35
Fenerbahçe Fan Club
  • Taranov
    #1
    Vannak itt Fenerbahçe drukkerek? Mert láttam, hogy a Szabadrúgás verseny topikjában emlegettek páran Fenerbahçe játékosokat.
    Ki a kedvencetek?


    Hajrá Rüºtü!
  • zaki
    #2
    nagyon állat ez a foto
  • Taranov
    #3
    ÁZ!
    Valaki nagyon tudott fotózni.
  • DONGUBA
    #4
    Sanli Tuncay nagyon jo meg a P.V.Hoojdonk
  • Taranov
    #5
    Szoktak közvetíteni valahol Fenerbahçe meccseket? Csak a BL-eseket szoktam látni :(
  • zaki
    #6






    szép kis pályájuk van
  • Taranov
    #7
    Nem egy csúnya stadion. Ez ugye Isztambulban van? Mert ki van írva a képen a táblára, hogy Topkapi, na ott voltam :)
  • Taranov
    #8
    Tényleg, te visszatértél erre a nickedre? (hogy offtopik is legyen már:D)
  • _Vegeta_
    #9
    Lassan minden csapatnak lesz topikkja.
    Egyebkent rüstü sztem is nagyon ász kapus. ;)
  • zaki
    #10
    jaaj, meg a Besiktas, és a Galatasaray is...

    8: ja
  • Taranov
    #11
    De mér? :)
  • Taranov
    #12
    Ja, én is azért nyitottam, mert vérszemet kaptam, hogy mindenki nyitott már szinte :)
    Mondjuk mostmár lehet, hogy nem ő a legjobb, de 2002-ben a második legjobb volt a vb-n. Talán most a Barca után jót fog tenni neki ez, csak kár, hogy nem jutottak tovább a BL-ből :(
  • Taranov
    #13
    Angol weboldal egyébként itt: itt, de sajnos nem tartalmaz semmi extra infót :(
  • ricsi1
    #14
    nem mintha zavarna,de mi A FASZNAK KELL MINDEN CSAPATNAK TOPIK?
    nyissatok egy fuszball klubbokat aztan csé
  • Taranov
    #15
    Ha már ez a szokás. Egyébként nem fog meghalni a rendszer pár híresebb csapat topikjától, az szent biztos, de az jó szerintem, hogy rákeres az ember egy csapat nevére és máris van topikja. Csak az a baj, hogy ezek a topikok mindig kihalnak.
  • zaki
    #16
    neked meg mi a fasznak kell kötekedned? ha nem tetszik a topic húzzál innen picsába, senki sem kíváncsi rád
  • DJ Skyline
    #17
    szókimondó,és lényegretörő!:)
  • Taranov
    #18
  • Taranov
    #19
  • Taranov
    #20
    Tetszenek ezek a Fenerbahçe-s képek.
  • zaki
    #21
    nekem is

    Sky: sry
  • Taranov
    #22
    Szerintem mostmár alap lenne, hogy a Fifában megcsinálják a Fenerbahçe-t, mert csak a Galatasaray van benne a törökök közül, ami már rég rosszabb, mint a Fener. Meg ha Austria Magna meg Rapid Wien bennevan, akkor a Fenerbahçe-nak is benne kéne lennie.
  • Taranov
    #23
    De BL-es EA játékban már tuti benne lesz.
  • McFrost
    #24
    Mr. Taranov!
    Ezzel a szimpi csapattal nem történik semmi érdekes?
  • Taranov
    #25
    Nekem a török csapatok nagyon szimpatikusak, de sajnos innen Magyarországról nehéz drukkolni nekik, hisz meccseket nem közvetítenek, nem hallunk róluk semmit, nem látjuk őket.
    Ezalól kivétel az EFES-kupa, ami nemrég ért véget, a Besiktas és a Galatasaray egyaránt nagyon jók voltak.
  • Taranov
    #26
    A minap láttam, hogy már nem fordítják angolra a Fenerbahçe weboldalát. Ezzel teljesen elszigeteltek minket a csapattól :(
  • báttyó02
    #27
    azér nemgyenge kis csapat lesz ez jövőre o:
    kezman is ittvan még nem?
  • 9csöves9
    #28
    jaja

    mondjuk Tuncayt ingyen elment :c
  • Taranov
    #29
    Kik érkeznek? Roberto Carlos?
  • LasCar16
    #30
    Rüstü is asszem:P
  • Taranov
    #31
    :( Őmiatta kezdtem el szurkolni a Fenerbahcénak, csak mivel nem találtam róluk híreket, sőt az angol weboldaluk is megszűnt, nem tudtam követni a történéseket.

    No és visszatérve a témához: hová megy Rüºtü?
  • 9csöves9
    #32
    Besiktas
  • Taranov
    #33
    Reméltem, hogy figyelemmel kísérhetjük a következő idényben, de akkor sajnos nem.
  • 9csöves9
    #34
    Inter Milan star Adriano will be joining Fenerbahce, according to Wednesday's edition of Turkish media outlet Sabah. Speculation began circulating last week that he would join his friend Roberto Carlos in Kadikoy, and AC Milan striker Ronaldo was also connected to a move to Turkiye. According to Sabah, Adriano will join Fenerbahce for two years after accepting their offer, and he is reportedly excited about playing under Zico and alongside Roberto Carlos.
    Fenerbahce has yet to confirm the deal. More information to follow as details become available.
  • Taranov
    #35
    Jól bevásárolnak. Mindenesetre a reklámbevételek biztosan megnőnek a sztárok hatására.