50
Mindent róla, amit csak lehet
  • CLINT EASTWOOD9
    #1
    Kinek hogy tetszik, képeket gondoltam ide rakni!
    Ma agyák a viasat 3-on 19-00-tól 19:35-ig!
    Nekem nagyon tetszik szerintam szuper film!
  • Punker
    #2
    nem film hanem sorozat, és szerintem fölösleges képeket kirakni belőle.
  • traXion
    #3
    tipikus magyar szar

    kár volt levenni a Csernust helyette
  • Punker
    #4
    10 éve mikor csinálták jó volt
  • traXion
    #5
    már akkor sem...
  • Kori
    #6
    szerintem jó újra nézni
  • Darkboy
    #7
    nagyon faja :)
  • CLINT EASTWOOD9
    #8
    Lehet hogy ma már egy kicsit leavult de azért még szuper jó!!!!!!
  • mukika
    #9
    azért ez enyhe túlzás.
  • STLRR
    #10
    Szerintem szanalmas...
  • Taranov
    #11
    Szerintem közepes, annak idején még elég jó volt, mostmár talán csak az emlékek felelevenítése céljából nézném, de nem nézem, nem köt le eléggé már.
  • ThePartyFace
    #12
    A legjobb a hegymászós-excibicionistás-ikres rész:)
  • Botond #13
    ja,neked lehet nem jött be 4évesen :-P amúgy sztem is jó,főleg,mert az asszony leköti,és addig is nyugodtan játszhatok :-)
  • Rafaelo
    #14
    kicsit savanyú kicsit büdös de a miénk !!!

    10 éve télleg jó volt sokan nézték ma meg letagadják a mocskok
  • Hentes Bill #15
    akkor ne nézd
  • _Vegeta_
    #16
    Sztem anno mindenki nezte. Jo volt egesz csalad nezte, szerettem. Most mar nem neznem meg. :)
  • AnuluWork #17
    Szerintem eröltetett volt. Aztán ahogy nőttek fel a gyerekek, már szar is volt. Unalmas. Amolyan Apám beájulna dramaturgia. A reklámozás enyhén hányás volt.

    Nem tudom. Nálam egy jó vígjáték ott kezdődik, hogy: "Dadus".
    Majd a "Celeb", "Egy rém rendes család" és a "Halló, Halló" szintű brit sorozatok következnek ...
  • bigapó
    #18
    Már régóta megy, mert a Spáh ikrek igencsak megnőttek a tegnapi részben:))
  • Balu san
    #19
    Ne felejtsük el, hogy a rendszerváltás utáni első magyar "modern" sorozat volt.
    Egyébként qrva jó forgatókönyveket írtak Szurdiék és a színészi gárda is igényes volt...
  • Nh Shevits
    #20
    régen tényleg elment, de a legnagyobb hülyeségnek tartom hogy most újra elkezték lejátszani. a mostani tv-zésbe nem fér bele. nem is értem hogy vállalta be a kiaszar3. a Bl-ről meg jólenne ha leszállnának már mert a Sport1 sokkal jobban csinálná. de még az m1 is. utálom hogy fenn kell maradnom éjjel 1ig hogylássam mi is volt aznap. szóval ennyi. familia szar. sorry
  • lacxox
    #21
    Kezdetben nagyon jó volt, aztán ráuntunk és kinőttünk (a nép) belőle. A reklámok már akkor is fájtak, de amúgy éveken át eseményjellege volt a vetítésének, mindenki ott ült a tévé előtt.

    De a régi sorozatok már csak ilyenek, klasszikus a Nők a pult mögött...:o) Akkoriban nézte az ember, most meg ha belenézünk...hm, szóval vicces...:o)
  • CLINT EASTWOOD9
    #22
    Ami régen vicces volt azt ma hogy a francba untad meg????????
  • Nh Shevits
    #23
    teljen más ma a vicces. azért történt egy s más azóta amióta azt levetitették és elment egy pár év. ma már inkább az amerikai féle tinédzser-vigjáték a top, de ha már sorozat kell, akkor tényleg inkább A RÉM RENDES CSALÁD, mint ez... magyar szar
  • Punkerwork
    #24
    nem magyar szar, csak közben eltelt 10 év és bizony megváltozott az élet és megváltozott az életfelfogásunk is.
  • AnuluWork #25
    Szar volt ez tíz éve. A 23572438786348276843689. rész után már kicsit uncsi volt az eddddddddddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiig, edddddddddddddddiiiiiiiigggggggggg szintű poénáradat ...
  • Balu san
    #26
    Ennek ellenére rendkívül jól emlékszel rá... :)
  • AnuluWork #27
    ha bekapcsoltam, mindig ezt mondta. Nagyon gáz volt ...
  • Nh Shevits
    #28
    szerencsére fogalmam sincs miről beszéltek!
  • artschiatwork
    #29
    egyetértek.
  • Sephi
    #30
    "Hajnalka...te ezt nem tudhatod"

    :DDD
  • lacxox
    #31
    Clint Eastwood9: ne mondd, hogy mondjuk a Bud Spencer-Terrence Hill-filmeken ugyanúgy harsányan röhög az ember minden egyes orrbavágáskor most, mint a nyolcvanas évek közepén...
  • Nh Shevits
    #32
    akkor sem az volt az igazán vicces. én azt birom hogy a Bud Spencer mindig kurva nyugodt és laza volt. én azon röhögtem.
  • artschi
    #33
    talán elfogult vagyok, de én szoktam röhögni (még ha nem is annyira harsányan) az orrbavágásain.
  • Csaba
    #34
    Nem is az orrbavágásokon röhögök, hanem a kurva jó poénjaikon. PL. a Bűnvadászok című filmjük, amikor beállnak zsarunak. Az kész.:-))
    Vagy az Ördög jobb és bal keze 2-ben a kártyázási jelent az zseniális, illetve az utána lévő jelenet, ahol szépen kiosztja Terence Hill a zsugást hapsit. (Pofon, kiveszi a fegyvert, elrakja, pofon, mindez felgyorsítva, aki látta, az tudja, melyik jelenet..) Azon ma is röhög az ember, mert zseniális trükk.:-))
    De említhetném az összes filmjüket. A különben dühbe jövünkben pl. amikor énekelnek a kórusban, közben a bérgyilkos lesi őket. Hát azon tönkreröhögöm magam még ma is.:-)
  • flashX
    #35
    kurva szánalom
  • Nh Shevits
    #36
    az
  • CLINT EASTWOOD9
    #37
    Fejtsd ki mit tartasz szánalsmasnak a filmben?
  • nemcsakfeel
    #38
    még egy értelmes topik!!!!44

    azért szánalmas, mert tehetségtelenkednek, szar a rendezés, szarok a szövegek, nem vicces, nem elgondolkodtató, nincs benne semmi érték.
    mi hiányozhat még belőle ?
  • Laffite
    #39
    csak ordibálnak és rohangálnak benne, a sztorik szarok, a szereplők szarok, tíz éve is hánytam tőle, ma is, de most kicsit már jobban érzem magam, hogy ezt itt végre leírhattam...
  • flashX
    #40
    #38, #39