68
Mi a gond?
  • Munch
    #1
    Van egy Logitech Cordless Optical egerem. Ha hirtelen mozdítom, össze-vissza ugrál. Mint egy ócska A4tech. Eddig semmi baja nem volt, gyors mozdítással simán a képernyő egyik végéről a másikra értem. De most ha elmozdítom, egy ilyen körpályát ír le egyhelyben. Nagyon zavar, mert gyorsan szoktam vele kattintgatni, eléggé pontos... ;)
    Mit tegyek?
  • EOX
    #2
    kezd lemerülni, vagy vmi vírus
  • seAke
    #3
    Ez minek van?

    Hmmmm?
  • Shep
    #4
    a cégnél az egyik ilyen csoda egérben felpukkant az elem a sav meg szétmart vmi áramkört, nesze neked vezetéknélküli egér :)
  • Shep
    #5
    Ja és pont én dolgoztam vele, csodálkoztam is mi volt az a pukkanás.
  • Munch
    #6
    De ebbe semmi sincs szétmarva. Egyszerűen meghülyült. De mitől basszus? Kiba ideg vagyok!
  • RaSTaBaNDiTa
    #7
    vegyel logitech mx rendszeru egeret nem 1 mx 510 van amiben 1 3megapixeles kamera van és soha sehol nemugrál pedig fehér lapon nyomom ...
  • tajfun
    #8
    Baszd ki az egerpadot, 1bol nem fog ugralni.
  • seAke
    #9
    Vagy vegyé profi egérpadot!
  • CoolStuff
    #10
    Üsd le!:P
  • tajfun
    #11
    Van meg1 5letem: vegyel macskat, az megfogja. :D
  • tajfun
    #12
    Minek az? Kidobni a regit sokkal olcsobb (0 buznyak).
  • Botond #13
    sima a4tech egerem van és semmi baja :-D
  • orkenyid
    #14
    vidd arrébb a mobilodat tőle! nekem attól hülyül meg teljesen.
  • Munch
    #15
    Szerintem is az egérpad a hibás. :(
    Sima fehér felületen (könyv egyik üres lapja) olyan tökéletesen megy, hogy bexarás. Az asztal meg fekete, és azt nem látja. :D Fa felülettel vajon jól működne?
  • Punker
    #16
    1 színű szövet egérpad a legjobb optikaihoz.
  • krob
    #17
    nem ócska az A4tech, nálam sose ugrált

    egyébként 130FT-os textil egyszinűn jó lesz a "nemócska" egérkéd is

    Mint oly soxor; márkás hardver, márkátlan felhasználó
    (ne sértődj meg, csak vicceltem)
  • tajfun
    #18
    Hat nemtom, sztem egerpad nelkul a legjobb. Asztal, szonyeg, lepedo, padloszonyeg, farmer, mindenen mukodik, csak egerpadon nem. :)
  • Punker
    #19
    nekem AMD-s promo egérpadom van azon jól müxik, általában a kemély felületű sokszínű egérpadok zavarnak be.
  • RelakSfromhome
    #20
    nono! A4Tech-et ne szidd!!! Ez már a harmadik A4-es egerem. Hogy miért? Az elsőben eltört a föld fezeték (megcsináltam, de randa), a második még mindig jó, de váltottam optikaira. Nem mondom, talán a 4. és 5. gomb túl nagy, de attól még jó
  • Munch
    #21
    Volt A4tech optikaim nekem is, meg Genius is, de sehol nem volt ehhez képest. Haver fafelületű asztalán zsírul működik. Azt hiszem asztalt kell venni az egeremhez. :D Még az ágyon is jól működik :D
  • Borg
    #22
    Én is meg voltam elégedve az A4tech egeremmel, de azért ezt a mostani MS 4.0 egeret nem cserélném vissza rá :)
  • RelakSfromhome
    #23
    Melóban Logitech optikai egereket használunk. Lehet, hogy a Linux driver hibája, de néha elugrik az egérkurzor a picsába, és egy-két másodpercig vissza sem jön :D
  • pilsner
    #24
    na!mit tudtok mondani az a4tech optical greateye wop-35ösről?most akarok venni(5gomb,2görgö)játékra kell.jó???
  • RelakS
    #25
    nem biztos, hogy greateye, de wop-35, és nekem bevált
  • RelakS
    #26
    Jah, és eddig a fontosabb gamék kezelték mind az 5 gombját :)
  • Ch_Slater
    #27
    nekem is pont olyan van már 3 éve. igaz 1 évig nem használtam mert külföldön voltam, de kb. 1.5 hónapja jöttem haza és egy ideje úgy viselkedik mint egy mérgezett egér. ide-oda ugrál a képernyőn, mindenhová kattintgat, megnyit bezár ablakokat, aztán meg müxik tovább. aztán megint elkezdi. és egyszercsak nem mozdul többet a kurzor. totál lefagy.
    azóta már telepítettem újra xp-t (nem emiatt) és ugyanolyan szar. linux is van fenn azalatt is ugyanez van.
    totál kitisztítottam, de az se segített rajta. szerintem ezen már semmi nem segít...
  • Vlala #28
    Optikai egér alá ne tegyél szövet alátétet, azon ugrálni fog. Nekem az asztalon joban ment. Általában minden optikai egérnek benne van a használati utasításában...
    Ja, Tajfun már mondta. Akkor nem szóltam.
  • Pheel
    #29
    Anno A4Tech WOP35 alá tehettem bármit, az bizony ugrált. Mostani Logitech MX700 alá meg tükrön kívül (amin nem mozog) tehetek bármit (szövetpad van alatta éppen), akkor is tökéletes.
  • Munch
    #30
    Az megoldódott, kevésbé ugrál, majd veszek fa asztalt, azon jó.
    Másik problémám van... Ha egérmozgatás közben gombot nyomok a mutató elugrik hirtelen. Ez mitől van? Játszani gyakorlatilag így nem lehet. Suliban a retkes ős vezetékessel nem volt ilyen gond, ezzel meg van. Kezdek berágni!
  • Laalee
    #31
    a wop35 kellemes egérke volt, de eljárt felette az idő, vannak sokkal pontosabb érzékenyebb egerek, kb ugyanannyiért. irodai munkákra, netezni még most is tökéletes, másra inkább egy ujabb tipust.
  • Ch_Slater
    #32
    help!

    az az egérnek a hibája lehet, hogy néha (naponta 1x, 2x) lefagy? Elkezd akadozni, majd egyszercsak nem mozdul többet. Újraindítás segít csak.
    Vagy valami más hardverrel lehet gond?
    Windows XPSP2 angol és Linux alatt is...
    Amúgy venni fogok egy újat amint lesz rá keret (nem most lesz), de eléggé idegesít ez így. Persze mindig akkor fagy le amikor nagyon nem akarom ujraindítani a gépet...
  • Marcell
    #33
    Nekem is hasonlo a problemam az egeremmel (MS Intelli Mouse Explorer). Nekem kb. orankent lefagy, ilyenkor nem mozdul semerre, de a billentyuzet él. Ha kihuzom az USB-bol es bedugom ujra, akkor mukodik megint, de kb. csak egy oraig :(
    Idegesito orankent lehajolgatni az asztal ala (valamikor 20 percenkent is, neha orakig semmi).
    Mitol lehet ez a hiba? Szerintem szoftveres a gond, az XP-m mar jo "oreg".
  • Laalee
    #34
    ez usb gond nekem is volt ilyen gondom, régebbi alaplappal, rádugtam ps2 re az egeret.
  • Marcell
    #35
    De ha masik USB portra kotom, akkor is csinalja...
  • blackgamer
    #36
    valamikor másodpercekre leáll az egerem (ps2,Microsoft), és ha sokat nyomkodom akkor amikor elindul újra csipog is a gép egyet
    ez azóta van, hogy SP2-t feltettem a gépre, mi lehet a gond? (nagyon idegesítő a dolog)
  • blackgamer
    #37
    és a görgö is magától mozog, pl. olvasok egy weblapot, és eltekeredik
  • CLINT EASTWOOD9
    #38
    Annyi hibája szokottnéha lenni a egereimnek hogy apendriv-tól meghüjül és lehetelenség irányitani.
    Az egyik A4 tech-es egeremmel volt az hogy elszakadt benne a vezeték de össze lett forrasztva de már semmi baja.
  • blackgamer
    #39
    de ez valami meghajtó probléma lehet nekem, mert SP2 előtt minden jól ment
  • drag
    #40
    Ugyan ezt csinálta a logitech egerem, kicseréltem másik egy az egybenugyan olyan egérre és azóta jó, valszeg a kábe megtört vagy az egérbe valami elhalálozott.