20
  • Keroo
    #1
    "Ezen kívül dolgoznak olyan számítógépek kifejlesztésén is, amelyek egy biztonsági rés érzékelése esetén automatikusan lekapcsolódnak az internetről vagy a belső hálózatokról."

    Amely funkció természetesen kikapcsolható lesz...
  • NEXUS6
    #2
    "A redmondi cég vezetője hozzátette azt is, hogy hasonló esetek azonban a Windows operációs rendszereken nem fordulhatnak elő, mivel a Microsoft egy működő digitális másolásvédelmi technológiát (DRM) fejlesztett ki."

    Mivaaan?
    Egyik hüleséget mondja a másik után! Ez el is hiszi azt amit mond, vagy csak azt hiszi, hogy mi elhisszük, vagy azt hiszi, hogy a médiának csak ilyen fekete fehér igen nem gonosztengelye szabadvilág mondatokat nyilatkozhat?

    "Ezen kívül dolgoznak olyan számítógépek kifejlesztésén is, amelyek egy biztonsági rés érzékelése esetén automatikusan lekapcsolódnak az internetről vagy a belső hálózatokról."

    Na de ki érzékeli ezt a biztonsági rést? A kompjúter bizti nem, mert ha képes lenne rá akkor nem is lenne biztonsági rés.

    Ezek szerint a vállalattól kap egy riasztást, hogy amíg nem frissíti a legújabb sp-vel a rendszert addig kaput inyternyet.
    Úgy is uncsi volt már a sok féreg meg spam meg melissza.
    Az új virnyákok majd szépen küldenek egy csomó téves riasztást a levlistán levő haveroknak, aztán a gazda gépet is kilövik, a nyugati félteke meg sötétségbe borul. Gratula.

  • dez
    #4
    "Egyik hüleséget mondja a másik után!"

    Ez nem csak hülyeség volt, hanem szándékos hazugság...
  • the Godfather
    #5
    "Ballmer egyébként hágai útja során az újságírók kérdésére hivatalosan is megerősítette, hogy a Windows XP utódjának szánt Longhorn operációs rendszer 2006-ban fog megjelenni. Mindez azt is jelentheti, hogy a szoftver csupán 2006 december 31-én kerül a boltokba."
    Ez kérem ki van csukva, mert eleve kizárt hogy karácsony után jelenjen meg, és ha karácsony elött jelenik meg, akkor a legjobb idöpont az iskolakezdés elötti idöszak. Mert ha nem igy történne meg, akkor nagyon sok pénztöl esne el a " The Firm", (ugyebár januárra mindenki elköltötte a pénzét) illetve sok-sok hardver gyártó cég, mivel hogy uj Windows-hoz ujjabb hardverek dukálnak, ugy-e, persze nem feltétlenül....szal 2006 nyara....de remélem addig a Linux annyira ismert lessz, hogy nem lessz annyira szükség winfosra.
  • Cleawer
    #6
    olyan számítógépeket terveznek amelyek lekapcsolódnak maguktól a hálórol,biztonsági rés esetén? az opreendszerbe van a hiba ,nem a gépbe(szerintem)
  • DW
    #7
    Akkor félpercenként disconnect lesz:D
  • papabear
    #8
    Ja kiírja, hogy amíg az updatet le nem töltöd, nincs net. Ja, hogy nígy nem is lehet letölteni?
    Irány a bolt, 1-2 héten belül már kapható a frissítés. Otthon aztán feltelepítés után 2 nbappal másik hiba, újra az egész...
  • strogg
    #9
    Nah ilyen hülyeségek miatt van elegem a wines világból. Most tényleg nem fikázni akarom a wint (véleményem úgyis ismeretes), de ilyen gondolkodású vezetőkkel az m$ lassan pont annyira baxik ki a vásárlóival, mint egy virnyák író programozó.:)))
    Egyébként most komolyan. Észrevettétek, hogy nincs mégegy olyan cég, amely ekkora szinten baxna ki (ilyen döntések,ötletek), és ennyire fenyegetné a vásárlóit? (BSA) És jól jellemzi a felhasználók birka gondolkodását a következő.
    Ha egy TV, videó, vagy bármilyen más gyártó elkezdené ezeket leművelni, a fogyasztó szó nélkül a konkurens terméket venné. Míg az informatikai iparágakban ez eszébe sem jut.
    Erre épül az m$. Ilyen "birka" felhasználókra.
    Szerintem.
  • mechorg
    #14
    Valamikor mondtam valamit valakinek valahol, de nyilván félreértette ha megsértődött...
  • Piscator
    #15
    "Visszavonta..."
    Na azért.
    biztos a sok sg-s véleénytől :)
  • lola
    #16
    Tisztelt moderátor!
    Miért moderálandó szöveg az, hogy nekem az a véleményem, hogy Steve Ballmer elmebeteg és gyógykezelésre szorul?
  • NEXUS6
    #17
    Nekem is az a véleményem!

    Nem biztos hogy valóban súlyos, talán egy túlkompenzált kisebbségi komplexusból fakadó személyiség zavar.

    Asszem ő se tudta befelyezni az egyetemet mint a cimbije, szerintem ez okoz nála idült fruszrációt.
  • pafi
    #18
    ballmer iPod
    Na megtaláltam. Ezt még akkor csinálták, mikor kijött az iPod.
    Nézzétek meg qvajó!
  • Tetsuo
    #19
    :) nekem is bannolni szokták az ilyesmit..
  • Laci
    #20
    Jajj ugyan már gyereket, komlexusok, idegbajok ilyen zavar olyan zavar...

    Egyszerűen csak arról van szó, hogy a fickó hazugsággenerátorai első körben ezt a verbális bughalmazt és egyben gusztustalan és teljesen logikátlan, hazug baromságot javasolták neki, aztán amikor a kijelentéseket utána leellenőrizték, megkérdezett a megkent ügyvédeiből néhányat hogy most akkor mi legyen, mert ez tényleg durva, aztán gondolom a végén abban egyeztek meg, hogy a legjobb megoldás ez a nyilvánosság előtt való UNDO művelet. De ha egy ennyire nagy baromságsorozatot kell visszavonni, az már rég nem kéne hogy hiteles legyen, de fogadok egyesek még ezek után is az Ő és cége fényezésével fogják intenzíven tölteni az idejüket. Hosszútávon mondjuk nem hiszem hogy ez kifizetődő, de akkor csak hajrá!