15
Tobb svcd egy dvd-n
  • Mike at home
    #1
    ismeri vki ennek a modjat?
  • RelakSfromhome
    #2
    És annak mi az értelme?
  • precision
    #3
    Pl van az embernek pár svcdje és ki akarja őket írni dvdre! Mily meglepő, ez az értelme :D
  • precision
    #4
    Én úgy szoktam hogy simán kimásolom az mpeg et az svcdből és adatként kiírom dvdre. Bár nemtom, hogy minden lejátszó viszi e így, meg ugy hallottam hogy az mpeget is vmi más progival kell kiszedni, ha simán másolom nem lesz jó (bár nekem eddig mindig jó volt.)
    Amúgy a www.doom9.hu oldalon van leírás, keresd meg!
  • RelakS
    #5
    de akkor nem az SVCD-t írja ki, mert az egy lemezformátum, hanem a rajta lévő .mpg fájlt! Hiszed vagy sem, van ilyen dvd-m!
  • fifi
    #6
    Tekintve hogy a DVD is mpeg kódolás mennie kéne. De ha egy az egyben kimásolod nemtom megy-e.
  • Mike
    #7
    ha valaki nem értené

    ugye az odáig tiszta, hogy az embernek van svcd formátumban vmi filmje, azt berántja egy auditor programba, és szépen átkonvertálgatja

    de engem olyan érdekelne, amikor nem konvertálgatsz, hanem olyan svcd-t csinálsz aminek 4.5 giga a kapacitása, tehát több film is ráfér, csinálsz mondjuk egy menüt, és onnan válogatsz
  • ALCATELGOD
    #8
    Hát, ez sem nehéz! Én csinálltam már ilyet, két filmet raktam rá. És menüből lehetett kivállasztani, hogy meliyket játszam...


    Kellékek:
    - TMPGenc DVD Author
    - Meg DVD Patch
  • Mike at home
    #9
    - Meg DVD Patch

    ez mit fed pontosan?
  • ALCATELGOD
    #10
    Ha megvannak a svcd-ék akkor azokat csak be kell tölteni a TMPGenc DVD Author progiba és máris kiírja, ha valami nem tetszik neki (asszem mindig rinyál valamiért...) Ha pölö a Felbontás nem tetszik neki akkor a DVD Patch progival könnyen át tudod írni a fejlécet, így többé nem rinyál a progi....
  • Mike
    #11
    és ennyi? beteszem, aztán kiirom?
  • ALCATELGOD
    #12
    Ja-ja! Én legalábbis így csináltam..., de volt erre egy másik progi is csak arra a nevére nem emlékszem
  • tatarzsolt
    #13
    Hogyan kell svcd-ből dvd-t konvertálni? Tudja valaki?
  • szomszedb
    #14
    a DVD Patch-et honnan lehet megszerezni? és ha már megvan mit kell pontosan csinálni a felbontás megváltoztatásához?
  • fluga
    #15
    hm megszerezni hogy lehet? gugli sem talál értelmes találatot..