11
  • Herkulles
    #1
    Pont egy évvel ezelőtti (nem gyenge) gépvásárlás konfigja, bizonyítva a fejlődést, mai áron kb. 50 ropival olcsóbb és vagy 35%-kal gyengébb. Szal inkább gyűjtsetek majdnem a legjobbra, ha nem kartok évente boltba járni...
  • Akuma
    #2
    én 117-ért vettem vga-t, ami kb 100-at ért (chaintech), mostmárcsak kb 95 (inno3d)
    sztem jól jártam, de az állam 2* jobban, ugyanis kamat nélkül adtam neki kölcsönt következő évig, amit oda fektet be ahova akar... jó buli ez... nekem megérte és ha úgy veszem még az ország pénzügyi helyzetén is segítettem ;))
  • Akuma
    #3
    helyesbítek 100-at sem ér a kártya, csak boltban annyiért árúlják(ták)!
  • Nores
    #4
    re #1

    hogy nézett ki az a konfig?
    annyira elavult már, hogy cseréle szorulna?
  • L3oN
    #5
    Én azt mondom akkor kell gépet fejleszteni amikor már tényleg teljesen kihasználtad a géped.
    Én nekem 2 éve Pentium3-am van és nagyon a szívemhez nőtt. Eddig mindent megcsinált ami kell. A játékokat nem számolom bele mert nem jáccom maximum stratégia de abból is jó nekem egy age of empires 2 szintü, de már ezekkel sem tudok jáccani. PRogramozáshoz meg nem kell nagy gép kivéve a grafika. Filmekhez meg van házimozi tehát szgép csak a grabhez kell az meg gyors iróval megoldható. Szóval nekem 3 ghz még felesleges. De persze nyilván aki most grafikus az a véleményemet megfogja cáfolni. Én azok közé tartozom aki nem pénzbeúszó és minden nyalánkságra használja a gépet :D
  • blackeagle
    #6
    Igazad van mindenben :) elég a p3 szintü gép annak aki nem játszik és a grafikusoknak tényleg erősebb kell . Én még nem az vagyok ,de boldogabb lennék ha nem napokig renderelne.
  • nemcsakfeel
    #7
    egy jól fejlett p II vel is el lehet lenni,ha van benne elég ram, játékon kívül szinte minden emgy vele.
  • L3oN
    #8
    Igen megértelek tökéletesen. " hónapban talán 1szer fordul elő olyan dolog a gépben hogy tényleg munkaigényes. igaz akkor el is szidom szerencsétlent de ez van. Én akkor is szeretem.
    2006ban szeretnék gépet fejleszteni. Gagyi matematikai számitásaim szerint addigra kb 25- 30e-ért összetudok dobni olyan gépett ami 3x-sa a mostani gépemnek. CSak alaplapot,processzort,memóriát,és proci ventilátort kell vennem :D
  • Gladiator
    #9
    nekem kb. 4-5 éve egy P2-es 128 mb-ramos gépem volt. de ennek vége. most karácsonyra kapok (szal már odaadták anyumék) egy 3.2 ghz-es, 1 giga ramos 9800pro-s gépet. aztán szentem olyan 4-5 évig megint kuss. amúgy videószerkesztéssel próbálkozok, azért kellett ilyen gép.
  • asysoft
    #10
    Ahogy mondod! Februárban összehoztam öcsémnek egy gépet, P2-350, 256MB RAM, Voodoo1:), később került bele egy Gef4MX440... A lényeg az, meglepődtem, mennyit tud ma is ez a gép: öcsém CoD-ozik, ugyan low grafikán, de 1024-ben, s kb úgy megy neki, mint nekem mediumon (AthlonXP1800+, 512MB RAM, R8500LE), valamint az egész gép eszméletlen halk...
  • zeus
    #11
    iiiigen az egy intel :))))))

    fléééééééééééééééééém