11852
  • antijedi
    #1
    ennek mé nincs még topikja? :)
    official honlap :)
  • Zsolo007
    #2
    mikor fog kijönni?
  • nick név
    #3
    Released: Q1 2005
  • nick név
    #4
    énnaon várom már, csak remélem nem lesz olyan mint az elsö, nekem mindig kilépett...
  • antijedi
    #5
    jah elsőben elég zavaró volt, gyakran kellet menteni, de már biztos fejlesztetek rajta :)
    amugy az egy mai napig fent van a gépemen :)
    remélem méltó utod lesz
  • Esrohnoil
    #6
    masszív vasszív? :)
  • nick név
    #7
    nekem is fenn van :)
    fejlesztés része nem teccett :( mega zindustry épités semmit nem értem vele mo-n
    remélem a köv jobb lesz
  • antijedi
    #8
    hát mo kicsit érdekes helyzet, maugy industry tényleg érdekes volt... 5ös industry felett nem érte megy egyszerüen fejelszteni tovább mert több volt akiesés, erre valami jobb rencert kéne
    fejlesztés jó volt szvsz csak kcisit átláthatóbbra kéne még több fejlesztésel és pl ugy hogy a külömbözö egységeből te készithesd el a saját tank tipusod pl ne csak előrelegyártott cuccos legyen... az sokat dobna rajta szvsz
  • nick név
    #9
    hát jah jobb lenne, de nekem az öreg europa universalis-os fejlesztés teccet minél több pénz azt jovan csak az meg túl 1xű volt
    jah nekem meg mindig elfogyott a világbol a rubber :D
  • antijedi
    #10
    hát nekem nem az egyszerüség a szempont... :)
    inkább a minnél több lehetőség minnnél egyedibben lehesen fejlődni :)
    jah rubberből elég kevéske volt :) lehetne már picit több, az olajbol emg picitt kevesebb mert abbol tényleg nem votl tul sok pl németeknek asszem :)
  • nick név
    #11
    az jo ha egyedien lehet fejleszteni, de ne legyen tul bonyolult és az 1ben szvsz kurvasok ic-be került a fejlesztés szal mo-n nem fejlesztettem túl sokat :)
  • antijedi
    #12
    mo a valóságba se fejlesztett tul sokat...
    az emg hogy bonyi nem baj megtanulható..., akinek meg nem jó hogy ész is kell hozzá az ucse jácik iylenel
    szvsz ha bonyi akor is idővel simán emgtanulható..., esetleg egy rendes tutor hozzá...
  • nick név
    #13
    jah ez igaz, de szerettem volna belekezdeni 1 kis hódításba :D
    hát nemtom ami az 1ben volt assem volt oan bonyolult, de szvsz kicsit túlkombinálták
    a tutor az télleg szinte semmi nem volt, az eu-ban is igy volt uh ettöl sem várok sokat :(
  • Sephi
    #14
    Ha'! Ennek az elso resze marha nagy jatek volt! Kb fel ora es uninstall!
  • antijedi
    #15
    megse lepődök rajtad :)
    igaz ehez ész is kell akinek nincs annak tényleg kellemetlen :)
  • Botond #16
    szerintem is nagy visszalépés volt a gém europa universalis 1-2 után :-( remélem a második rész jobb lesz
  • antijedi
    #17
    hát lehet bár én jobban csipem 2.vh-t mint azt a kort szal szeirntem nem..., mongyuk nem nagyon emléxek eu1-2re mert csak keveset jáccotam velük de nekem sokkal jobbnak tünt hoi :P
  • nick név
    #18
    szvsz nem, utáltam hogy csak 3 provinciát lehetett kérni az 1-ben, elfoglaltam fél törökországot és 3-at kaptam, ez nagyon nem teccett. A 2 az már jobban teccett föleg hogy az összes országgal lehetett jáccani (ha jol emléxem), de énis inkább a 2vh-t kedvelem, és ha jol néztem a képeket a hoi2-röl a cserekereskedelem is sokkal jobb, ránézésre is sokkal-sokkal jobban teccik az egész játék
  • Botond #19
    akármennyi provinciát lehetett kérni,pontosabban az egyben elkérhetted az összes provinciáját,csak a fővárost nem,azt csak második körben és akkor annektáltad az országot,a 2ben ez mehetett egyből,ez például nem is tetszett,végigszaladtál törökországon,és hopp tied lett az egész törökország meg eltünt,micsoda marhaság,hoi meg számomra túl kis időintervallumot ölelt fel,nem tudtam kibontakoztatni teljes tehetségemet :-( sztem eu1 volt a legjobb,a 2 is nagyon jó volt,csak pár dolgot visszalépésnek éreztem,de hoi kifejezetten nem tetszett
  • antijedi
    #20
    izlések és pofonok :)
  • nick név
    #21
    jah lehet valami ilyesmi volt, sry régen jácottam már eu1-2vel, de nekem akkor is jobban teccet a hoi :)
  • nick név
    #22
    demo
  • antijedi
    #23
    ez komoly? már is itt a kettő demoja?
  • nick név
    #24
    jaja
  • antijedi
    #25
    hát a game lesz szvsz de ez a demo egy kalap szar..., semmit nem lehet benne csak harcolni az egységekkel ami gyk töredéke a rendes gamenak..., elég nagy kibaszás ilyennel kiszurni az ember szemét... :/
  • antijedi
    #26
    *hát a game jó lesz szvsz
    :PPP
  • nick név
    #27
    jah meg a térkép is csak fél franciaország volt, meg 1-2 német terület...
  • antijedi
    #28
    jah mivel ez egy scenario csak..., elég gyenge eresztés..., de viszotn igy kinézet alapján a full game igen jó lesz
  • Renegade
    #29
    én nem értelek titeket. Egy nagyon frappánsan megcsinált játék volt a HOI. Fel kel "patch"-elni, mehet rá a magyarítás és le kell rohanni a fél világot. Az tény, hogy "sajnos" nem műküdik a legyártok 10gigatankotéskinyírokmindenkit. hát igen aki RTS-en nevelkedett az ne játszon ilyennel. :-)
    az indexen nem véletlen generált pár ezer hozzászólást.
    Pár nap és megjelenik elméletileg.
  • Since
    #30
    Valaki játszik ezzel a játékkal? :)
  • nick név
    #31
    nem, mert még nem jött ki csak a demo

    amugy valakinek behozza a paradoxplaza.com-ot? mert nekem nem
  • nick név
    #32
    vagy kijött már?
  • Since
    #33
    kijött :)
  • nick név
    #34
    ehh lemaradtam :(

    nah mind1, elkezdtem tölteni, amint lent lessz ki is probálom gyorsan
  • Since
    #35
    kicsit zavaros a játék de szerintem egész jó stratégiai game :)
  • Hmuda
    #36
    Hm, erősen emlékeztet a jó öreg Europa Universalisra. Véletlen nem ugyanazok csinálták? Amúgy eddig tetszik, bár sajna magyarokkal nem lehet lenni, pedi poén lenne velük meghódítani a világot. :D
  • Hmuda
    #37
    Bocs, mégis vannak magyarok. :-)
  • Since
    #38
    Én nemtudtam magyarokat választani
  • nick név
    #39
    jobb klikk amikor országot választasz és felhozza a listát

    de ugyanazok készítik
  • Hmuda
    #40
    Vidd lejebb a listát és a Barbarossánál lehet megunkkal lenni. Elsőre le is nyomtuk a szovjeteket. :-)