21
Ablak limitálót keresek
  • Redfox
    #1
    Hali!
    Olyan progi kéne, amivel tudnám korlátozni az ablakok számát, ne lehessen másikakat nyitni, és csak jelszóval lehetne feloldani. Remélem értitek mi kéne, és előre is köszi!
  • Z
    #2
    Valami pop-up killer kéne neked, nem?
  • Redfox
    #3
    Nem igazán. Ha mondjuk ide engedem a húgom, de azt akarom, hogy csak egy internet ablaka lehessen, semmi más, na ehhez kéne egy progi. Ez csak egy példa volt mellesleg.:)
  • blackgamer
    #4
    kicsit körbeírhatnád a problémát
    magyarul, fussanak azok a progik amik épp futnak, de újat ne lehessen indítani?
  • Johnyy
    #5
    Hogy kell lekódolni egy mappát ,,? ez a lényeg!
  • Redfox
    #6
    Erről van szó. Úgy képzelem el, hogy nyitok neki egy Messenger ablakot, de nem szeretném, hogy közben még internet ablakokat nyisson, és Britney-s oldalakat nézegessen. Csak akkor tudjon újat nyitni, ha én beírom a jelszót, amit kér.
  • blackgamer
    #7
    van egy Delphi-s példaprogram, ami eltünteti a Start menü gombját
    itt a link
    ezzel asszem megoldódot a problémád
    ha nincs Delphi-d és nem tudod lefordítani akkor add meg a mail-ed és átküldöm az exe-t
  • Redfox
    #8
    Nem az nem jó nekem, mert pl, ott van a gyorsindító menü, azt meg nem akarom mindig levenni, satöbbi, de azért köszi.
  • traXion
    #9
    Nem lenne egyszerűbb megkérni valamire? :D
  • Redfox
    #10
    Gondolod az hat nála?:)
  • blackgamer
    #11
    akkor meg csinálj a huginak egy külön user profile-t
  • AtomHeart
    #12
    Ha gondolod, en irhatnek egy ilyen progit fizetseg elleneben...:^D
  • AtomHeart
    #13
    Ha a start menu nem latszik, azert meg elohivhatod a windows billentyuvel...
  • Redfox
    #14
    Mit is kérnél érte?:)
  • blackgamer
    #15
    hát akkor letiltom azt a spéci billentyűt és a CTRL+ESC-et
    és ha asztalon sincs használható ikon, azért egy kezdőt megfog a dolog
  • AtomHeart
    #16
    Egyes windozokon a Run elohivhato a Win+R kombinacioval :^)
  • AtomHeart
    #17
    Hat mittudomen...Ha komolyan gondolod, tegy egy ajanlatot emilben. Mostanaban nagyon foglalt vagyok, de egy jo ajanlater' szakitanek erre idot...:^)
  • Garfield
    #18
    <center>http://www.sarna.net/watchdog/images/usermenu-programrestrictions.gif</center>
    <center>http://www.sarna.net/watchdog/images/usermenu-programrestrictionstitle.gif</center>

    Nem ilyen, a szegény gyermekek jogait brutálisan sárbatipró programra gondolsz?

    A progi neve Watchdog.
  • Garfield
    #19
    Képek namégegyszer:


  • blackgamer
    #20
    ááá nincs kedvem másnak programot írni, max csak ötletet adni
    úgyse fizetné meg a munkám
  • AtomHeart
    #21
    Sorry, a 14-esre ment, en irtam volna progit :^)