13
titkosablak
  • nemcsakfeel
    #1
    a film
  • BADE
    #2
    Kb. 2 hónapja néztem meg,nekem nagyon bejött a film+Johnny Depp alakítása is király!
  • nemcsakfeel
    #3
    nem lenne rossz, csak ezt a multiplex szemelyiseges dolgot mar lelottek parszor
  • wizy
    #4
    ehh, tegnap gondolkoztam azon, hogy nyitni kéne ennek a király filmnek egy topicot, és tessék:-))))))
    nekem nagyon bejött, mind szinkronosan mind eredeti hanggal. Nagyon kiérződik belőle, hogy az ötletet Stephen King adta:-))))
  • Cvd
    #5
    Aki SK rajongó az tudja, a többieknek csak ajánlani tudom ha ez tetszett, ugyanezen az alapötletből kiindulva egy másik "testvértörténetet" is írt, a címe Dark half. '93-ban abból is csináltak filmet, meg a regényt is lehetett kapni. A kettő közül szvsz a Dark half jobb regényben, a film viszont nem szólt túl nagyot.
  • wizy
    #6
    na ezt a dark halfot el kéne olvasni akkor:-))
  • nemcsakfeel
    #7
    nekem úgy lett volna teljes a film, hogyha a végén a vén rendőrfószert is megöli, meg saját magát is. igy olyan befelyezetlen. ha ezzel még misztifikálni akarták, akkor ez nem jött be :)
    a fickó meg szakáll nélkül engem kurt cobainre emlékeztet. talán ezért várnám az öngyilkosságát is ? :)
  • wizy
    #8
    nekem egyáltalán nem hiányzott, hogy megölje a seriffet. sőt, nekem az valahogy túlságosan is sok lett volna ababn az értelemben, hogy ennek a filmnek nem az a sztori vége, hogy Mort mindenkit elkezd gyilkolászni aki odamegy hozzá, stb, hanem hogy úgy gondolkodik mint egy őrült, és amikor már befejezte azt, amit elkezdett (hogy kijavitsa a sztorija végét) akkor már leáll...... szal nekem ez igy tökéletes befejezés volt:-))
  • Sil3nt
    #9
    szerintem nagyon jó film volt, Stephen King adaptáció Johny Deep-el, tökéletes választás... 8/10 pont..
  • wizy
    #10
    én 9/10-et adok neki:-)))
  • nemcsakfeel
    #11
    én 9/11 et
  • Debi
    #12
    Jah a film baromi jó volt...Az alakítás pedig zseniálisBár a vége..
  • wizy
    #13
    nekd se tetszik a vége?:-)))) ehh:-)