1224
39907001nz.jpg
  • Adam5
    #1
    "Érdekes helyzet állt elő a Terminator című film negyedik részével kapcsolatosan. Történt ugyanis, hogy Arnold Schwarzenegger politizálásra adta a fejét, melynek kezdetekor megígérte, hogy nem vállal filmben szerepet karrierje ezen szakaszának időtartama alatt. A Terminator 4 pedig gyakorlatilag készen van - a csapat teljes, forgatókönyv az utolsó betűig megírva, immáron csak a főhősre lenne szükség - Arnold személye ezt a pozíciót betöltőleg azonban kétséges. Minden bizonnyal új terminátor után kell néznie a filmes gárdának, reméljük megtalálják a megfelelő embert!"

    Infó: gamestar
  • Adam5
    #2
    Fasza hogy lesz! :)))

    Az alcím elég gagyi lett de nem tudtam mást
  • DJ Skyline
    #3
    háát...nem tudom...Schwarzi nélkül olyan lenne mint a csoik torta csoki nélkül!:DD de majd megoldják a srácok ha Arni nem vállalja...
  • hykao #4
    HOGY előtt vessző!!! :)
  • Csaba
    #5
    Ez a film jó alkalom lenne Schwarzinak arra, hogy visszanyerje régi önmagát. Nemrég azt nyilatkozta, hogy a politikai pályafutása miatt elkezdett hízni, meg hasat növeszteni, mert nem mozog eleget. Hát, itt az alkalom, hogy (valószínűleg utoljára) ismét eljátssza legfőbb karakterét, a Terminatort. Talán ez lenne az utolsó nagy dobása színészként, mert utána már csak nagypapa szerepeket kapna.:-)
  • csabawarchief
    #6
    ja egyetértek
  • LezLee
    #7
    Nem kell ide Arni, megteszi helyette "The Rock" is :)))))

    Én csak azt remélem, hogy egy izgalmas és sok újat hozó történetet találtak ki a folytatáshoz, és akkor elfelejthetnénk a gyengécske, "vérszegény" 3. részt.
  • Taranov
    #8
    hurrá
    Szar volt mindegyik.
  • Taranov
    #9
    Arni egy balfasz, csak terminátornak jó
  • Taranov
    #10
    Színészként???? :)
    Azért Arnira túlzás azt mondani, hogy színész, nagyon jól fogalmazott a Gamestar a "főhős" szóval.
  • Csaba
    #11
    Azért ennyi filmet eljátszani...Hát, nem semmi. Ha tehetségtelen lenne, nemigen alkalmazták volna, nem? Szeretnék én csak félig olyan gazdag színész (vagy aki utálja, mint pl. te is, annak csak főhős) lenni, mint ő...
  • akyyy
    #12
    jejeje
  • NeoMaN
    #13
    arnold az általam ismert egyik (ha nem A) legrosszabb színész. iszonyaaaat!
  • Csaba
    #14
    Hát igen. Biztos azért kereste a filmjeivel degeszre magát, mert kurva szar színész...
  • Csaba
    #15
    A hetvenes évek végén kezdte a filmezést, és tartott 2003-ig. Ez, akárhogy is nézem, nagyon hosszú színészi pálya. Hány ígéretes filmszínésznek induló emberke került már réges rég a süllyesztőbe. Ha olyan szar lett volna, már régesrég eltűnt volna a balfenéken, nem?
  • Cat #16
    szerintem stalloneval ellentétben (oscar) a vigjátéki szerepekben is jo volt (ikrek, ovizsaru)
    terminatoron kivul is rakat jó filmje volt, pl. vörös zsaru, total recall, true lies stb.
  • Csaba
    #17
    Eről beszélek én is. (Bár nekem Stallone tetszett az Oscarban is.)
  • Adam5
    #18
    pont ma megy egy Schwarzi film 1épként

    én remélem hogy a T4 már a jövőben fog játszódni a háboruról.
  • Taranov
    #19
    Igen, olyan gazdag én is szeretnék lenni, hát ezek a Terminátorok ócska sikerfilmek voltak, amiket a tömegnek csináltak, az egyszerű gondolkodásúak is megértették és szórakoztak rajta, ebből volt a bevétel :)
    Abszolút tehetségtelen csak -egyesek szerint- jól néz ki, egy filmben úgyis fellehet venni egy jelenetet 20-szor, tehát nem baj az se ha elrontja. Bár elrontani se nagyon rontja, hisz nincs mit egy ilyen filmben.
    Szégyenletes.
  • Taranov
    #20
    Nem lehetsz ennyire buta...
    Na az ilyen butáknak gyártják a Terminátort, ha megveszed a mozijegyet vagy a DVD-t/VHS-t, máris keresett rajtad Arni egy bizonyos összeget.
  • Taranov
    #21
    Iszonyat, hogy milyen butaságokat hordasz itt össze.
    Na ne akard, hogy mondjak jó színészeket, mert azokat is csak a Best magazinból ismered.
    Robert De Niro, Edward Norton, Donald Sutherland, Jack Nicholson stb. stb.
  • Taranov
    #22
    Ezek meg még nem is voltak vígjátékok csak poén nélküli szarságok. Filmnek sem nevezném ezeket a "filmeket".
  • Bandew
    #23
    Svarci egyáltalán nem szar színész, csak a neki megfelelő rendezővel kell dolgoznia. Amikor Cameronnal van az mindig jó, rendesen el tudja játszani a szerepét, mert normális közegben van. Egy nagyon jó színész is játszhat szarul, ha a rendező béna. De én is elismerem, hogy egyes filmjeiben (pl amiben bosszút áll a családján. Már a címére sem emlékszem annyira szar volt) iszonyatos.

    Amúgy meg a Tarimátor 1-2 igenis jó filmek voltak.
    Te vagy a buta Taranov (ugyanis így beszűkíted a látóköröd)mert most azt mondod:
    Ez csak egy akciófilm, nincs semmi mondanivalója...blablabla...

    Hidd el én is átestem ezen a korszakon, de azóta megtanultam, hogy nem az van, hogy csak egy bizonyos filmkategóriában lévő allkotások lehetnek jók. MINDEN kategóriában vannak jó filmek. És az akciófilmek közt a Terminátor kiemelkedő helyen van. Nemrég megnéztem a kettőt (azt hittem már nem fog tetszeni, de tévedtem) és élveztem minden apró elemét, hogy milyen profi munka. A zene, a vágások,az operatőr (ISTEN!!!) az effektek (mai szemmel nézve is).
    És nem az van, hogy a franicák csinálnak jó filmet, az amcsik meg szarokat! Minden nemzetiségnek vannak jó és szar filmjei. Meg még azokon röhögök akik azt mondják "Én utálom az amerikai filmeket, én csak a Művészbe járok.".
    Hát ezek az emberek egyáltalán nem széles látókörűek.
    Szóval mielőtt elkezdesz fikázni egy igen jó alkotást, először gondolod át és ne azt csináld amit a "nagyoktól" látsz.
  • Taranov
    #24
    Egy kicsit csodálkozom, hogy ezt mondod, nagyon nem osztom a véleményedet.
    Azt nem mondom sosem, hogy nem szeretem az amerikai filmeket, mert vannak jók, de egy Terminátor szintű film közel sem nevezhet a jó filmek közé. Az akciófilmek legnagyobb része nem. Ez az egész műfaj vacak. Vannak jobbak közöttük, pl. a Bourne-rejtély, ez szerintem színvonalasabb volt, meg a Ronin, ami talán kivételes is volt De Niro-val. Egyébként az akciófilmek voltak a közönségfilmek egy bizonyos időszakban. Mostmár inkább a
    Gyűrűk Ura, Trója stb. filmek.
    Egy akciófilmben nem lehet jól játszani, jó akciófilm nem nagyon létezik.
    Te teljesen más dologról beszélsz, mint én, hiszen te azt mondod, hogy az akciófilmek között jó a Terminátor. Én elhiszem, nem láttam sok akciófilmet, a Terminátor és egyéb RTL Klub szinvonalú filmek megtekintése után már elborzadtam a műfajtól.
    A Művészben művészfilmeket lehet nézni. Művészfilm az, ahol a technológián kívül van színészi játék, illetve van mondanivalója is.
    Ezeket a művészfilmeket nem lehet az akciófilmekkel hasonlítani, vannak olyanok, akiknek az igényei magasabbak az akciófilmeknél. Az, hogy te azokat is szereted az egy más dolog, ebbe nem szólok bele.
    Művészfilmben, illetve _jó_ filmben (aminek van mondanivalója, van benne színészi játék stb.) tényleg sokkal jobbak a franciák, mint az amerikaiak, persze amerikában 10× annyi film készül, mint máshol a világban, tehát talán jó film is több van mennyiségre, bár mostanság ebben sem lennék biztos, én már félek megnézni egy amerikai filmet moziban, mert túl nagy a lutri, hogy jó lesz-e. Egy olasz, francia vagy magyar filmnél ez kevésbé fordulhat elő.
  • Punker
    #25
    az Ikrek/Oscar nagyon jó filmek, nem mondom hogy hatalmas szinészek de ezekkel a filmekkel sokat nőttek a szememben.
  • Taranov
    #26
    És ismételni tudom csak önmagamat, hogy arnit vagy nagyon elborzasztóan szar színésznek lehet mondani, vagy sikeres akcióhősnek. Kérdés, hogy színésznek kell-e nevezni és a színészekkel kell-e összehasonlítani őt, aki a külsejével "hódít", színészi játéka nincs.
  • Bandew
    #27
    "Művészfilm az, ahol a technológián kívül van színészi játék, illetve van mondanivalója is."
    Ez nem igaz! BÁRMILYEN kategóriájú film is lehet művészi. Hatalmas tévhit azt hinni, hogy a művészfilmek külön kategóriát képviselnek.

    " vannak olyanok, akiknek az igényei magasabbak az akciófilmeknél."
    Láttam én már igénytelen "művészfilmet" és nagyon igényes akciófilmet. Akikről beszélsz, azok azt se tudják mi az a művészfilm, csak azt hiszik magukról, hogy kurva okosak.
  • bigapó
    #28
    Nem mondom, megoszlanak a vélemények. Személy szerint csak annyit fűznék hozzá, hogy aki szereti Arnie-t (mint "színész" és esetleg, mint "ember", najó talán, mint "cyborg":)), akkor annak nem számít, hogy itt ki milyen hülyeséget hord össze művész meg akció filmek összehasonlításáról. Meg lehet tenni, de nincs sok értelme, mivel minden egyes ember más és más az ízlésük is. Én is láttam már mindekettőből nagyon jó és nagyon szart is. Ugyanúgy lehet ez Arnie-tól és mástól is.
    Nekem az a véleményem, hogy ha az embernek tetszik egy film, azt abból lehet talán legjobban látni, hogy hányszor nézte már meg! Hogy miért? CSAK! Mert neki tetszik és ettől semmi sem tántorítja el, mert egyszerűen van benne valami ami megfogta. hogy az mi? Még egy filmen belül is eltérő lehet, az egyes emberek véleménye. Van akinek a technika, van akinek a színészi játék és van akinek a történet, aztán van a többi és ezek egyvelege:) Azt hiszem ezt nem nehéz megérteni. Teljesen felesleges erről vitázni és ez a topik nem ezért lett létrehozva. A lényeg, hogy én továbbra is megfogom még 50szer nézni a T2-őt, de ami a legviccesebb, hogy koránt sem biztos, sőt tuti, hogy a T3-at viszont majd talán 2szer, mert NEM TETSZETT:)) Na olvasgassátok:)
  • Taranov
    #29
    Van szar művészfilm, de művészi akciófilm nincsen, nem fér össze a két dolog egy filmben.

    Olyan van, aki nem tudja mi az a művészfilm, ez sajnálatos, nincs mit tenni.
    Én csak azt mondom, hogy nem tudok értékelni egy arni szintű filmet, mert túl sok művészfilmet és túl sok jó művészfilmet láttam már ahhoz, hogy arnit becsülni tudjam.
  • Sephi
    #30
    A negyedik reszben megint rosz lesz a Terminator :)
  • Alien!
    #31
    részemről csak annyit fűznék hozzá,hogyha én esetleg nem szeretem a művészfilmeket,akkor nem sz*arom össze a topicját,mert k*rvára nemérdekel a téma...
  • GregSB
    #32
    Bourne rejtéj jobb mint T2. Pff, megalol :D
    Na mind1, nem akarlak sértegetni, csak elég furcsa az ízlésvilágod :P


    Egyébként Aliennek igaza van.
  • Kori
    #33
    Csak annyit fűznék hozzá, hogy a T2 ha nem csal az emlékezetem 3 vagy 5 oscar-t kapott.
    Ennyit a "szar" filmről!

    Művészfilmben láttam már olyat, hogyha meg kellet nézni akkor az már inkább szó szerint büntetés volt
  • Taranov
    #34
    Biztos nem értetted a művészfilm mondanivalóját, sajnos sokan vannak vele így.
    És milyen filmek kaptak még Oscart?
    Titanic (azt csomóan fujjolják, hogy szar romantikus film), aztán Gyűrűk Ura (annál unalmasabb filmet még nem láttam) stb.
    Szóval az Oscar se minden, viszont azt elismerem, hogy az akciófilmek között jó volt a T2, ezért is nézték meg ennyien. Okosak voltak a készítői, jól megszedték magukat.
    Én egyébként szégyelném azt mondani, hogy a T2 jobb a művészfilmeknél, meg szégyelném azt mondani, hogy Arni jó színész, azzal csak azt árulnám el, hogy nem értem a művészfilmek mondanivalóját, és nem érzékelem a színészi játékot, mondjuk egy Jack Nicholson filmben, hogy az amerikai színészeknél maradjunk. Mert ugye Magyarországon is tucat jó színész van, mégis schwarzeneggert istenítitek, kissé érdekes meglátás.
  • Debi
    #35
    Motion blur
  • Debi
    #36

    jobbra futó szöveg

  • Debi
    #37



  • Debi
    #38
    PARÁZS
  • Kori
    #39
    Taranov:

    bocs én nem azt írtam hogy Arni jó színész én csak a filmet védtem
  • Waterhorse
    #40
    Hát ez határtalan együgyűség. Megveszel bármit magadnak akkor az állam is keres rajtad vmennyit.
    Nincs olyan dolog amivel ne keresne vki rajtad semmit, mindannyian ökrök vagyunk és megyünk a csorda után, még te is, ezt fogadd el, ilyen az élet.