48
WMV -Windows MEdia Video -asszem
  • akyyy
    #1
    Heló nem tud valaki konvertálót? amivel wma-t konvertálnék aviba? Aviba kéne, ez fontoss. amint van és tudomást szereztem ról a, törölhető vagy zárható ;)
  • Chaos Mad
    #2
    sztem radtools tud iet.
  • akyyy
    #3
    bizti?........azt tom hogy az bik-et és rad-ot tud, de wmv-t avivá... hmmm
  • akyyy
    #4
    de ha van WMV-ből 3GP-be konvertáló annak örülnék legjobban ....de elég aviba, mert amoan konvertáól van
  • Chaos Mad
    #5
    ehehe.. lehet nem tud méksem :D
  • Takezó
    #6
    vazze,
  • akyyy
    #7
    google yahho semmi tnem lel, help fontoss, plzzz.......
  • akyyy
    #8
    ha előtem irtad be pont de nem lel, lelj mr nem lécci plzzz htx
  • Takezó
    #9
    példa
  • akyyy
    #10
    megnézem működik e veri thx
  • Marcell
    #11
    A GUGLIBA - beirod, hogy "wmv to avi" aztan kereses. Tobb, mint 21.000 oldal foglalkozik a temaval. Pl.:
    http://www.riverpast.com/en/support/tutorials/convert/wmv/avi.php
    WMV to AVI MPEG Converter 1.01
    STB.
  • akyyy
    #12
    regisztrációs kód hol lelek?
  • Marcell
    #13
    Vedd meg a progit, vagy hasznald a trial verziot!
    De ha csak elhagytad a regisztracios kododat, akkor itt lelhetsz kodokat: astalavista.box.sk.

    Ja meg van egy DC++ nevu program is...

    UI: Nem bantasbol, de te hova valosi vagy? Gondolom külhonból irkálsz.
  • akyyy
    #14
    nem , csa most ez hosszú és minéll hamarabb kellet a konvertáló mert holnpara kelle tkonvertálni telefonra videokat
  • akyyy
    #15
    és wmv-vel nemigen volt eddig dolgom
  • akyyy
    #16
    meg egyébként is, most ez off, de azért van a fórum hogy emberek segítséget kérjenek olyanoktól akiik jártasak, így nem kell mindi gGooglézni :P.
  • Devla
    #17
    Ha mar ennyire surgos, Googlezni par perc, viszont amig valaszol valaki tobb ora is lehet :D
  • akyyy
    #18
    szerencsém van :D. mert válaszoltak......megfigyelmtem mostanság ritkán nyitnak sg topicotés amitn meglátja valaki rögtöm ír bele...legalább egy fejet
  • Devla
    #19
    Ja, az SG tokeletes hely arra, hogy levezessuk a felgyulemlett agressziot. Nem is tudom, mit kezdenenk a sok ujreg nelkul, lehet mar az utcan gyilkolasznank az artatlan embereket
  • rezsofiz
    #20
    Sony Vegas 5
    Ez az igazi.
  • zoxo
    #21
    ez mit, mire tud konvertálni?
    Mostanában lehúztam CSAK KIPRÓBÁLÁSRA GXTranscoder v2 progit, de valahogy nem sikerült semmit se konvertálni vele. Tök hülye vagyok hozzá, valahogy nem jövök rá a logikájára. Pedig jónak tűnik a progi.
  • blackgamer
    #22
    divx aviból wmv-ra szeretnék konvertálni melyik progit ajánljátok hozzá?
    (tudom romlik a minőség, de most erre van szükségem)
  • zico87
    #23
    elvileg akár a movie maker 2 is megtudja,vagy valami jobb videóvágó !
  • blackgamer
    #24
    na igen, esetleg valami bevált dolog? nekem nem müxik semmi
  • Evin
    #25
    Windows Media Encoder 9 vagy 10.
    Igaz, hogy microsoft, de mégiscsak övék a wmv szabvány.
  • blackgamer
    #26
    tudsz légyszi egy közvetlen linket adni? (nem hitelesíthető a temékkulcsom)
  • Evin
    #27
    Itt a 9-es. Lehet, hogy 10-es mégsincs még.
  • blackgamer
    #28
    error-al kilép :( lehet az a gondja, hogy kodec pack is van a gépemen, de közben a Divx is telepítve van, és az avi is divx tömörítésű, havernak elküldtem és nála is error
  • Evin
    #29
    Lehet, hogy nincs fennt neked wmv kódek. Ezt rakd fel, és ha továbbra sem megy, tudok mondani 1másikat is.
  • blackgamer
    #30
    találtam egy ilyet: Ultra AVI converter, ezzel úgy tűnik müxik [kopp,kopp,kopp]
    köszi a tippeket! (sajna azzal sem működött valami miatt)
  • dokar
    #31
    Ne szerencsétlenkedjetek! Tipp:

    Blaze Media Pro is powerful, all-in-one media converter, editor, burner, and ripper software application supporting all popular media formats, audio and video conversions, audio CD ripping, video construction, video decompiling, audio editor and recording, audio and data CD burning, video CD (VCD and SVCD) burner, video editor and movie editor (AVI, MPEG, WMV, etc.), MPEG encoder and decoder, the ability to convert (record) MIDI to MP3, WAV, WMA, and OGG, batch video processing (over 30 supported processing operations), video capture, media management, audio and video playback (including full playlist support), and much more!

    Crack van hozzá a neten. Sok sikert!
  • MrStokes
    #32
    Sziasztok!

    Nem tudja vki, hogyan tudnam kinyerni a WMV hangsavat vmi emberi formatumban?
  • robertone
    #33
    Szedd le az ulead.com oldalról a video studio 9 trial verziót, azzal nagyon könnyen le tudod választani a hangot a videókról és ki tudod menteni wavba. Könnyű kezelni.
  • SaintSavin
    #34
    Most találtamszembe magam egy problémával. Ha ki szertnék venni egy képet egy filmből és elindítom a media playerrel a filmet és print screennel készítek egy másolatot mondjuk paintba, és elmentem a képet, akkor újra betöltve minden látszik kivéve a médiaplayer tartalma.
    Ez avi filéknél nem probléma, mert virtualdubal megismételve ezeket, minden ok, de wmv filéknél mit tehetek, azon a két triviális megoldáson kívül, hogy leteszek ezen terveimről :), vagy, hogy átkonvertálom aviba?
  • blackgamer
    #35
    BPlayer lejátszóval, P betű lenyomásával a player könyvtárába készít képet
  • SaintSavin
    #36
    kipróbáltam, hurrá! működik
    köszi :)
  • fityusz
    #37
    AzAll Video to Audio nevű progival tetszés szerint wav-ba, mp3-ba,wma-ba,vagy ogg-ba is lementheted.
  • tojas1
    #38
    Sziasztok

    A dvd lejátszom DIVX-es és nem viszi a WMV kiterjesztésű fájlokat/kisfilmeket/.Tudnátok egy programot ajánlani amivel átkonvetálom AVI-ba vagy DIVX-be.
    KÖSZÖNÖM
  • droland
    #39
    BÁRMI, amit megnyit a windows media player vagy a nero multmédia lejátszó és át akarod konvertálni VAGY AVI-ba vagy VCD/SVCD vagy DVD-be: Nero Vision Express.

    Szerintem az embereknek ott van a gépén a nero vagy így vagy úgy, és NEM kinyítja a szemét, hanem telepít ORBA SZÁJBA EZT AZT, holott már ott a program a gépén, aztán sír, hogy így lassú meg úgy...

    Nevetséges...
  • jolánka9
    #40
    Heló mindenkiek! Valaki nem tudja, hogy hogyan és milyen programmal kell bik-et avi-ba vagy wmv-be vagy esetleg mpeg-be konvertálni? Mindegy, csak a Movie Maker beolvassa. Eéőre is köszi!