19
http://jameszabiela.gportal.hu/
  • CSOCSO
    #1
    James Zabiela Fan Club

    aki ismeri tudja kirol, mirol van szo. aki nem az azonnal potolja be! az oldal meg epuloben van de mar igy is jo sok minden van az oldalon!!
    ha buliztal mar Zabikolokre akkor MINDENKEPPEN ird meg nekunk a sztorit, elmenyeidet!

    hosszabb iromanyokat ide kuldjetek:
    [email protected]
    a par soros hozzaszolasokat pedig a forumba legyetek szivesek!

    ZABIELA ROXX!!!
  • robotnyk
    #2
    honnan ez a Zabiela őrület? :)
  • ThePartyFace
    #3

    Hajra! Ha megyek Zabiela bulira, majd irok beszamolot:)
  • CSOCSO
    #4
    olvasd el a beszamolokat oszt rajosz:)
  • CSOCSO
    #5
    mar varjuk!!:)
  • CSOCSO
    #6
    nah megtortent emberek!!!!
    ZABIELA SZEMELYESEN irt a chatbe es azt igeri hogy neha neha ra fog nezni az oldalra... nagyon jo volt olvasni amit ir.. full extazisban vagyunk Bumbi haverommal.. !!!!!!

    ZABIELA ROX!!! aki meg nem ismeri az olvassa el a beszamoloinkat az oldalon aki ismeri az irjon beszamolot....

  • CSOCSO
    #7
    hat a topik nem nagyon megy de azert ideirok egy kis roffenetet.. nah ..szoval... Jamie fog jatszani FL ben.. tolunk 5 oranyi oda utra vagy 6...( meg vissza is annyi:)
    szal irtunk jamienak sms-t ( uzenetet is hagytunk mert nem vette fel) ma vissza irt hogy oke.. talizhatunk jacksonvilleban.... nekem meg ketelyeim vannak a tali szo kapcsan, de haver mar odaelvezett mindenhova... nah mindegy.. szal ha lehet akkor felmegyunk es hatalmasat bulizunk jamiera. .es meg lehet egy kozos foto erejeig is osszeallunk vagy akarmi. kitudja...
    ja.. rossz hir az hogy 6 ora utra van.. es nekem reggel 7 kor munka.. szal lehet nem megyek.. hat NEM HURRA A HELYZET????????????????
  • CSOCSO
    #8
    James Zabiela 'elmenyvideo'
    :)
    kat ta linkre majd a downloadsra es megtudjatok mitol doglik a legy!
    Sasha, Zabiela, Satoshi,Budai, Sterbi... mondhattok barkit.. egyik sem muvel ilyet! szal JZ A LEGJOBB:))))))))))


    ( akit csak a recseges erdekes a videoklipbol az tekerjen olyan 1:45 hoz majd varjon.. utanna meg
    7. perc
    majd 10:50
    ahh mindegy.. NEZZETEk vegig az egeszet!
  • Dj N-Ice
    #9
    na mia? behalt a topic?:) adjak meg linket videjohoz vagy mi a szosszenet?:)
  • PResident Evil
    #10
    zabiela-t szeretem csak nem vagyok fanatikus :)
  • Dani20
    #11
    én se mivel mellette van kb 20 hasonlo kvalitásu ember. sose voltam elfogult senkivel se szemben.
  • Dzsozi007
    #12
    Sziasztok!!! valaki adjon már vmi jó Zabiela mix linket!!! PLÍZ
  • bchill
    #13
    itt egy nagyon kellemes mai Zabiela set:

    James Zabiela presents Proton Pack Live (08-23-2006) 4.3.1



    01 Terre's Neu Wuss Fusion - Love On A Real Train (Risky Business) (With Podshock Samples) [Ghostly International]
    02 Remote - Tundra [Meanwhile]
    03 The Separatists - Exit Smiling [Soma]
    04 Jimpster - Square Up (John Tejada Mix) [Buzzin Fly]
    05 Loco Dice - El Gayo Negro [Ovum]
    06 Attaboy - Solid Space Business [Pagan]
    07 Audiojack - Robot (Lee Mortimer Remix) [Leftroom]
    08 Phonique - What I Play (Spirit Catcher Remix) [Simple]
    09 Stahis Lazarides - Reach Up [Refrazed]
    10 The Seperatists - Version 4 [Soma]
    11 Tkatka - E.l.d.a.c. [Junkbait Music]
    12 D Pulse - July Sunset [Exun]

    Download
  • Jamooo
    #14
    Eladó 1 db jegy James Zabiela 2010.04.23-ai (péntek) bulijára, mely a White Angelben kerül megrendezésre.

    A buli eredetileg múlthét pénteken lett megtartva, de az izlandi vulkánkitörések miatt JZ nem tudott eljönni, mivel a reptereket lezárták, így e hét péntekre halasztottak mindent.

    A jegy az első 1000 db-ból lett megvásárolva, így ára 1900 FT, melyet Budapesten tudnám átadni!

    NAGYON FONTOS lenne ha elvinnétek! :(

    Üdv! Jamooo
  • Jamooo
    #15
    Érd.: 70/4202767 vagy [email protected]
  • annabella2
    #16
    Wááá...facebookon meghivást kaptam egy fesztiválra: Fridge!!!pénteki nap az valami hibátlan lesz a partyarénában:)persze az élen a kis Zabiélával!!!minden fan-nak kötelezö!!!mellette Huntemann sem akárki azért....azon a hétvégén nem is nagyon lesz más igazán jo program,ugyhogy remélem minél többen ott leszünk e fesztiválon és csápolunk Zabinak:)
  • stringr
    #17
    Na kicsit aggódtam a jegyárak miatt de teljesen baráti! Hatalmas jó lineupot húztak fel mellé és az alkoholos termékek is nagyon szerethető árkategóriában vannak. Azt hiszem jól érezzük magunkat majd a srácokkal remélem James is hozza majd a szintet. Várom már, úgy is rég hallottam élőben :) Sport szempontból hidegen hagy a fesztivál de remélem a party aréna tüzes lesz és nem kell kabát :)
  • yugoslave
    #18
    Ha zabi jön, evidens h ennyiért ha többre napra nem is (de még az is lehet), akkor erre az egy napra elmegyek.
  • makker25
    #19
    Az árak szerintem is teljesen rendben vannak a sziget drágább volt és melegebb is volt :P :D
    amúgy teljesen jó ötletnek tartom, hogy itthon is kezdeményeznek ilyen dolgokat.
    Vasárnap letolom én is a fejem aztán meglátom mitévő leszek, tankcsapdát megnézem aztán még iszogatok spanokkal tovább