27
Te mit próbáltál?
  • Tetsuo
    #1
    Van egy Omnitronic direkthajtású lemezjátszóm, ahhoz vennék vmi pick-upot, persze tűvel. Nemtom Ldönteni milyet vegyek.
    Ortofon Concorde Pro vagy Stanton 520-Scratch, esetleg Shure?
    Errefelé mindenki Ortofont használ.. a Stantont pedig minden Scratchbajnokságon látni.. A Shure pedig egy komoly márka (vagy 100 éve).. Szóval??
    Egy Ortofonért tudnék venni 3 Shure-t v 2,5 Stantont. Ez az árkülönbség miért van?
    Jah s elsősorban scratchelni szeretnék, de úgy gondolom h ha azt kibírja jó hanggal, akkor techno-nak is jó nem??
  • seAke
    #2
    Scratchre Shure M44-7
    Mixelésre és "vigyázni a lemezekre" Ortofon Concord
    A stantonban az a jó hogy kurva jó hangja van egy hétig csak elkopik viszont olcsó bele a tű!
  • Taranov
    #3
    Skoda Pick-up-ot vegyél, az olcsó és megy.
  • robotnyk
    #4
    humor harold :)
  • neuro
    #5
    Nekem Shure M44G-m van. Már lassan három éve használom ezt a típust és nagyon megvagyok vele elégedve. Jó skratch-re és mixelésre is. Az InviblSkratchPiklz, Rob Swift és az X-ecutioners már csak tudják :)

    A Stantont szerintem csak azóta kapták fel ennyire, amióta szponzorálja DJ Craze-t...

    http://www.needlz.com/selectionguides/sel-djphono.asp
  • ThePartyFace
    #6
    A stantont semmikeppen sem ajanlom. Szerintem iszonyat gagyi termekeik vannak.
  • FREAK
    #7
    Mazda B2500 Double Cab 4.5M+Áfa

    ha használt, akkor meg valami amcsi
  • robotnyk
    #8
    lassú vagy betmen
  • FREAK
    #9
    jó, akkor Hohner, nekem bevált
  • Taranov
    #10
    Akkor már a Skoda olcsóbb
  • seAke
    #11
    Konkrétan?
  • ThePartyFace
    #12
    offtopic?
  • ThePartyFace
    #13
    Konkretan haverom stanton tuje annyira szarul szol, hogy hallgathatatlan az enyemhez kepest...Nekem ortofon pro dj s-em van. az jo!
  • ThePartyFace
    #14
    "Buta" hangzasa van...olyan mint a hárdteknó:)
  • Botond #15
    de a Mazda jobb,sőt atm legjobb ár teljesítmény mutatója van én azé vettem pl :-)
  • Szmiky Dj
    #16
    Numark Carl Cox szériás. Én azt használom. Nekem bevált.
  • JAST
    #17
    én is azt használom, jó !
  • Vlala #18
    Mazda B2500-ast, másfeles kabinnal, négykerékhajtással.
  • JAST
    #19
    az aztán a pick up....
  • balumaci
    #20
    dehogyis, már minden gyökérnek mazdája van, mitsubishi L200, full carryboy szettel, az odabasz :)
  • Vlala #21
    műanyag platóbetéttel, szúró- és terítőfénysorral a bukócsőrendszer tetején? Nyami :-)
  • Acélpatkány
    #22
    Benzmikro MC silver , nem rossz bár lehet vexek egy VdH-t
  • PResident Evil
    #23
    te egy hős vagy !
  • Acélpatkány
    #24
    Mi az , hogy hős ?
  • Acélpatkány
    #25
    Ja és csinálok egy veltempered hang kart is .Csak , hogy gyarapítsam a fogytékoságaimat :))
  • Falcon87
    #26
    hi
  • Falcon87
    #27
    batman