1661
IL-2 a\'la Csendes ocean
F.A.Q
  • ShaiHulud
    #1
    2004-10-12 Pacific Fighters (c) Ubisoft RELOADED 107x15 MB 7.0
  • magus
    #2
    ez arkad csitt csatt bumm bumm lovoldozos moka vag verprofi szimulator?
  • grebber
    #3
    Képségek
  • FREAK
    #4
    erősen az utóbbi

    IL2-t ismered?
  • M@TriX
    #5
    pontosan! ez nem egy árkád gém, az tuti...
  • a.carkey
    #6
    Mintha Pearl felé tartanának ... :)
  • Punkerwork
    #7
    nem volt már ennek a game-nak topic-ja? vagy csak máshova spam-meltem be a képeket? :)
  • FREAK
    #8
    Sturmovik topikban ment eddig a téma, de mivel már GOLD, megérdemel egy sajátot szvsz
  • Nemcso
    #9
    U.a az Oleg Maddox és csapata készítette, mint az Il-2, Il-2FB, AEP progikat. Mind a történetvezetés, mind a garfikai megoldások azokra hajaznak, csak itt a csendes-oceáni hadszintéren folynak az események: Pearl, Midway, Okinawa, stb.
  • ShaiHulud
    #10
    asszem ha egyszer meglesz akkro elleszek vele jo darabig... imadom csendes oceani hadszinteret...regen volt a 1942 PAW az de jo kis gem volt remelem ez is hozza azt a feelinget.
  • MrTressy
    #11
    Kint van már.Ott figyel nforceon is meg a privi ftpken is
  • ShaiHulud
    #12
    tudom :) de attol meg nekem nincs meg:)
  • FREAK
    #13
    1942 komoly volt, mindig repültem 40 percet aztán első körben szarrá lőttek :D
  • Bucser
    #14
    Ez A sturmovik sorozat ujabb tagja, csak ezuttal Pacific Fighters a címe. rátelepül az Ace Expansion Packra és torrentről is szedhető már...
  • magus
    #15
    jah ismerem, csak en errol lattam kepet asszem vhol, es ott ilyen csilli villi arcade moka volt, azert furcsalltam, hogy jon ide az il2
  • neuro
    #16
    van egy arcade pacific-es játék is, ami mostanában jön majd ki de ez nem az :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #17
    Ennek az arcade pacific-es repszimnek mi a neve? Köszi...
  • SarkanyfuaRUSH
    #18
    Mármint nem a pacific fighters-re gondolok, mint arcade, hanem annak a másik gamenak a nevére vagyok kívácsi, amit neuro említett :)
  • neuro
    #19
    Talán Pacific Warriors? De nem biztos...
  • Glpetyus
    #20
    Hű,ez elég jó...
    Remélem B-29-el is lehet "csapatni" :P
  • ShaiHulud
    #21
    akinek megvan rakjon mar be par screenshotot legyszi:)
  • Tihy
    #22
    Sziasztok!

    Tudtok valami olyan oldalt, ahol fel van sorolva az összes repülhető típus? A hivatalos oldalon is csak annyit találtam, hogy 40db meg néhányat felsoroltak.
  • neuro
    #23
    bop.agria.hu

    október 7-ei hír

    ha hazaértem felrakok pár képet
  • Tihy
    #24
    Köszi!
  • FREAK
    #25
    CD1 r40 nincs valakinél letölthető formában? (DC nem jó nekem)

    thx és sry
  • Bucser
    #26
    Nos vélemény... Nekem az a Corsair kicsit könnyen repülhetőnek tűnik.... Vagy én vagyok szigorú???? Megfordítom a szárnya körül és 2 Mp alatt 450-ről 200-ra lassul landing flaps kiengedve gáz nullán.... és ami a legdurvább!! utánafordul símán a zeronak....

    Mondjátok, hogy tévedek és ez a valóságban is hasonló volt.... arról nem is beszélve, hogy 730.al zuhanva pilótának semmi baja és a gép is vígan elvan...

    viszont pozitív, hogy végre tízes lépésben méri a magasságot és a légvédelem ai-ját lehet állítani:)
  • neuro
    #27
    Hát a Corsair az egyik leggyorsabb repülőgép volt a háborúban (710km/h @ 7000m vízszintes repülésben!), és a nagy méretének és súlyának köszönhetően elég hamar eldobja a sebességét fordulóban. Szóval ezzel szerintem nincs gond. Nekem még nem sikerült Zérót lefordulni vele, és ahogy olvastam másoknak sem (mármint a valóságban) :) A Corsair alapvetően B&Z vadász. Szóval azoknak a Zéró pilótáknak, akik ellen te mentél biztos rossz napjuk volt, hogy hagyták magukat forulóharcban lelövetni :)

  • hiba
    #28
    bazel nalam nem tett fel a telepito egy exet, mia francer?
    il2fb.exe - a program konyvtarba nem letezik
    hol van?
  • hiba
    #29
    ah nem standalonet raktam feeh :(
  • [HUN]Crassus
    #30
    Ha van fennt a gépen il2AEP akko kell valamit trükközni vagy símán rátelepszik??
  • FREAK
    #31
    simán
  • neuro
    #32






  • antijedi
    #33
    váááá, és nekem még egy cd :(((
    meg még egy hétvége mert nemrég rendeltem emg a joyt és ehéten már tuti nem jön emg :/
  • neuro
    #34
    Én sem vagyok büszke rá, hogy egyelőre(!) nem eredeti PF-el játszok, de ezt szeretném ha mindenki elolvasná, és elgondolkozna rajta:

    ---

    Oleg posted in Sukhoi.ru forum in this thread:
    http://www.sukhoi.ru/forum/showthread.php?t=28761&page=1&pp=25

    Oleg is very concerned with illegal distribution of PF over the Internet.
    I will compile in one post what Oleg said in his answers in that thread.

    ----------------------------------
    In the first year of the original IL-2 run %20 of the users were using pirated copy of the game. Mostly in China and Russia. Percentage of illegal users on the West was negligible. Profit was enough to justify frequent free add-ons and even development of FB.

    But now (with FB+AEP) about %60 of users worldwide are using pirated version of the game.

    Oleg’s company is on the edge. At the moment development expenses exceed profit. Profit from FB + AEP (especially) is less then from original IL-2. Profit does not even cover salaries of the developers.

    Hope is that PF is going to change it, but it is only hope.

    If piracy continues with PF – don’t wait for "the future project" (BoB).
  • FREAK
    #35
    és ezek után még van, aki büszke rá, hogy warezt használ........
  • antijedi
    #36
    erre énsem vagyok büszke spec, de szeirntem én majd ha kijön valami all in one csomag (alap + aep +pf vagy ha esetle lesz késöbbi kieg akkor az) akkor fogom csak megvenni, de ettől függetlenül szvsz a 60% nem mo miatt van..., az emg hogy nyugaton miért nem veszik emg ennyien számomra is rejtéj :(
  • antijedi
    #37
    jah sajnos mo-n ez a tendencia, meg lehet érteni hogy átlag embernek nincs rá pénz de legalább ne reklámozná hogy ő miylen faszagyerek ettől (sajnos sokan vannak iylenek még sg-n is néhol...)
    nekem si több warezolt game van meg mint eredeti de én elgalább nem reklámozom és nem ettől akarok nagyfiu lenni mint néhány tizenéves kis pöcs... :(((
  • neuro
    #38
    Az a szomorú az egészben, hogy itt nem John Carmack-ról van szó, aki nem tudja már hová tenni az új Ferrariját, hanem egy átlagos halandóról, aki próbál abból megélni, amihez ért és amit szeret csinálni...
  • antijedi
    #39
    jah pontosan..., meg il2 pont nem az a stilusu game akit midnenki letölt egy proba erejéig általában (mint pl d3 és társai) hanem amivel főleg azok jáccanak akik tényleg szeretik ezt a játékot...
    és nekem sincs kurvára pénzem a mai árak melelt iylesmire mégis azokat a gamekat amik igazán bejöttek elöbb utobb megvettem vagy meg fogom venni...
  • antijedi
    #40
    amugy szvsz ilyeneknél kéne hogy dc hubokon pl ne lehessen megosztani nem olyanoknál mint pl az argo amit csak azért mert egy okostojás aki faszacsákónak hiszi magát "felszólitotta" az embereket hogy ne illegálisan szerezzék be a filmjét... (amit pl az iylen stilusu megnyilvánulások otán még illegalba se fogok megnézni nemhogy eredetibe...)