
    Én legjobban anno az Alienektől paráztam, mikor megnéztem szülői tiltás ellenére :) A szimpla sorozatgyilkosos filmeken viszont egyszerűen nem tudok félni, fogalmam nincs miért. Engem is az okkultabb dolgok paráztatnak be inkább. Állatos horrorból egyszerűen még nem láttam olyant ami túllépett volna a nevetségesen, ami az állati viselkedést illeti. A legtöbb fájdalmasan gagyi.(pl. az Anakonda rendezőjét szvsz le kéne lőni)
  • VinylToy #38
    Twin Peaks
  • Sephi
    #39
    Tortura
  • _Vegeta_
    #40
    Ha a szara misel gellarra gondolsz akkor nem, nem o volt.
    En a japan Juon-t neztem meg, tobb kis tortenetet meselt el vegen osszeall a kep, h mi az osszefugges. De marha bugyuta. :)

    #23 Takezó: fifi jolmondta, nemkell megismerned. Nekem kepek + sample is eleg volt. ;) Ha jol tom Tom Cruise volt aki nyomozast kezdemenyezett a keszitokkel szembe, mert azthitte igazi az egesz. Persze nemaz. Egyebkent a guinea pig egy 6reszes sorozat, es a legdurvabb a flower of flesh and blood c. resz.

    #26 Bandew: Nem moziba neztem. Ha moziba neztem volna visszakertem volna a jegyet. :P Egyebkent csak ugy megyek moziba h tudom megéri majd. :)