818
Büntetőpontok rendszere a fórumban
Szabályok: #1, #249, #260
  • St
    #1
    Eszembe jutott egy kiváló ötlet: mi lenne, ha ezentúl kreténségért, idiótaságért is 1-2 hét pihenőban járna? Gondolok itt arra, amikor például valaki magát nagyon humorosnak gondolja, és egy komoly topikba ír be humorosnak, viccesnek vélt, de egyébként idióta beszólásokat. Vagy például járhatna ban az alapból kretén "first post taker" embereknek is. Szerintem ha a kreténséget sikerülne kiküszöbölni, sokhelyütt emelkedne a fórum színvonala, hiszen van egy csomó ember, aki nem látja a különbséget a gumiszoba és a többi fórum között. Őket kellene korlátozni. Na milyen ötlet?
  • traXion
    #2
    szerintem jó
  • Johnyy
    #3
    szia!
  • Lacc
    #4
    Legyen.
  • Aquir
    #5
    de persze figyelmeztetés után, nem?
    ha meg már 1x elkövette akkor meg mehet normálisan
  • St
    #6
    Jó ötlet, ehhez lehetne büntetőpontokat osztani. Mondjuk a nickje mellett megjelenne egy kreténséget szimbolizáló büntetőpont (mint csillag), kurzort főlé víve megjelenne, hogy miért kapta. Ha 3 büntetőpont összegyűlik ban 1 hétre, ha 9 örökban arra a nickre.

    A büntetőpontokat moderátorok oszhatnák.
  • Johnyy
    #7
    áá örökban ne legyen, ja és az a 2 hér is sok!! 1 nap vagy pár óra!!!!
  • blackgamer
    #8
    fórum egyenlő chat? ezt utálom topic
    siralmas ez az egész fórum, max időtöltésnek jó suliban, vagy amig vársz hogy valami lejöjjön netről, vagy tv helyett, de szinte semmi infót nem lehet megtudni és az ide járó emberek zöme is tahó
    valamit ki kéne találni
  • traXion
    #9
    már félsz mi? :D
  • traXion
    #10
    az a gumi...
  • Met
    #11
    ja, fosik, hogy fél nap alatt megkapja az örök bant:)
  • Johnyy
    #12
    :DDDDD félek ám!! én kidöglök ha akár 3 napra is banolnak :(((
  • Met
    #13
    Ha valaki felesleges topicot, nyit azért kap bant?
    Azt hittem, hogy a "first post taker"-ek már kapnak bant.
  • Johnyy
    #14
    "first post taker" ez vát?? #1?? amúgy sztem is okéj de az úgy műxik hagumin kívül valaki hülyeséget szól be valahova akkor szósz hogy kuss ka mégeccer akkor már fenyegeted, ha nem értimeg akkor ban 3 óra ha ujakezdi megint figyelmeztetés de ha mégecer akkor meg 10 óra bann és így tovább,, sztem örökös bann ne legyen hacska nem egy idiota anzi iq szökevény araszol nemtudván mi az a számítógép......
  • St
    #15
    siralmasnak nem siralmas, de valóban vannak bajok, van pár köcsög akit le kell építeni.
  • St
    #16
    szerintem téged már most banra lehet pakolni, erről beszélek, még normálisan írni sem tudsz.

    ez nem a kerületi kisegítőiskola fóruma...
  • Bandew
    #17
    Ez szvsz sok viszályt szülhet. Mert mi van akkor ha valakinek csak épp jó kedve van és viccelni akar, oszt máris kapja a kreténpontokat.
    És akkor jönnek az anyázások, meg veszekedések, ami újabb bant szül...stb.
  • mukika
    #18
    De remélem, hogy a témainditási jog élvétele is életbe lép.

    Amúgy:
  • Johnyy
    #19
    simán lehet egy kis bünti de azt nem kell túlzásba vinni,, inkább előnyök legyenek mint hátrányok!!!! a királyságot díjazuk és ne a bakikat büntessük!!!!
  • QuippeR
    #20
    egyetértek, mivel ez egy fórum, a szmájlik ellenére nem látom xy arckifejezését.

    a másik meg, hogy ha egy 5 éve itt fórumozó arc szól be valamit, akkor száz hogy nem bannolják, míg a szerencsétlen újreget még azért is, ha véletlenül elüt egy billentyűt...
  • QuippeR
    #21
    ja és a gumin kívüli káromkodásért is lehetne bannolni, ez nem a sarki kocsma...
  • traXion
    #22
    :D
  • St
    #23
    büntetőpontoknak ez a lényege, hogy figyelmeztetés ne kerüljön azonnal banra. mondjuk azt is be lehet építeni, ha 1 hónapig nem kap újabb pontot, az összes pontja automatikusan törlődik.

    de annak se látom semmi akadályát, hogy egy ember egy nap összeszedje a 3-at
  • Bandew
    #24
    És ki(k) felügyelnék ezt az egészet?
  • mukika
    #25
    a gumimodoknak is lesz ilyen joguk??? :DDD
  • St
    #26
    nem
  • St
    #27
    moderátorok
  • mukika
    #28
    valahogy gondoltam.
  • Seth
    #29
    ez baromság....unalmas lenne és monoton
  • St
    #30
    hát, ha az jelent izgalmat, hogy pár hülyegyerek jó topicokat elbasz és mindenből csetet csinál akkor legyen unalmas és monoton
  • Johnyy
    #31
    én félek!!!! [fél]
  • St
    #32
    nyilván akik tudják magukról, hogy kretének, azok ellenzik a dolgot, dehát a cél pont ezek megregulázása
  • Bandew
    #33
    Sztem sem valami jó ötlet. Most nem azért, mert hogy én állandóan hülyülnék (de bevallom néha rám jön :-D), csupán csak ha valaki vmit csinál, az azután hozzátartozik a fórumhoz, hiszen reakciókat vált ki.
    Ha ezt az egészet törölnénk, azzal megcsonkítanánk a fórumot és egy irányított eszmecsere lenne az egészből.
  • St
    #34
    ez az elérendő cél
  • Garfield
    #35
    Nem rossz ötlet.

    (Bár a topiknyitási jog korlátozása sem lenne rossz bizonyos hozzászólás alatt, hogy valaki ne csak azért regisztráljon, hogy nyithasson egy topikot.)
  • Met
    #36
    Persze, majd a moderátor órával a kezében fog fórumozni.
  • traXion
    #37
    ez igaz... még olyan lesz mint az IM
  • St
    #38
    értelmetlen gumimodoknak ilyen jogot adni, közülük viszont 1-1 komolyabb ember, akik felelősen járnak el kaphatnak majd ilyen jogot.
  • Garfield
    #39
    (Azért halkan megjegyzem, hogy a magyar neten van jópár olyan fórum, amelyek elvannak nagyszerűen úgy, hogy a fórumozóktól nem tűrik meg az öncélú ökörködést.)
  • Met
    #40
    Kereső nem használatáért 3 nap ban.